0

Z wszystkich meczów Suáreza... Myślę że Lucho powinien spróbować samym Suárezem wysuniętym... A za nim Messi, Neymar, za nimi pomoc.

0

Spokojnie. Przyjdzie Laporta, będzie turniej.

7

Wszyscy go chcecie bo dobrze gra w Atletico... Ale ten piłkarz nie pasowałby do naszego systemu gry! Ludzie...

10

Niech Bartra wchodzi już do podstawy na dobre!

1

Na nSport(kanał 111- nc+) leci powtórka z wczoraj :D, jakby ktoś chciał. 31minuta

0

Stawiam na Bayer, dawno z nimi nie graliśmy :D, Messi w formie... Kolejna piątka :)

18

Z City gralismy, z Arsenalem to juz nie mowie... czas na Juve? :D

1

Z naszego Lucho robi nam sie taki Mourinho, z tym kombinowaniem... nie tak z kombinowaniem tylko ale i efektem tych kombinacji.

0

Po prostu... MSN :D !

0

Spokojnie, wrócił po kontuzji...

3

hahaa, skróty ogląda i myśli że LIVE :D

3

Wynik i strzelcy wytypowani :D

+900 :D!!!!

1

bartra kiedyś zostanie najlepszym obrońca na świecie! Mistrz!

0

Pedro zagra na lewej obronie? O_o

0

Chciałbym mecz z BVB :)

0

hahaha obrazek miesiąca :D

3

Nie wiem czy ta jego wypowiedz zrobi mila atmosfere miedzy nimi...

9

Hiszpańska Agencja Antydopingowa odpowiada Messiemu: "Bo Perez w UEFA"

0

Co to był za suchar z tym że Ronaldo daje nura :D ?Nie moge sobie przypomnac?

1

Raczej tylko Courtois.

0

Lepiej niech się zajma realem.

0

Fifa, tas... nie kminie tego. Dobra, fifa zabronila, a tas moze zalagodzic? Łata fak??

0

Bardzo go szanowalem... ale to zabolalo, lepiej niech wypowie sie na temat obsady bramki.

2

Dajcie skrót z Polskim komentarzem :/

1

Panowie dacie skrot z polskim komemtarzem?

0

Ps. Pedro Nasz Larsson :D hahah

0

Tutaj zolty albo czerwony kolorek dla Busquetsa powinien byc.

0

Mam nadzieję że każdy z Was wie że Alves jest najlepszy u nas na swojej pozycji, może to chciał LE pokazać wstawiając innych na jego pozycję?

Ps. Mam tylko nadzieję że Montoya zagra w środę w miejsce wykartkowanego Alvesa, ostatecznie Mathieu... Bo w innym wypadku może nas to słono kosztować. I oczywiście liczę na Mascherano w pomocy.

Visca el Barca!

16

No nie... Bartra na trybuny ? :/

0

Boże tylko nie Masche znów w obronie. Chyba że te rotację że raz gra na dp a raz na obrońcy mają sens?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?