0

Jeżeli jakiś Niemiec, to tylko Hummels :)!

0

Skrtel bylby dobra opcja...

1

Troche*

1

Chyba trochw wypil i ponosi go fantazja :)

1

Info?

0

Why Alexis? Why...

0

No dziwne żeby go ktoś oceniał po dwóch pierwszych meczach sparingowych.

0

Brakowało nam takiego zawodnika- Chorwacka krew.

0

Liczę na jakąś piękna bramkę Rakiticia z dystansu :p

0

Mówię o nazwisku! Na telefonie jestem.

0

Na pierwszy rzut oka myślałem że zawita u nas Benatia :D

0

Według mnie w tych najważniejszych
pojedynkach będzie w bramce stał
Bravo, ma te 31lat i ogromne
doświadczenie i to we współczesnym
futbolu stawia się jako najważniejsze.

Ter Stegen, jest młody i ma ogromny
potencjał na jednego z najlepszych
bramkarzy świata i europy, niestety
doświadczeniem nie dorównuje Bravo.

Podsumowując, myślę że nie będzie to
wyglądało jak z Pinto i Valdesem. Tutaj
trener będzie patrzył na wagę
spotkania i przeciwnika, także i jeden i
drugi pewnie pogra w każdego
rodzaju rozgrywkach.

0

Wygląda na tym zdjęciu jakby miał piersi :D

1

Polska jak zwykle nieobecna...

2

„To było magiczne. Byliśmy szczęśliwą grupą,
jakbyśmy znali się od dwudziestu lat i
to miało swoje odzwierciedlenie na
boisku”.

Powinni zrobić o tym program :)

0

Chyba tym "członkom" kursy nie siadają...

1

Nieoficjalnie : Suárez będzie mógł grać w klubie od początku sezonu, jednak kara nadal będzie obowiązywać w reprezentacji.

0

był już na murwie :)?

0



Czemu nie ma LIVE :/ ?

4

No to Suárez chyba sobie wymarzył debiut :)

0

Ktoś wie kiedy Messi wróci do treningów?

11

Już się nie mogę doczekać debiutu Rakiticia :)!

0

Będzie próbka jego "umiejętności" na stadionie? :D

0

No to pozostaje jeszcze jeden pewny transfer, pytanie kto: obrońca czy pomocnik.

0

James i Kroos to chyba odpowiedź na transfer Suáreza :)

0

O_o wtf?

0

Teraz niech wejdą Ter Stegen, Bartra,Deulofeu,Dongou :) ewentualnie Afellay :)

0

skad info?

1

A Halilović pomoże :D

0

Suarez-Messi-Neymar
Iniesta-Busquets/Rafinha-Rakitić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?