22 grudnia 2014, 01:42
0
halilovic,adama,dongou. Nie wierzę w to...
21 grudnia 2014, 18:28
I tak ma być! Jeszcze Mathieu niech dołaczy do niego :), no i ... Bartra !
20 grudnia 2014, 20:17
Każdy mądry na Pedro ;)
20 grudnia 2014, 15:51
5
Mam nadzieję że Neymar wejdzie, i też coś strzeli dzisiaj na zakończenie roku :). Równie dobrze liczę na asyste Montoyi, a nawet bramkę! :)
20 grudnia 2014, 13:14
12
Chociaz na konie roku dałby tego Mascherano na DP -.-
19 grudnia 2014, 16:38
15
A dla nas to "powrót do przeszłości" - dla tych co wiedzą o czym mowa.
19 grudnia 2014, 12:39
Według mnie wygodniejszym rywalem dla nas byłby Valladolid. A z drugiej strony jakoś nie wyobrażam sobie by w dwumeczu pokonało nas Elche.
19 grudnia 2014, 07:49
Ja rowniez. Za czasow Pepa o kazde GD sie martwilem... a wyniki byly jak wiadomo znakomite. Teraz przed ostatnimi GD przestalem sie tak denerwowac... no wyniki sa jakie sa... pilkarze chyba tez maja taki sam punkt myslenia.
18 grudnia 2014, 18:56
Czekam na Tego Wielkiego Człowieka jak na nikogo innego! Wielki człowiek, piłkarz!
18 grudnia 2014, 12:21
2
Taki Silva by się nam przydał :)
17 grudnia 2014, 15:35
3
I ciągle bez bramki :D! Niesamowity człowiek i piłkarz :D
17 grudnia 2014, 14:28
Trenera? Nie koniecznie.
17 grudnia 2014, 11:48
1
na TV Trwam ponoć ma być
17 grudnia 2014, 02:03
Z Cordoba, Adame za Munira i Montoye koniecznie :-)
17 grudnia 2014, 00:54
W LM 2 bramki ma :-)
16 grudnia 2014, 23:47
STADIONY ŚWIATA! https://www.facebook.com/video.php?v=1485085775093492&set=vb.1399029093699161&type=2&theater
16 grudnia 2014, 23:36
Traore to czołg :!
16 grudnia 2014, 23:35
Rany bombel :OOOO ADAMA!
16 grudnia 2014, 23:30
Tego Douglasa to chyba kupili na Puchar Króla
16 grudnia 2014, 22:37
Robimy spam na oficjalnym fanpage Barcy : "Montoya en el primer equipo!" :D
16 grudnia 2014, 22:36
Takiego walczaka właśnie nam brakuje na PO jak Montoya...
16 grudnia 2014, 22:30
4
Alves by wrzucał :D
16 grudnia 2014, 22:28
Pedro COME BACK :D
16 grudnia 2014, 22:22
czo ten munir dograł :D
16 grudnia 2014, 22:15
Bartra chyba trenuje szybkość :D
16 grudnia 2014, 21:55
Montoya wybiegnie z białą husteczka :D
13
http://live.drakulastream.eu/static/freepopups/261111852372330.html link do meczu :)
16 grudnia 2014, 21:53
Nie... tylko valencia ;/
16 grudnia 2014, 21:52
Dajcie dobrą transmisje :D
16 grudnia 2014, 21:51
Montoya
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
halilovic,adama,dongou. Nie wierzę w to...
0
I tak ma być! Jeszcze Mathieu niech dołaczy do niego :), no i ... Bartra !
0
Każdy mądry na Pedro ;)
5
Mam nadzieję że Neymar wejdzie, i też coś strzeli dzisiaj na zakończenie roku :).
Równie dobrze liczę na asyste Montoyi, a nawet bramkę! :)
12
Chociaz na konie roku dałby tego Mascherano na DP -.-
15
A dla nas to "powrót do przeszłości" - dla tych co wiedzą o czym mowa.
0
Według mnie wygodniejszym rywalem dla nas byłby Valladolid. A z drugiej strony jakoś nie wyobrażam sobie by w dwumeczu pokonało nas Elche.
0
Ja rowniez. Za czasow Pepa o kazde GD sie martwilem... a wyniki byly jak wiadomo znakomite.
Teraz przed ostatnimi GD przestalem sie tak denerwowac... no wyniki sa jakie sa... pilkarze chyba tez maja taki sam punkt myslenia.
0
Czekam na Tego Wielkiego Człowieka jak na nikogo innego! Wielki człowiek, piłkarz!
2
Taki Silva by się nam przydał :)
3
I ciągle bez bramki :D! Niesamowity człowiek i piłkarz :D
0
Trenera? Nie koniecznie.
1
na TV Trwam ponoć ma być
0
Z Cordoba, Adame za Munira i Montoye koniecznie :-)
1
W LM 2 bramki ma :-)
0
STADIONY ŚWIATA!
https://www.facebook.com/video.php?v=1485085775093492&set=vb.1399029093699161&type=2&theater
0
Traore to czołg :!
0
Rany bombel :OOOO
ADAMA!
0
Tego Douglasa to chyba kupili na Puchar Króla
0
Robimy spam na oficjalnym fanpage Barcy :
"Montoya en el primer equipo!"
:D
1
Takiego walczaka właśnie nam brakuje na PO jak Montoya...
4
Alves by wrzucał :D
2
Pedro COME BACK :D
2
czo ten munir dograł :D
0
Bartra chyba trenuje szybkość :D
0
Montoya wybiegnie z białą husteczka :D
13
http://live.drakulastream.eu/static/freepopups/261111852372330.html
link do meczu :)
0
Nie... tylko valencia ;/
0
Dajcie dobrą transmisje :D
0
Montoya