4 stycznia 2015, 13:46
0
"Poza tym, jak zwykle, drużynie towarzyszy dyrektor sportowy Andoni Zubizarreta." To on już nie śpi?
4 stycznia 2015, 03:29
Kamilovsky15 Pisz na origin.
3 stycznia 2015, 21:43
2
Niedługo zostanie tyle "wychowanków" u nas co w Realu...
3 stycznia 2015, 20:48
może nieznany ? :D
dlaczego jeszcze nie ma na stronie powolanych na mecz z Sociedad? bądzcie troche na czasie...
3 stycznia 2015, 19:07
1
Zubi fajo śpij dalej.
3 stycznia 2015, 12:23
3
Nieoficjalnie: Zubi odejdzie z Barcy po zakończeniu obecnego sezonu :D
3 stycznia 2015, 10:16
Silidarność kończy się tam, gdzie kończą się sukcesy panie Alves?
2 stycznia 2015, 17:03
to Ty lepiej idz na l4 jak vermaelen.
2 stycznia 2015, 17:02
Z Claudio Bravo wszystko jest możliwe :D
2 stycznia 2015, 15:38
On kiedyś będzie WIELKI!
2 stycznia 2015, 10:59
Wyczekuje niusa "Zubi odchodzi" jak na tego z końcem kary dla Suareza...
2 stycznia 2015, 09:00
"Marca pisze o niepewnej przyszłości Pepe, któremu w 2016 roku kończy się kontrakt z Realem..." Skonczy sie Ban to go wezmiemy :D hahhaha
2 stycznia 2015, 07:04
Szkoda ze nawet wolnych zawodnikow nie mozemy zakontraktowac :/ Gerrard w lecie do wziecia za darmo :/
2 stycznia 2015, 05:00
Pedro wraca do formy :D
2 stycznia 2015, 04:59
Bartra&Varane - to bylaby obrona :-)
1 stycznia 2015, 21:58
No i wychwalanię przez Cesca tej całej Chelsea.... Plusz bąbki strzelił :D
1 stycznia 2015, 13:29
Adama i Halilovic do pierwszego zespolu i do widzenia.
1 stycznia 2015, 11:48
Halilovic do pierwszej druzyny :-)
30 grudnia 2014, 15:38
Tylko nie on...
30 grudnia 2014, 11:20
adios marco reus.
29 grudnia 2014, 11:22
No to już Torres oficjalnie w Atletico - ciekawe czy da rade :)
28 grudnia 2014, 15:10
Już nie wiadomo na który ranking patrzyć ...
28 grudnia 2014, 12:45
Będzie większa motywacja żeby wygrać :D
28 grudnia 2014, 12:26
ale ryj hahahahha :D
27 grudnia 2014, 00:05
On jeszcze przyniesie nam piekne, historyczne chwile, zobaczycie - jak Messi i Roni.
26 grudnia 2014, 09:54
Nic tylko siedzieć i nie wychodzić z tamtąd :D
25 grudnia 2014, 12:04
11
Nieoficjalnie: Torres wraca do Atletico :D
25 grudnia 2014, 11:24
Pewnie przy możliwym meczu Barca-Chelsea, cesc zostanie mocno wygwizdany :)
22 grudnia 2014, 12:11
Dopiero 22lata, cos niesamowitego :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
"Poza tym, jak zwykle, drużynie towarzyszy
dyrektor sportowy Andoni
Zubizarreta."
To on już nie śpi?
0
Kamilovsky15
Pisz na origin.
2
Niedługo zostanie tyle "wychowanków" u nas co w Realu...
0
może nieznany ? :D
0
dlaczego jeszcze nie ma na stronie powolanych na mecz z Sociedad? bądzcie troche na czasie...
1
Zubi fajo śpij dalej.
3
Nieoficjalnie: Zubi odejdzie z Barcy po zakończeniu obecnego sezonu :D
0
Silidarność kończy się tam, gdzie kończą się sukcesy panie Alves?
0
to Ty lepiej idz na l4 jak vermaelen.
0
Z Claudio Bravo wszystko jest możliwe :D
0
On kiedyś będzie WIELKI!
1
Wyczekuje niusa "Zubi odchodzi" jak na tego z końcem kary dla Suareza...
0
"Marca pisze o niepewnej przyszłości Pepe, któremu w 2016 roku kończy się kontrakt z Realem..."
Skonczy sie Ban to go wezmiemy :D hahhaha
0
Szkoda ze nawet wolnych zawodnikow nie mozemy zakontraktowac :/
Gerrard w lecie do wziecia za darmo :/
0
Pedro wraca do formy :D
0
Bartra&Varane - to bylaby obrona :-)
1
No i wychwalanię przez Cesca tej całej Chelsea.... Plusz bąbki strzelił :D
0
Adama i Halilovic do pierwszego zespolu i do widzenia.
0
Halilovic do pierwszej druzyny :-)
0
Tylko nie on...
2
adios marco reus.
0
No to już Torres oficjalnie w Atletico - ciekawe czy da rade :)
0
Już nie wiadomo na który ranking patrzyć ...
0
Będzie większa motywacja żeby wygrać :D
1
ale ryj hahahahha :D
0
On jeszcze przyniesie nam piekne, historyczne chwile, zobaczycie - jak Messi i Roni.
0
Nic tylko siedzieć i nie wychodzić z tamtąd :D
11
Nieoficjalnie: Torres wraca do Atletico :D
0
Pewnie przy możliwym meczu Barca-Chelsea, cesc zostanie mocno wygwizdany :)
0
Dopiero 22lata, cos niesamowitego :)