Wątpię by zaryzykowano Alvesa. Dopiero co wrócił, no chyba że zagra połowę. Ale osobiście byłbym zwolennikiem w pierwszej połowie Montoya, a w drugiej Douglas.
Na to są bardzo minimalne szansę. Chyba że nie daj Boże napastnicy będą kontuzjowani, to z przymusu pewnie by zagrał. Myślę że wejść wejdzie, ale gdzieś około 65/70minuty.
1
No to wykrakałem. Rakitić swoja pierwsza bramka w naszych barwach, i to jaka :)
0
Za mało indywidualności...
0
Boże....................
3
zaraz "Polskie El Clasico" :D, oglądacie?
6
Mam nadzieje ze jezeli mecz bedziemy miec juz pod kontrola, to Douglas w koncu zadebiutuje :)
5
Mimo wszystko liczę że to MATS stanie w bramce przeciwko Levante.
0
Myślałem że o piłkę nożna chodzi. Zróbcie jakieś odpowiednie kategorie czy pod serwis...
0
A znasz kibica Barcelony który lubi jak Barca gra rzadziej?
4
Luis Enrique: „Mam takie same odczucia jak w 2008 roku, kiedy przychodził Guardiola. Nadchodzą dobre lata. To zwycięzca, naturalny lider”.
Oby, oby... :D
0
Ma ktos sopcasta do meczu?
0
ps. Co z Montoyą?
0
Wątpię by zaryzykowano Alvesa. Dopiero co wrócił, no chyba że zagra połowę. Ale osobiście byłbym zwolennikiem w pierwszej połowie Montoya, a w drugiej Douglas.
1
No z Chelsea bo był akurat żółty :D. Nie wiem czy przypadkiem Iniesta nie zaliczył w tych barwach debiutu?
7
Mam nadzieję że jutro zaliczy debiut Douglas, przy bezpiecznym wyniku rzecz jasna...
2
Ja osobiście nie mogę się doczekać pierwszej bramki Rakiticia :)
2
Pewnie z APOELem w bramce wystąpi MATS.
0
Gdyby Gerardo Martino był nadal trenerem, to moglibyśmy tylko marzyć o jego "wybuchu" talentu.
0
Nie mogę się doczekać jego debiutu :). Ktoś wie kiedy mniej więcej dostanie zielone światło?
3
https://fcbarcacom.uservoice.com/forums/239347-beta-fcbarca-com/suggestions/6435503-filmiki-sportowe
Zobaczcie, co Wy na to ?
0
Komentarz usunięty
0
Na to są bardzo minimalne szansę. Chyba że nie daj Boże napastnicy będą kontuzjowani, to z przymusu pewnie by zagrał. Myślę że wejść wejdzie, ale gdzieś około 65/70minuty.
0
Mascherano: „Wykonano mu tomografię komputerową i wszystko
jest w porządku. Czuje się normalnie,
to było tylko uderzenie”.
Uff...
8
Trzeba wejść w Ligę Mistrzów z rozmachem, i pokonać wysoko APOEL !
0
Macie ktoś sopcast do meczu z polskim komentarzem ?
0
Co z Rafinha??
PS. Montoya-Mathieu(po urazie)-Mascherano(Nie grał&DP)...... oby się udalo.
5
Czytaj eurosport i onet to w zimie będziesz chodził w sandałach.
0
Nie zapominaj że Yaya jest nadal Cule, i wątpię by wyraził chęć przejścia do Realu.
Co do Hazarda, nie widzę tego by Mou puścił jednego z swoich najlepszych graczy, o ile nie najlepszego.
0
Jak się podoba? Tym razem o Valdesie :/
21
Nie poszedł Xavi, to poszedł Xabi :D
0
Może dlatego że nie tak dawno przyszedł i jeszcze uczy się bycia piłkarzem Barcelony?