0

halilovic,adama,dongou. Nie wierzę w to...

0

I tak ma być! Jeszcze Mathieu niech dołaczy do niego :), no i ... Bartra !

0

Każdy mądry na Pedro ;)

5

Mam nadzieję że Neymar wejdzie, i też coś strzeli dzisiaj na zakończenie roku :).
Równie dobrze liczę na asyste Montoyi, a nawet bramkę! :)

12

Chociaz na konie roku dałby tego Mascherano na DP -.-

15

A dla nas to "powrót do przeszłości" - dla tych co wiedzą o czym mowa.

0

Według mnie wygodniejszym rywalem dla nas byłby Valladolid. A z drugiej strony jakoś nie wyobrażam sobie by w dwumeczu pokonało nas Elche.

0

Ja rowniez. Za czasow Pepa o kazde GD sie martwilem... a wyniki byly jak wiadomo znakomite.

Teraz przed ostatnimi GD przestalem sie tak denerwowac... no wyniki sa jakie sa... pilkarze chyba tez maja taki sam punkt myslenia.

0

Czekam na Tego Wielkiego Człowieka jak na nikogo innego! Wielki człowiek, piłkarz!

2

Taki Silva by się nam przydał :)

3

I ciągle bez bramki :D! Niesamowity człowiek i piłkarz :D

0

Trenera? Nie koniecznie.

1

na TV Trwam ponoć ma być

0

Z Cordoba, Adame za Munira i Montoye koniecznie :-)

1

W LM 2 bramki ma :-)

0

Traore to czołg :!

0

Rany bombel :OOOO

ADAMA!

0

Tego Douglasa to chyba kupili na Puchar Króla

0

Robimy spam na oficjalnym fanpage Barcy :

"Montoya en el primer equipo!"

:D

1

Takiego walczaka właśnie nam brakuje na PO jak Montoya...

4

Alves by wrzucał :D

2

Pedro COME BACK :D

2

czo ten munir dograł :D

0

Bartra chyba trenuje szybkość :D

0

Montoya wybiegnie z białą husteczka :D

0

Nie... tylko valencia ;/

0

Dajcie dobrą transmisje :D

0

Montoya

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?