0

"Poza tym, jak zwykle, drużynie towarzyszy
dyrektor sportowy Andoni
Zubizarreta."

To on już nie śpi?

0

Kamilovsky15

Pisz na origin.

2

Niedługo zostanie tyle "wychowanków" u nas co w Realu...

0

może nieznany ? :D

0

dlaczego jeszcze nie ma na stronie powolanych na mecz z Sociedad? bądzcie troche na czasie...

1

Zubi fajo śpij dalej.

3

Nieoficjalnie: Zubi odejdzie z Barcy po zakończeniu obecnego sezonu :D

0

Silidarność kończy się tam, gdzie kończą się sukcesy panie Alves?

0

to Ty lepiej idz na l4 jak vermaelen.

0

Z Claudio Bravo wszystko jest możliwe :D

0

On kiedyś będzie WIELKI!

1

Wyczekuje niusa "Zubi odchodzi" jak na tego z końcem kary dla Suareza...

0

"Marca pisze o niepewnej przyszłości Pepe, któremu w 2016 roku kończy się kontrakt z Realem..."

Skonczy sie Ban to go wezmiemy :D hahhaha

0

Szkoda ze nawet wolnych zawodnikow nie mozemy zakontraktowac :/

Gerrard w lecie do wziecia za darmo :/

0

Pedro wraca do formy :D

0

Bartra&Varane - to bylaby obrona :-)

1

No i wychwalanię przez Cesca tej całej Chelsea.... Plusz bąbki strzelił :D

0

Adama i Halilovic do pierwszego zespolu i do widzenia.

0

Halilovic do pierwszej druzyny :-)

0

Tylko nie on...

2

adios marco reus.

0

No to już Torres oficjalnie w Atletico - ciekawe czy da rade :)

0

Już nie wiadomo na który ranking patrzyć ...

0

Będzie większa motywacja żeby wygrać :D

1

ale ryj hahahahha :D

0

On jeszcze przyniesie nam piekne, historyczne chwile, zobaczycie - jak Messi i Roni.

0

Nic tylko siedzieć i nie wychodzić z tamtąd :D

11

Nieoficjalnie: Torres wraca do Atletico :D

0

Pewnie przy możliwym meczu Barca-Chelsea, cesc zostanie mocno wygwizdany :)

0

Dopiero 22lata, cos niesamowitego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?