0

Pedro chyba pożyczył celownik od Ramosa z Ligi Mistrzów.

1

0

Mimo wszystko player powinien byc. A nadal nie ma...

1

na TVP Sport w TV.

2

Działa wam transmisja na sport.tvp.pl ?? Bo mam biale tlo... playera nie widac?

0

Douglas, nasz przyszły Marcelo :D

0

Tylko jest jeden problem. Reprezentuje Arsenal. Vermaelen, song...

0

Dawać te składy!

4

Są już składy?

17

Real złoży odwołanie za przyznanie kartki za nurkowanie... I kartka zostanie anulowana z powodem, bo Perez.

0

Pogba byłby idealny :)

2

Cesc...biegał gorzej niż Busquets wracający na swoją połowę.

1

ehhhh liczylem ze Suarez dzisiaj postrzela ;/

0

0

Niemal na 90% jest pewne że zagra od pierwszych minut... szkoda tylko że nie Montoya..

0

Nie tylko Ty tak sądzisz :D

0

Ten sędzia powinien dostać kartkę... I to czerwoną.

0

Mini skrót z Polskim komentarzem, z wczorajszego meczu jakby ktoś nie mial :D

https://www.facebook.com/video.php?v=1478721359063267&set=vb.1399029093699161&type=2&theater

2

Gdybyśmy mieli takich dwóch Mathieu :))

0

Mam nadzieję że Suárez w Pucharze Króla się rozstrzela, co więcej liczę na króla strzelców :p

0

Chyba tylko debil sadzilby inaczej :-)

0

Ville z tego co pamietam to nie.

0

jest jeszcze Bartra :-)

0

W ostatnich 30minutach spotkania, czulem ze strzelimy w ostatniej minucie doliczonego :)

1

Mam nadzieję że po tym spotkaniu Luis Enrique dostał lekcje, i nabrał doświadczenia.

0

Proszę nie narażać mnie na stany zawałowe.

Visca el Barca!

0

To byłaby klasa, naradza się nowa Barca po zmianie stylu gry :D

0

Chyba że Mascherano pobawi się w Inieste :D

3

Szansa dla Masche na pierwsza bramke w barwach Blaugrany :D!

PS. LE chyba zaskoczył cały świat :D

0

Oglądał ktoś? Jak spisywał się Halilović?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?