Mam nadzieję że każdy z Was wie że Alves jest najlepszy u nas na swojej pozycji, może to chciał LE pokazać wstawiając innych na jego pozycję?
Ps. Mam tylko nadzieję że Montoya zagra w środę w miejsce wykartkowanego Alvesa, ostatecznie Mathieu... Bo w innym wypadku może nas to słono kosztować. I oczywiście liczę na Mascherano w pomocy.
0
Z wszystkich meczów Suáreza... Myślę że Lucho powinien spróbować samym Suárezem wysuniętym... A za nim Messi, Neymar, za nimi pomoc.
0
Spokojnie. Przyjdzie Laporta, będzie turniej.
7
Wszyscy go chcecie bo dobrze gra w Atletico... Ale ten piłkarz nie pasowałby do naszego systemu gry! Ludzie...
10
Niech Bartra wchodzi już do podstawy na dobre!
1
Na nSport(kanał 111- nc+) leci powtórka z wczoraj :D, jakby ktoś chciał. 31minuta
0
Stawiam na Bayer, dawno z nimi nie graliśmy :D, Messi w formie... Kolejna piątka :)
18
Z City gralismy, z Arsenalem to juz nie mowie... czas na Juve? :D
1
Z naszego Lucho robi nam sie taki Mourinho, z tym kombinowaniem... nie tak z kombinowaniem tylko ale i efektem tych kombinacji.
0
Po prostu... MSN :D !
0
Spokojnie, wrócił po kontuzji...
3
hahaa, skróty ogląda i myśli że LIVE :D
3
Wynik i strzelcy wytypowani :D
+900 :D!!!!
1
bartra kiedyś zostanie najlepszym obrońca na świecie! Mistrz!
0
Pedro zagra na lewej obronie? O_o
0
Chciałbym mecz z BVB :)
0
hahaha obrazek miesiąca :D
3
Nie wiem czy ta jego wypowiedz zrobi mila atmosfere miedzy nimi...
9
Hiszpańska Agencja Antydopingowa odpowiada Messiemu: "Bo Perez w UEFA"
0
Co to był za suchar z tym że Ronaldo daje nura :D ?Nie moge sobie przypomnac?
1
Raczej tylko Courtois.
0
Lepiej niech się zajma realem.
0
Fifa, tas... nie kminie tego. Dobra, fifa zabronila, a tas moze zalagodzic? Łata fak??
0
Bardzo go szanowalem... ale to zabolalo, lepiej niech wypowie sie na temat obsady bramki.
2
Dajcie skrót z Polskim komentarzem :/
1
Panowie dacie skrot z polskim komemtarzem?
0
Ps. Pedro Nasz Larsson :D hahah
0
Tutaj zolty albo czerwony kolorek dla Busquetsa powinien byc.
0
Mam nadzieję że każdy z Was wie że Alves jest najlepszy u nas na swojej pozycji, może to chciał LE pokazać wstawiając innych na jego pozycję?
Ps. Mam tylko nadzieję że Montoya zagra w środę w miejsce wykartkowanego Alvesa, ostatecznie Mathieu... Bo w innym wypadku może nas to słono kosztować. I oczywiście liczę na Mascherano w pomocy.
Visca el Barca!
16
No nie... Bartra na trybuny ? :/
0
Boże tylko nie Masche znów w obronie. Chyba że te rotację że raz gra na dp a raz na obrońcy mają sens?!