0

Tak to jest ta Barca !

0

oooooooby ! czekamy na efekty :D

0

Tak czy tak Katar to najsłabszy rywal w drodze do finału. Damy radę!

1

na nsport leci Gran Derbi- więcej niż mecz, jakby ktoś się nudził przed meczami dzisiejszymi :D.(kanał numer 111 nc+)

0

"Urugwajczyk adaptuje się obecnie do Barcelony i ligi hiszpańskiej i wciąż nie pokazał wszystkiego, czego oczekuje się od takiego piłkarza jak on."

Przypomnijcie sobie Neymara sezon temu, grał podobnie jak Suarez. A Teraz? No właśnie... szkoda liter na klawiaturze na takie brednie.

0

Ter Stegen
Alves-Pique-Mathieu-Alba
Mascherano
Rakitić-Iniesta/Rafinha
Messi-Suárez-Neymar

0

o takiego Messiego walczyłem :D

0

Tylko nie Milannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.

0

Ehh liczyłem że Lucho znów zrobi niespodziankę i poda dzisiaj listę powołanych. Ale z drugiej strony może to i dobrze, bo przeciwnik światowej klasy więc... Trochę niepewności nie zaszkodzi :)

0

Aaaaa to pewnie miesiac temu Perez dzwonil do krisso jak mial wrozbe w polsacie.

0

Chyba wrozbita maciej albo krisso mu przepowiada ta wielka kariere :D

0

Mamy duzo lepszego Halilovicia, ktoremu zalezy na rozwoju pilarskim, a nie rozwoju konta bankowego - barani flaku.

0

Ødegaard - przeciwnieństwo La Masii, Fair Play.

0

Ps. Nazwisko tego pilkarza nie zasluguje na glowna wiadomosc na stronie Dumy Katalonii ;)

5

Dolaczy do nich Suarez i bye bye Europo :)!

1

Dlaczego Ødegaard nie przeszedł do Barcelony?

Przepraszam za skopiowanie tytulu "niusa", ale odpowiem sam:

Bo real placi mu wiecej, i liczy ze moze jakims cudem bedzie z niego dobry gracz, a nawet jezeli nie bedzie to bedzie mial wille z basenem, i doskonala emeryture.

Gdyby halilovic mial takie podejscie, to dzis ogladalibysmy do w 2 lidze hiszpanskiej :).

Ogolnie mowiac. Wybra najgorszy mozliwy kierunek do rozwoju, nie mowie tego dlatego ze nie wybral Barcy. Bo gdyby Arsenal, United czy nawet ... ajax! To nawet bym slowa nie powiedzial tylko zyczyl powodzenia w rozwoju, a ne w rozwoju pieniedzy na koncie bankowym.

3

Co za okropny ryj ma ten Bale...

2

I karnego gratis po powrocie :-)

0

Cudowna informacja przy alkoholu:)

1

Fifa to powinna badać te karne realu, a nie La Masie :)

0

Spokojnie, Suárezowi wyjdzie to na dobre. A w drugiej połowie napewno go zobaczymy :)

0

A czo to, real nie wyrównał z karnego :O?

0

Spokojnie. Realowi dobiora sie juz niedlugo do tylka ;)

2

Niech już wraca Mathieu:)

0

Może jako asystent Lucho :D ?

0

4

0

Od pierwszego dnia zwolnienia Zubizaretty widać efekty :)

0

trafne spostrzeżenie :D

7

hahahahahaha, wyjdź.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?