1

Co do tego transferu jestem na tak.
Przynajmniej w jakims tam stopniu
rozumie sytem Barcelony. Moze sie
okazac ze za dwa sezony bedziemy
mieli niemiecka pomoc, jesli plotka z
Reusem bedzie prawdziwa. Niemcy obok Hiszpanow to w tej chwili
najbardziej utalentowana nacja
pilkarska, z najlepsza technika.

2

Neymar ma
kolosalną wartość marketingową. Jest
twarzą Nike'a, który sponsoruje
Barcelonę. Żaden obrońca świata nie
ma nawet 1/4 wartości reklamowej Neymara. Dlatego na niego można
wydać 100 baniek, bo jest to
inwestycja, która prędzej, czy później
się spłaci. To jest facet z kraju kawy. 3
gospodarki świata. Z Suarezem jest
podobnie. Wielki napastnik. Niesamowita wartość marketingowa,
ale nie tak duża jak Neymara, więc
cena przeskalowana o 30-40% w dół
w stosunku do Juniora. It's easy.
Economics. ;)

0

No i bardzo dobrze bo nikt go tutaj nie chce.

0

Byłoby mega. Ale nie kosztem Alexisa który teraz pięknie gra. Ewentualnie Tello/Valdes + 30/40 baniek.

0

Święte słowa :)

0

Zbieramy podpisy na transfer :D

0

Chorwat zmieni pecha na szczęście :)

0

Ciekawy jestem mieszanki Rakitić-Rafinha/Iniesta

3

4 po wiadomo kim...

0

Leo jest lepszy od robota :D

0

Może sobie podać rękę z tym skur.......

1

Dongou niech wypożycza :). Będziemy mieć mieszankę Eto ala Drogba:)

0

Żeby z nas drugiego milanu nie było...

0

oj byłoby gorąco podczas GD :)

1

Tym razem to Barcelona musi być zwycięska :)!

Vamos!

0

Było coś ostatnio że się nim interesujemy

0

Sam Marquinhos to za mało, musimy kupić doświadczonego, zwrotnego stopera...

0

Z numerem 4 będzie grał?

0

Tu pisze że rok temu do Napoli za tyle przeszedł. To nie znaczy że tyle musimy dać.

0

Kłamca i tyle :)

0

Raczej nie tylko Arsenalu...

0

Każdy piłkarz jest inny, nie będzie drugiego Xaviego,Messiego,Ronaldo itp... każdy pracuje na swoje nazwisko i prezentuje swój styl, jedynie może się wydawać podobny styl do innego gracza, ale tak naprawdę... każdy gra swoje:)

0

dniach*

0

Klub już wydał oficjalny komunikat. Wszystko ok po operacji, w najbliższych dniag wróci do pracy :)

0

Ile on ma lat?

2

Brakowało nam takiego walczaka w środku pola.

0

No właśnie. Chcieliśmy rok temu Luiza to nie... Teraz też nie, a potem znów kosmiczna kwota... Na koniec wybrał P$G...

0

Przyda się nam chorwacka krew :)

0

Eibar, jestem ciekaw ich gry w Primera Division :)

0

tyle walczyć o niego i go oddać? Debile. Jestem przekonany że zostanie u nas na zawsze! A to tylko pier.... Spekulacje!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?