7

Akcja na 1:1 przypomniała najlepsze czasy tiki taki :)

5

"Jeśli nie stać was na wsparcie, kiedy przegrywamy - nie macie prawa wspierać nas, kiedy wygrywamy."

0

pedro ... ... ...

0

Michał Pol chyba przeczytał mój komentarz dot. poprzednich przeciwników Barcy, uwzględniając Villareal i Bilbao :D

0

na Rayo to Vermaelena oszczędzamy na debiut ;)!

0

Potrafi grac w meczach o wysoką stawkę, fakt!

0

Mathieu LO ? (Y) ! Mógłby byc nim u nas, pod warunkiem żebysmy próbowali formacji trzema obrońcami.

0

rany Boskie na Canal+ Sport leci, a jak nie masz telewizji NC+ no to meczyki :)

0

Wzrostem Masche nie dorówna Pique, no ale... może Lucho wie co robi :)

0

PSG raczej nie postawi busa :)

1

Licze po pierwsze na korzystny wynik przed koncem meczu, a po drugie że spróbujemy zagrac przy tym korzystnym wyniku dwoma DP(Masche&Busquets).

0

Dziękuję dobranoc.

0

niech przygrzmoci 3 brameczki.... :)

0

Myślę że nie na tym będzie polegała ta rotacja...

0

No chyba nie bardzo, Masche ŚO.... a to jeden z najlepszych DP na świecie, o ile nie najlepszy!

2

i gdzie R10, Rivaldo :D?

0

FC Barcelona: ter Stegen - Alves, Mascherano, Mathieu, Alba - Rakitić, Busquets, Iniesta - Pedro, Messi, Neymar.


Boże... znów Masche na ŚO! :/ ! Pique w jego miejsce a Masche jako DP albo drugi DP... no bez jaj, czemu robic coś na siłe?

0

Do redakcji: Czemu nie dodajecie jeszcze "niusa" o remisie "młodych" z PSG w Młodzieżowej LM ?

1

Obecnie Mathieu > Luiz

A większosc z was przed transferem.... dalej nie musze mowic :D

0

koniec meczu! Barca niepokonana :)

6

2:2 ostatnia minuta doliczonego czasu! :)

2

haha ostatnie minuty i jedenastka dla Barcy :)

0

Nie prawda. Lucho przed każdym meczem wchodzi na nasza stronę i patrzy co piszemy.

0

Szkoda że Suárez młodym nie może pomoc z PSG :D

0

Szczerze, wątpię. Pewnie tak się stanie w wypadku wyniku 2:0dla nas, aby więcej bronić, ale zobaczymy...

0

Dokładnie na eurosport leci :)

0

2:1 jest bramka kontaktowa :)

0

To nic. Obronimy trofeum :D

0

Jak standard? Przecież rok temu wygraliśmy te rozgrywki :)

0

Oglądacie młodych w lidze mistrzów? Narazie przegrywamy z PSG 1:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?