Co do tego transferu jestem na tak.
Przynajmniej w jakims tam stopniu
rozumie sytem Barcelony. Moze sie
okazac ze za dwa sezony bedziemy
mieli niemiecka pomoc, jesli plotka z
Reusem bedzie prawdziwa. Niemcy obok Hiszpanow to w tej chwili
najbardziej utalentowana nacja
pilkarska, z najlepsza technika.
Neymar ma
kolosalną wartość marketingową. Jest
twarzą Nike'a, który sponsoruje
Barcelonę. Żaden obrońca świata nie
ma nawet 1/4 wartości reklamowej Neymara. Dlatego na niego można
wydać 100 baniek, bo jest to
inwestycja, która prędzej, czy później
się spłaci. To jest facet z kraju kawy. 3
gospodarki świata. Z Suarezem jest
podobnie. Wielki napastnik. Niesamowita wartość marketingowa,
ale nie tak duża jak Neymara, więc
cena przeskalowana o 30-40% w dół
w stosunku do Juniora. It's easy.
Economics. ;)
Każdy piłkarz jest inny, nie będzie drugiego Xaviego,Messiego,Ronaldo itp... każdy pracuje na swoje nazwisko i prezentuje swój styl, jedynie może się wydawać podobny styl do innego gracza, ale tak naprawdę... każdy gra swoje:)
1
Co do tego transferu jestem na tak.
Przynajmniej w jakims tam stopniu
rozumie sytem Barcelony. Moze sie
okazac ze za dwa sezony bedziemy
mieli niemiecka pomoc, jesli plotka z
Reusem bedzie prawdziwa. Niemcy obok Hiszpanow to w tej chwili
najbardziej utalentowana nacja
pilkarska, z najlepsza technika.
2
Neymar ma
kolosalną wartość marketingową. Jest
twarzą Nike'a, który sponsoruje
Barcelonę. Żaden obrońca świata nie
ma nawet 1/4 wartości reklamowej Neymara. Dlatego na niego można
wydać 100 baniek, bo jest to
inwestycja, która prędzej, czy później
się spłaci. To jest facet z kraju kawy. 3
gospodarki świata. Z Suarezem jest
podobnie. Wielki napastnik. Niesamowita wartość marketingowa,
ale nie tak duża jak Neymara, więc
cena przeskalowana o 30-40% w dół
w stosunku do Juniora. It's easy.
Economics. ;)
0
No i bardzo dobrze bo nikt go tutaj nie chce.
0
Byłoby mega. Ale nie kosztem Alexisa który teraz pięknie gra. Ewentualnie Tello/Valdes + 30/40 baniek.
0
Święte słowa :)
0
Zbieramy podpisy na transfer :D
0
Chorwat zmieni pecha na szczęście :)
0
Ciekawy jestem mieszanki Rakitić-Rafinha/Iniesta
3
4 po wiadomo kim...
0
Leo jest lepszy od robota :D
0
Może sobie podać rękę z tym skur.......
1
Dongou niech wypożycza :). Będziemy mieć mieszankę Eto ala Drogba:)
0
Żeby z nas drugiego milanu nie było...
0
oj byłoby gorąco podczas GD :)
1
Tym razem to Barcelona musi być zwycięska :)!
Vamos!
0
Było coś ostatnio że się nim interesujemy
0
Sam Marquinhos to za mało, musimy kupić doświadczonego, zwrotnego stopera...
0
Z numerem 4 będzie grał?
0
Tu pisze że rok temu do Napoli za tyle przeszedł. To nie znaczy że tyle musimy dać.
0
Kłamca i tyle :)
0
Raczej nie tylko Arsenalu...
0
Każdy piłkarz jest inny, nie będzie drugiego Xaviego,Messiego,Ronaldo itp... każdy pracuje na swoje nazwisko i prezentuje swój styl, jedynie może się wydawać podobny styl do innego gracza, ale tak naprawdę... każdy gra swoje:)
0
dniach*
0
Klub już wydał oficjalny komunikat. Wszystko ok po operacji, w najbliższych dniag wróci do pracy :)
0
Ile on ma lat?
2
Brakowało nam takiego walczaka w środku pola.
0
No właśnie. Chcieliśmy rok temu Luiza to nie... Teraz też nie, a potem znów kosmiczna kwota... Na koniec wybrał P$G...
0
Przyda się nam chorwacka krew :)
0
Eibar, jestem ciekaw ich gry w Primera Division :)
0
tyle walczyć o niego i go oddać? Debile. Jestem przekonany że zostanie u nas na zawsze! A to tylko pier.... Spekulacje!