3 grudnia 2014, 23:10
0
Pedro chyba pożyczył celownik od Ramosa z Ligi Mistrzów.
3 grudnia 2014, 22:01
1
Juz jest stream na sport.tvp.pl http://sport.tvp.pl/17835025/pilka-nozna-puchar-krola-sd-huesca-fc-barcelona
3 grudnia 2014, 21:58
Mimo wszystko player powinien byc. A nadal nie ma...
3 grudnia 2014, 21:57
na TVP Sport w TV.
3 grudnia 2014, 21:56
2
Działa wam transmisja na sport.tvp.pl ?? Bo mam biale tlo... playera nie widac?
3 grudnia 2014, 21:20
Douglas, nasz przyszły Marcelo :D
3 grudnia 2014, 21:18
Tylko jest jeden problem. Reprezentuje Arsenal. Vermaelen, song...
3 grudnia 2014, 21:15
Dawać te składy!
3 grudnia 2014, 21:08
4
Są już składy?
3 grudnia 2014, 17:33
17
Real złoży odwołanie za przyznanie kartki za nurkowanie... I kartka zostanie anulowana z powodem, bo Perez.
3 grudnia 2014, 15:45
Pogba byłby idealny :)
3 grudnia 2014, 15:43
Cesc...biegał gorzej niż Busquets wracający na swoją połowę.
3 grudnia 2014, 15:33
ehhhh liczylem ze Suarez dzisiaj postrzela ;/
3 grudnia 2014, 11:09
hahahaha :D https://www.facebook.com/WawrzyniakZlotaPilka
3 grudnia 2014, 10:16
Niemal na 90% jest pewne że zagra od pierwszych minut... szkoda tylko że nie Montoya..
2 grudnia 2014, 12:15
Nie tylko Ty tak sądzisz :D
1 grudnia 2014, 21:26
Ten sędzia powinien dostać kartkę... I to czerwoną.
1 grudnia 2014, 16:43
Mini skrót z Polskim komentarzem, z wczorajszego meczu jakby ktoś nie mial :D https://www.facebook.com/video.php?v=1478721359063267&set=vb.1399029093699161&type=2&theater
1 grudnia 2014, 16:40
Gdybyśmy mieli takich dwóch Mathieu :))
1 grudnia 2014, 15:29
Mam nadzieję że Suárez w Pucharze Króla się rozstrzela, co więcej liczę na króla strzelców :p
1 grudnia 2014, 00:22
Chyba tylko debil sadzilby inaczej :-)
1 grudnia 2014, 00:20
Ville z tego co pamietam to nie.
jest jeszcze Bartra :-)
30 listopada 2014, 23:36
W ostatnich 30minutach spotkania, czulem ze strzelimy w ostatniej minucie doliczonego :)
30 listopada 2014, 23:08
Mam nadzieję że po tym spotkaniu Luis Enrique dostał lekcje, i nabrał doświadczenia.
30 listopada 2014, 23:07
Proszę nie narażać mnie na stany zawałowe. Visca el Barca!
30 listopada 2014, 20:11
To byłaby klasa, naradza się nowa Barca po zmianie stylu gry :D
30 listopada 2014, 20:07
Chyba że Mascherano pobawi się w Inieste :D
30 listopada 2014, 20:05
3
Szansa dla Masche na pierwsza bramke w barwach Blaugrany :D! PS. LE chyba zaskoczył cały świat :D
30 listopada 2014, 19:49
Oglądał ktoś? Jak spisywał się Halilović?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Pedro chyba pożyczył celownik od Ramosa z Ligi Mistrzów.
1
Juz jest stream na sport.tvp.pl
http://sport.tvp.pl/17835025/pilka-nozna-puchar-krola-sd-huesca-fc-barcelona
0
Mimo wszystko player powinien byc. A nadal nie ma...
1
na TVP Sport w TV.
2
Działa wam transmisja na sport.tvp.pl ?? Bo mam biale tlo... playera nie widac?
0
Douglas, nasz przyszły Marcelo :D
0
Tylko jest jeden problem. Reprezentuje Arsenal. Vermaelen, song...
0
Dawać te składy!
4
Są już składy?
17
Real złoży odwołanie za przyznanie kartki za nurkowanie... I kartka zostanie anulowana z powodem, bo Perez.
0
Pogba byłby idealny :)
2
Cesc...biegał gorzej niż Busquets wracający na swoją połowę.
1
ehhhh liczylem ze Suarez dzisiaj postrzela ;/
0
hahahaha :D
https://www.facebook.com/WawrzyniakZlotaPilka
0
Niemal na 90% jest pewne że zagra od pierwszych minut... szkoda tylko że nie Montoya..
0
Nie tylko Ty tak sądzisz :D
0
Ten sędzia powinien dostać kartkę... I to czerwoną.
0
Mini skrót z Polskim komentarzem, z wczorajszego meczu jakby ktoś nie mial :D
https://www.facebook.com/video.php?v=1478721359063267&set=vb.1399029093699161&type=2&theater
2
Gdybyśmy mieli takich dwóch Mathieu :))
0
Mam nadzieję że Suárez w Pucharze Króla się rozstrzela, co więcej liczę na króla strzelców :p
0
Chyba tylko debil sadzilby inaczej :-)
0
Ville z tego co pamietam to nie.
0
jest jeszcze Bartra :-)
0
W ostatnich 30minutach spotkania, czulem ze strzelimy w ostatniej minucie doliczonego :)
1
Mam nadzieję że po tym spotkaniu Luis Enrique dostał lekcje, i nabrał doświadczenia.
0
Proszę nie narażać mnie na stany zawałowe.
Visca el Barca!
0
To byłaby klasa, naradza się nowa Barca po zmianie stylu gry :D
0
Chyba że Mascherano pobawi się w Inieste :D
3
Szansa dla Masche na pierwsza bramke w barwach Blaugrany :D!
PS. LE chyba zaskoczył cały świat :D
0
Oglądał ktoś? Jak spisywał się Halilović?