0

Gdzie polaki :D ?

0

Będzie na jakimś polskim kanale transmisja meczu Argentyny ?

2

Byl laporta byl guardiola, bedzie laporta bedzie mourinho :D

0

Reus? Jako pomocnik!

0

Jeżeli zdejmą nam zakaz transferowy... Czemu nie, ale trzeba negocjować kwotę. By kupić następcę Alvesa i Reusa lub Cuadrado :D

0

FB.com/AllMatchOnline

Tak jak pisze, skróty meczów z wszystkich boisk europejskich. Szczególnie przyda się pomoc graficzna, i ktoś kto będzie pomagał uploadować skróty, chętni PW :D

0

to nie koncert życzeń.

od dawna nachodziło mi to na myśl... zostanie trenerem Barcy tak czy tak... :)

0

Zobaczycie... on zawita w Barcelonie ;)

0

haha, mowilem ze dzis MSN nie zobaczymy :) (OD POCZĄTKU)

0

Coś mi się zdaje że w ataku dzisiaj MSN nie zobaczymy... ale oby to były tylko moje mylne przypuszczenia.

Bartra obowiązkowo w podstawie!

2

cytat roku :D hahaha

0

Mam do Was pytanie.

W planach mam otworzyć stronę z wszystkimi meczami tylko i wyłącznie Barcelony w jakości HD, mam odpowiedni sprzęt do tego. Jednak nie wiem jak to wygląda z strony prawnej, jak ktoś zna się na temacie prosilbym o kontakt poprzez prywatną wiadomość.

0

Obyśmy w sobotę zobaczyli jeszcze lepszego Messiego :)

2

Te dryblingi Messiego jak za najlepszych czasów, oby to był dobry znak przed powrotem do szczytowej formy!

Visca el Barca!

0

Oby tylko dzisiaj ter Stegen był w formie....

0

Coś mi się zdaje że Alexisa.

0

Albo będzie ciężki mecz, albo... Jak przystało na tak wielki zespół, motywacja i pogrom mimo oporu Ajaxu.

Osobiście liczę na to drugie, bo na tym etapie nie ma już miejsca i mowy o jakimkolwiek braku pomysłu na grę...

0

Mowa o lidze angielskiej - czytanie ze zrozumieniem.

0

Jeszcze się przyda w tym sezonie.

0

Spokojnie, Rakitic odpali - podobnie jak Suarez :-)

0

MATS w bramce :D

0

Oby to był początek czegoś Wielkiego!

3

Grałby Bartra to napewno by podniósł te statystyki w górę :)

0

PoliFIKA ! I tyle w temacie....

0

Gdyby się udało... To pierwszy Reus lub Cuadrado.

0

Co z Haliloviciem?

26

"Do tej pory wpuścił jedynie trzy
gole na Bernabéu."

Hahaha, dziwnie to zabrzmiało :D

3

Yaya wroc do nas!

0

Ps. Sevilla przegrywa 1:0, 56minuta

3

Tracimy tylko 2pkt... sezon jest jeszcze bardzo dlugi i trudny dla kazdej druzyny....

Podnieść się w środe i grac lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?