9 września 2014, 20:53
11
Chyba w aptece dla Hala Dzieci braknie maści na ból dupy :D
9 września 2014, 16:40
10
haha, hala dzieci niepotrzebnie prądu naciągły :)
9 września 2014, 14:22
0
Komentarz usunięty
9 września 2014, 12:02
Hiszpania to jego dom :D
9 września 2014, 10:29
Wielkie dzięki, będę miał to na uwadze :) PS. Ciekawe kogo dzisiaj wybiorą :)
8 września 2014, 18:15
8 września 2014, 18:14
Aleś mnie pocieszył :)! Dopiero chłopie zaczynam....
8 września 2014, 17:56
Panowie zapraszam do obejrzenia
8 września 2014, 16:08
Mówisz o tej ikonce u dołu w prawym roku? To moj fanpage i nie chce by kopiowali no to... ale masz racje, wymyślę coś :)
8 września 2014, 15:21
Łapcie filmik, i piszcie jak się podoba :)
8 września 2014, 12:32
Był już kilka razy. Powinien być jako główna wiadomość no ale cóż...
7 września 2014, 22:56
Mozesz jasniej :D?
7 września 2014, 19:10
głosujemy głosujemy :D. Niektóre bramki proxy idą w ruch :D
7 września 2014, 18:09
1
masz w nagrode :D
7 września 2014, 18:03
no u mnie teraz tez. Ale opoznienie dzwieku...
7 września 2014, 18:00
strasznie tnie na tym drugim. Tamten to byl... :)
7 września 2014, 17:58
gdzie moge znajść linki do transmisji meczow itp na sopcasta?
7 września 2014, 17:56
sop://broker.sopcast.com:3912/248533 dziala wam ten kanal na sopcascie ?
7 września 2014, 17:16
w drugim juz 5;1 wygrywamy
7 września 2014, 17:14
http://transmisjawhd.yum.pl/ Niestety nie po polsku, ale komentuje ktos przynajmniej. Jak znajdziecie PL dajcie cynka
7 września 2014, 17:09
2
ma ktoś z pl komentarzem transmisje Polska-Argentyna? Bo LiveDrakula padł.. :D
7 września 2014, 16:36
Ma ktoś link do transmisji meczu Polaków? tylko polski komentarz by był :)
7 września 2014, 11:41
Pytanie do redakcji dlaczego nie dodacie "niusa" o głosowaniu na mecz Barcy? Na blaugranaPL mają... http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
6 września 2014, 22:47
Hmmm, może do Evertonu :)? Albo Liverpool :D
6 września 2014, 22:19
Wielkie dzięki ;)
6 września 2014, 22:17
Daj ktoś jeszcze raz link do meczu Polaków z Polskim komentarzem...
6 września 2014, 22:14
3
6 września 2014, 20:42
na nc+ od 106-109 :)
6 września 2014, 20:41
dzięki kondziu ;)
6 września 2014, 20:37
macie ktoś link do meczu polaków z polskim komentarzem ?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
11
Chyba w aptece dla Hala Dzieci braknie maści na ból dupy :D
10
haha, hala dzieci niepotrzebnie prądu naciągły :)
0
Komentarz usunięty
0
Hiszpania to jego dom :D
0
Wielkie dzięki, będę miał to na uwadze :)
PS. Ciekawe kogo dzisiaj wybiorą :)
0
Komentarz usunięty
0
Aleś mnie pocieszył :)! Dopiero chłopie zaczynam....
0
Panowie zapraszam do obejrzenia
Piszcie jak mi wyszło :)
0
Mówisz o tej ikonce u dołu w prawym roku? To moj fanpage i nie chce by kopiowali no to... ale masz racje, wymyślę coś :)
0
Łapcie filmik, i piszcie jak się podoba :)
0
Był już kilka razy. Powinien być jako główna wiadomość no ale cóż...
0
Mozesz jasniej :D?
0
głosujemy głosujemy :D. Niektóre bramki proxy idą w ruch :D
1
masz w nagrode :D
0
no u mnie teraz tez. Ale opoznienie dzwieku...
0
strasznie tnie na tym drugim. Tamten to byl... :)
0
gdzie moge znajść linki do transmisji meczow itp na sopcasta?
0
sop://broker.sopcast.com:3912/248533
dziala wam ten kanal na sopcascie ?
0
w drugim juz 5;1 wygrywamy
0
http://transmisjawhd.yum.pl/
Niestety nie po polsku, ale komentuje ktos przynajmniej. Jak znajdziecie PL dajcie cynka
2
ma ktoś z pl komentarzem transmisje Polska-Argentyna? Bo LiveDrakula padł.. :D
1
Ma ktoś link do transmisji meczu Polaków? tylko polski komentarz by był :)
1
Pytanie do redakcji dlaczego nie dodacie "niusa" o głosowaniu na mecz Barcy? Na blaugranaPL mają...
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
0
Hmmm, może do Evertonu :)? Albo Liverpool :D
1
Wielkie dzięki ;)
1
Daj ktoś jeszcze raz link do meczu Polaków z Polskim komentarzem...
3
0
na nc+ od 106-109 :)
1
dzięki kondziu ;)
0
macie ktoś link do meczu polaków z polskim komentarzem ?