15 stycznia 2015, 20:50
0
no
dobre, czas na fajke :D
15 stycznia 2015, 20:49
Coś czuje że el ninjo zejdzie :D
15 stycznia 2015, 20:48
1;1 1'Torres 20'Ramos
15 stycznia 2015, 20:47
Właśnie tego się boje :D
15 stycznia 2015, 20:46
4
Nie wierze :O!!! KARNEGO NIE MA DLA realu!!!!
15 stycznia 2015, 20:43
W Atletico przy wyjsciu widać brak Mandzukicia.
15 stycznia 2015, 20:42
Ja jestem ciekawe duetu komentatorskiego Szpakowski-Borek - hahahahaa :D
15 stycznia 2015, 20:41
przeciez nakupili drewana rok temu na zime :D
1
Co się stało że karnego nie podyktował dla realu :)
15 stycznia 2015, 20:40
Śmiejemy się tak z tego Szpakowskiego, a mimo to jak dla mnie jest najlepszym komentatorem. Bez niego nie ma "takich emocji", "nie ten sam mecz"!
15 stycznia 2015, 20:38
godin - łon to porafi - ahahahahahahha !
15 stycznia 2015, 20:37
Torres 1' Ramos 20'
Szachują szachują, nie pepe coś robi - hahahaah!
15 stycznia 2015, 20:36
Nie wiem jaką odmianę kanabisa pali szpaku, ale chciałbym spróbować :D
http://sport.tvp.pl/18374100/pilka-nozna-puchar-krola-real-madryt-atletico-madryt
15 stycznia 2015, 20:35
Atletico nie bedzie takom potengom jak w zeszlym sezonie, ale diego wie co robi - szpakowski!
15 stycznia 2015, 20:33
15 stycznia 2015, 20:32
3
dżuana frana !
15 stycznia 2015, 18:25
Obecnie patrząc na to wszystko realistycznie nie ma równego sobie kandydata.
15 stycznia 2015, 13:20
A on wogole gra tam jeszcze?
15 stycznia 2015, 13:04
Adama&Halilovic SHOW :D
15 stycznia 2015, 11:38
To dziś liczę na "Adama SHOW" :D
14 stycznia 2015, 19:17
onana czuje że to nazwisko w przyszłości będzie wiele znaczyć.
14 stycznia 2015, 19:15
Je*** TAS i CAS!
14 stycznia 2015, 19:12
Roberto to nawet nie chce się oglądać z ogórami...
13 stycznia 2015, 15:09
Neymar: Kryzys? Jest już za nami.
13 stycznia 2015, 13:31
35
Prędzej Vermaelen zadebiutuje w Barcy niż Messi przejdzie do Realu.
Futre, nie wiem czego się nawciągałeś... ale to napewno nie był dobry dill :D
12 stycznia 2015, 20:26
Należało to się Neuerowi. Za fantastyczne występy w klubie i reprezentacji. Ronaldo tylko w klubie, za te bramki i połowę z karnych dostał złota piłkę... Skoro teraz bramkarz nie dostał Złotej Piłki to już nigdy nie dostanie.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
no
0
dobre, czas na fajke :D
0
Coś czuje że el ninjo zejdzie :D
0
1;1
1'Torres
20'Ramos
0
Właśnie tego się boje :D
4
Nie wierze :O!!! KARNEGO NIE MA DLA realu!!!!
0
W Atletico przy wyjsciu widać brak Mandzukicia.
0
Ja jestem ciekawe duetu komentatorskiego Szpakowski-Borek - hahahahaa :D
0
przeciez nakupili drewana rok temu na zime :D
1
Co się stało że karnego nie podyktował dla realu :)
4
Śmiejemy się tak z tego Szpakowskiego, a mimo to jak dla mnie jest najlepszym komentatorem. Bez niego nie ma "takich emocji", "nie ten sam mecz"!
1
godin - łon to porafi - ahahahahahahha !
0
Torres 1'
Ramos 20'
0
Szachują szachują, nie pepe coś robi - hahahaah!
0
Nie wiem jaką odmianę kanabisa pali szpaku, ale chciałbym spróbować :D
0
http://sport.tvp.pl/18374100/pilka-nozna-puchar-krola-real-madryt-atletico-madryt
0
Atletico nie bedzie takom potengom jak w zeszlym sezonie, ale diego wie co robi - szpakowski!
4
3
dżuana frana !
0
Obecnie patrząc na to wszystko realistycznie nie ma równego sobie kandydata.
0
A on wogole gra tam jeszcze?
0
Adama&Halilovic SHOW :D
3
To dziś liczę na "Adama SHOW" :D
1
onana czuje że to nazwisko w przyszłości będzie wiele znaczyć.
0
Je*** TAS i CAS!
0
Roberto to nawet nie chce się oglądać z ogórami...
0
Neymar: Kryzys? Jest już za nami.
35
Prędzej Vermaelen zadebiutuje w Barcy niż Messi przejdzie do Realu.
0
Futre, nie wiem czego się nawciągałeś... ale to napewno nie był dobry dill :D
3
Należało to się Neuerowi. Za fantastyczne występy w klubie i reprezentacji. Ronaldo tylko w klubie, za te bramki i połowę z karnych dostał złota piłkę...
Skoro teraz bramkarz nie dostał Złotej Piłki to już nigdy nie dostanie.