0

no

0

dobre, czas na fajke :D

0

Coś czuje że el ninjo zejdzie :D

0

1;1

1'Torres
20'Ramos

0

Właśnie tego się boje :D

4

Nie wierze :O!!! KARNEGO NIE MA DLA realu!!!!

0

W Atletico przy wyjsciu widać brak Mandzukicia.

0

Ja jestem ciekawe duetu komentatorskiego Szpakowski-Borek - hahahahaa :D

0

przeciez nakupili drewana rok temu na zime :D

1

Co się stało że karnego nie podyktował dla realu :)

4

Śmiejemy się tak z tego Szpakowskiego, a mimo to jak dla mnie jest najlepszym komentatorem. Bez niego nie ma "takich emocji", "nie ten sam mecz"!

1

godin - łon to porafi - ahahahahahahha !

0

Torres 1'
Ramos 20'

0

Szachują szachują, nie pepe coś robi - hahahaah!

0

Nie wiem jaką odmianę kanabisa pali szpaku, ale chciałbym spróbować :D

0

Atletico nie bedzie takom potengom jak w zeszlym sezonie, ale diego wie co robi - szpakowski!

4

3

dżuana frana !

0

Obecnie patrząc na to wszystko realistycznie nie ma równego sobie kandydata.

0

A on wogole gra tam jeszcze?

0

Adama&Halilovic SHOW :D

3

To dziś liczę na "Adama SHOW" :D

1

onana czuje że to nazwisko w przyszłości będzie wiele znaczyć.

0

Je*** TAS i CAS!

0

Roberto to nawet nie chce się oglądać z ogórami...

0

Neymar: Kryzys? Jest już za nami.

35

Prędzej Vermaelen zadebiutuje w Barcy niż Messi przejdzie do Realu.

0

Futre, nie wiem czego się nawciągałeś... ale to napewno nie był dobry dill :D

3

Należało to się Neuerowi. Za fantastyczne występy w klubie i reprezentacji. Ronaldo tylko w klubie, za te bramki i połowę z karnych dostał złota piłkę...

Skoro teraz bramkarz nie dostał Złotej Piłki to już nigdy nie dostanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?