Tak jak pisze, skróty meczów z wszystkich boisk europejskich. Szczególnie przyda się pomoc graficzna, i ktoś kto będzie pomagał uploadować skróty, chętni PW :D
W planach mam otworzyć stronę z wszystkimi meczami tylko i wyłącznie Barcelony w jakości HD, mam odpowiedni sprzęt do tego. Jednak nie wiem jak to wygląda z strony prawnej, jak ktoś zna się na temacie prosilbym o kontakt poprzez prywatną wiadomość.
0
Gdzie polaki :D ?
0
Będzie na jakimś polskim kanale transmisja meczu Argentyny ?
2
Byl laporta byl guardiola, bedzie laporta bedzie mourinho :D
0
Reus? Jako pomocnik!
0
Jeżeli zdejmą nam zakaz transferowy... Czemu nie, ale trzeba negocjować kwotę. By kupić następcę Alvesa i Reusa lub Cuadrado :D
0
FB.com/AllMatchOnline
Tak jak pisze, skróty meczów z wszystkich boisk europejskich. Szczególnie przyda się pomoc graficzna, i ktoś kto będzie pomagał uploadować skróty, chętni PW :D
0
to nie koncert życzeń.
od dawna nachodziło mi to na myśl... zostanie trenerem Barcy tak czy tak... :)
0
Zobaczycie... on zawita w Barcelonie ;)
0
haha, mowilem ze dzis MSN nie zobaczymy :) (OD POCZĄTKU)
0
Coś mi się zdaje że w ataku dzisiaj MSN nie zobaczymy... ale oby to były tylko moje mylne przypuszczenia.
Bartra obowiązkowo w podstawie!
2
cytat roku :D hahaha
0
Mam do Was pytanie.
W planach mam otworzyć stronę z wszystkimi meczami tylko i wyłącznie Barcelony w jakości HD, mam odpowiedni sprzęt do tego. Jednak nie wiem jak to wygląda z strony prawnej, jak ktoś zna się na temacie prosilbym o kontakt poprzez prywatną wiadomość.
0
Obyśmy w sobotę zobaczyli jeszcze lepszego Messiego :)
2
Te dryblingi Messiego jak za najlepszych czasów, oby to był dobry znak przed powrotem do szczytowej formy!
Visca el Barca!
0
Oby tylko dzisiaj ter Stegen był w formie....
0
Coś mi się zdaje że Alexisa.
0
Albo będzie ciężki mecz, albo... Jak przystało na tak wielki zespół, motywacja i pogrom mimo oporu Ajaxu.
Osobiście liczę na to drugie, bo na tym etapie nie ma już miejsca i mowy o jakimkolwiek braku pomysłu na grę...
0
Mowa o lidze angielskiej - czytanie ze zrozumieniem.
0
Jeszcze się przyda w tym sezonie.
0
Spokojnie, Rakitic odpali - podobnie jak Suarez :-)
0
MATS w bramce :D
0
Oby to był początek czegoś Wielkiego!
3
Grałby Bartra to napewno by podniósł te statystyki w górę :)
0
PoliFIKA ! I tyle w temacie....
0
Gdyby się udało... To pierwszy Reus lub Cuadrado.
0
Co z Haliloviciem?
26
"Do tej pory wpuścił jedynie trzy
gole na Bernabéu."
Hahaha, dziwnie to zabrzmiało :D
3
Yaya wroc do nas!
0
Ps. Sevilla przegrywa 1:0, 56minuta
3
Tracimy tylko 2pkt... sezon jest jeszcze bardzo dlugi i trudny dla kazdej druzyny....
Podnieść się w środe i grac lepiej.