1 października 2014, 15:22
7
Akcja na 1:1 przypomniała najlepsze czasy tiki taki :)
1 października 2014, 11:37
5
"Jeśli nie stać was na wsparcie, kiedy przegrywamy - nie macie prawa wspierać nas, kiedy wygrywamy."
30 września 2014, 20:56
0
pedro ... ... ...
30 września 2014, 20:17
Michał Pol chyba przeczytał mój komentarz dot. poprzednich przeciwników Barcy, uwzględniając Villareal i Bilbao :D
30 września 2014, 19:58
na Rayo to Vermaelena oszczędzamy na debiut ;)!
Potrafi grac w meczach o wysoką stawkę, fakt!
Mathieu LO ? (Y) ! Mógłby byc nim u nas, pod warunkiem żebysmy próbowali formacji trzema obrońcami.
30 września 2014, 19:57
rany Boskie na Canal+ Sport leci, a jak nie masz telewizji NC+ no to meczyki :)
30 września 2014, 19:56
Wzrostem Masche nie dorówna Pique, no ale... może Lucho wie co robi :)
PSG raczej nie postawi busa :)
30 września 2014, 19:55
1
Licze po pierwsze na korzystny wynik przed koncem meczu, a po drugie że spróbujemy zagrac przy tym korzystnym wyniku dwoma DP(Masche&Busquets).
30 września 2014, 19:54
Dziękuję dobranoc.
30 września 2014, 19:53
niech przygrzmoci 3 brameczki.... :)
30 września 2014, 19:51
Myślę że nie na tym będzie polegała ta rotacja...
No chyba nie bardzo, Masche ŚO.... a to jeden z najlepszych DP na świecie, o ile nie najlepszy!
30 września 2014, 19:50
2
i gdzie R10, Rivaldo :D?
FC Barcelona: ter Stegen - Alves, Mascherano, Mathieu, Alba - Rakitić, Busquets, Iniesta - Pedro, Messi, Neymar. Boże... znów Masche na ŚO! :/ ! Pique w jego miejsce a Masche jako DP albo drugi DP... no bez jaj, czemu robic coś na siłe?
30 września 2014, 18:57
Do redakcji: Czemu nie dodajecie jeszcze "niusa" o remisie "młodych" z PSG w Młodzieżowej LM ?
30 września 2014, 18:55
Obecnie Mathieu > Luiz A większosc z was przed transferem.... dalej nie musze mowic :D
30 września 2014, 17:59
koniec meczu! Barca niepokonana :)
30 września 2014, 17:58
6
2:2 ostatnia minuta doliczonego czasu! :)
haha ostatnie minuty i jedenastka dla Barcy :)
30 września 2014, 17:41
Nie prawda. Lucho przed każdym meczem wchodzi na nasza stronę i patrzy co piszemy.
30 września 2014, 17:34
Szkoda że Suárez młodym nie może pomoc z PSG :D
30 września 2014, 17:33
Szczerze, wątpię. Pewnie tak się stanie w wypadku wyniku 2:0dla nas, aby więcej bronić, ale zobaczymy...
Dokładnie na eurosport leci :)
30 września 2014, 17:28
2:1 jest bramka kontaktowa :)
30 września 2014, 17:22
To nic. Obronimy trofeum :D
30 września 2014, 17:21
Jak standard? Przecież rok temu wygraliśmy te rozgrywki :)
30 września 2014, 17:20
Oglądacie młodych w lidze mistrzów? Narazie przegrywamy z PSG 1:0
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
7
Akcja na 1:1 przypomniała najlepsze czasy tiki taki :)
5
"Jeśli nie stać was na wsparcie, kiedy przegrywamy - nie macie prawa wspierać nas, kiedy wygrywamy."
0
pedro ... ... ...
0
Michał Pol chyba przeczytał mój komentarz dot. poprzednich przeciwników Barcy, uwzględniając Villareal i Bilbao :D
0
na Rayo to Vermaelena oszczędzamy na debiut ;)!
0
Potrafi grac w meczach o wysoką stawkę, fakt!
0
Mathieu LO ? (Y) ! Mógłby byc nim u nas, pod warunkiem żebysmy próbowali formacji trzema obrońcami.
0
rany Boskie na Canal+ Sport leci, a jak nie masz telewizji NC+ no to meczyki :)
0
Wzrostem Masche nie dorówna Pique, no ale... może Lucho wie co robi :)
0
PSG raczej nie postawi busa :)
1
Licze po pierwsze na korzystny wynik przed koncem meczu, a po drugie że spróbujemy zagrac przy tym korzystnym wyniku dwoma DP(Masche&Busquets).
0
Dziękuję dobranoc.
0
niech przygrzmoci 3 brameczki.... :)
0
Myślę że nie na tym będzie polegała ta rotacja...
0
No chyba nie bardzo, Masche ŚO.... a to jeden z najlepszych DP na świecie, o ile nie najlepszy!
2
i gdzie R10, Rivaldo :D?
0
FC Barcelona: ter Stegen - Alves, Mascherano, Mathieu, Alba - Rakitić, Busquets, Iniesta - Pedro, Messi, Neymar.
Boże... znów Masche na ŚO! :/ ! Pique w jego miejsce a Masche jako DP albo drugi DP... no bez jaj, czemu robic coś na siłe?
0
Do redakcji: Czemu nie dodajecie jeszcze "niusa" o remisie "młodych" z PSG w Młodzieżowej LM ?
1
Obecnie Mathieu > Luiz
A większosc z was przed transferem.... dalej nie musze mowic :D
0
koniec meczu! Barca niepokonana :)
6
2:2 ostatnia minuta doliczonego czasu! :)
2
haha ostatnie minuty i jedenastka dla Barcy :)
0
Nie prawda. Lucho przed każdym meczem wchodzi na nasza stronę i patrzy co piszemy.
0
Szkoda że Suárez młodym nie może pomoc z PSG :D
0
Szczerze, wątpię. Pewnie tak się stanie w wypadku wyniku 2:0dla nas, aby więcej bronić, ale zobaczymy...
0
Dokładnie na eurosport leci :)
0
2:1 jest bramka kontaktowa :)
0
To nic. Obronimy trofeum :D
0
Jak standard? Przecież rok temu wygraliśmy te rozgrywki :)
0
Oglądacie młodych w lidze mistrzów? Narazie przegrywamy z PSG 1:0