1

No to wykrakałem. Rakitić swoja pierwsza bramka w naszych barwach, i to jaka :)

0

Za mało indywidualności...

0

Boże....................

3

zaraz "Polskie El Clasico" :D, oglądacie?

6

Mam nadzieje ze jezeli mecz bedziemy miec juz pod kontrola, to Douglas w koncu zadebiutuje :)

5

Mimo wszystko liczę że to MATS stanie w bramce przeciwko Levante.

0

Myślałem że o piłkę nożna chodzi. Zróbcie jakieś odpowiednie kategorie czy pod serwis...

0

A znasz kibica Barcelony który lubi jak Barca gra rzadziej?

4

Luis Enrique: „Mam takie same odczucia jak w 2008 roku, kiedy przychodził Guardiola. Nadchodzą dobre lata. To zwycięzca, naturalny lider”.


Oby, oby... :D

0

Ma ktos sopcasta do meczu?

0

ps. Co z Montoyą?

0

Wątpię by zaryzykowano Alvesa. Dopiero co wrócił, no chyba że zagra połowę. Ale osobiście byłbym zwolennikiem w pierwszej połowie Montoya, a w drugiej Douglas.

1

No z Chelsea bo był akurat żółty :D. Nie wiem czy przypadkiem Iniesta nie zaliczył w tych barwach debiutu?

7

Mam nadzieję że jutro zaliczy debiut Douglas, przy bezpiecznym wyniku rzecz jasna...

2

Ja osobiście nie mogę się doczekać pierwszej bramki Rakiticia :)

2

Pewnie z APOELem w bramce wystąpi MATS.

0

Gdyby Gerardo Martino był nadal trenerem, to moglibyśmy tylko marzyć o jego "wybuchu" talentu.

0

Nie mogę się doczekać jego debiutu :). Ktoś wie kiedy mniej więcej dostanie zielone światło?

0

Komentarz usunięty

0

Na to są bardzo minimalne szansę. Chyba że nie daj Boże napastnicy będą kontuzjowani, to z przymusu pewnie by zagrał. Myślę że wejść wejdzie, ale gdzieś około 65/70minuty.

0

Mascherano: „Wykonano mu tomografię komputerową i wszystko
jest w porządku. Czuje się normalnie,
to było tylko uderzenie”.
Uff...

8

Trzeba wejść w Ligę Mistrzów z rozmachem, i pokonać wysoko APOEL !

0

Macie ktoś sopcast do meczu z polskim komentarzem ?

0

Co z Rafinha??

PS. Montoya-Mathieu(po urazie)-Mascherano(Nie grał&DP)...... oby się udalo.

5

Czytaj eurosport i onet to w zimie będziesz chodził w sandałach.

0

Nie zapominaj że Yaya jest nadal Cule, i wątpię by wyraził chęć przejścia do Realu.

Co do Hazarda, nie widzę tego by Mou puścił jednego z swoich najlepszych graczy, o ile nie najlepszego.

0



Jak się podoba? Tym razem o Valdesie :/

21

Nie poszedł Xavi, to poszedł Xabi :D

0

Może dlatego że nie tak dawno przyszedł i jeszcze uczy się bycia piłkarzem Barcelony?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?