30 listopada 2014, 17:00
0
taki troche suchy ten filmik :/
30 listopada 2014, 16:56
Patrząc na jego przebieg kariery w Barcelonie, chyba najbardziej pamiętne jest... 6:2 :)
30 listopada 2014, 16:40
1
Jeden mecz Masche na DM=kolejny za 6meczy - logika LE.
29 listopada 2014, 17:53
Jeżeli Busquets byłby w swojej najwyższej formie to stawiałbym na hiszpana, natomiast w obecnej chwili nie ma lepszego DP jak Masche :)
29 listopada 2014, 15:21
6
"Co ciekawe, najbardziej opłacalnymi i długotrwałymi opcjami byli zawodnicy sprowadzeni za małe sumy (Márquez z AS Monaco za pięć milionów euro i Piqué z Manchesteru United za kolejnych pięć milionów, odpowiednio w 2003 i 2008 roku)" To czas na Douglasa :D
29 listopada 2014, 12:12
A gdzie nasz Douglas :D ?
29 listopada 2014, 10:44
Laporte albo Miranda, i będzie dobrze.
28 listopada 2014, 22:45
Co byście powiedzieli na Mirande, w miejsce Vermaelena?
28 listopada 2014, 22:12
Coś czuje ze strzeli z baniaka bylemu klubowi :) - mam nadzieje ze po rzucie roznym!
28 listopada 2014, 22:11
Rakiticiowi dalbym minimum 6, jak dla mnie zbyt niska nota za spotkanie z Apoelem.
28 listopada 2014, 22:10
Jezeli potwierdzi forme z Valencia, to juz nie bede mial obaw czy zobaczymy najlepszego Messiego :)
28 listopada 2014, 22:08
Ja codziennie nabijam im punkty w googlach, czy yt, fb :D
21 listopada 2014, 16:08
4
21 listopada 2014, 14:12
Wyczuwam rekord komentarzy pod niusem :D!
20 listopada 2014, 05:41
A my mamy nadzieje ze w Twoje miejsce wejdzie Halilovic.
19 listopada 2014, 22:02
2
Komentarz usunięty
19 listopada 2014, 21:12
srałem miodem wtedy:)
19 listopada 2014, 20:24
Nie polecam oglądać po pijaku - myśli samobójcze i smutek. : https://www.facebook.com/video.php?v=1473036359631767&set=vb.1399029093699161&type=2&theater
19 listopada 2014, 18:39
7
Laporta wracaj :D
19 listopada 2014, 14:09
mascherano jak patrząc na kilka ostatnich lat. To jeden z najlepszych transferów świata.
17 listopada 2014, 23:55
"Martín Montoya nie trenował z powodu gorączki" Dowiedział się od Enrique jaką będzie pełnił rolę w zespole :D
17 listopada 2014, 16:54
"Pieniądze to nie wszystko" - kojarzycie ten film?
16 listopada 2014, 17:42
Byl laporta, nie chcieliscie go... A on wedlug mnie powinien byc prezydentem Barcy na lata - jest odpowiednia osoba na to stanowisko, dla tego klubu.
14 listopada 2014, 21:22
Neymar-Suarez-Ronaldo Reus-Rakitic/Iniesta-Messi? MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARZENIE :)
14 listopada 2014, 21:20
I ma racje, a sam Pique musi ogarnąć dupsko i wziąść się za trening.
14 listopada 2014, 08:57
a przyjdzie mourinho, laporta i reus :D
Raczej grałby za naszą "TRÓJCĄ" - czyli jako pomocnik.
13 listopada 2014, 13:47
Kiedyś Brazylijczycy, Włosi, teraz Hiszpanie - na każdego przyjdzie kryzys.
13 listopada 2014, 13:45
Znów będzie strzelał :D ?
13 listopada 2014, 11:21
Jeżeli byś to napisał w tamtym sezonie, to bym się zgodził.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
taki troche suchy ten filmik :/
0
Patrząc na jego przebieg kariery w Barcelonie, chyba najbardziej pamiętne jest... 6:2 :)
1
Jeden mecz Masche na DM=kolejny za 6meczy - logika LE.
1
Jeżeli Busquets byłby w swojej najwyższej formie to stawiałbym na hiszpana, natomiast w obecnej chwili nie ma lepszego DP jak Masche :)
6
"Co ciekawe, najbardziej opłacalnymi i
długotrwałymi opcjami byli zawodnicy
sprowadzeni za małe sumy (Márquez z
AS Monaco za pięć milionów euro i
Piqué z Manchesteru United za
kolejnych pięć milionów, odpowiednio w 2003 i 2008 roku)"
To czas na Douglasa :D
0
A gdzie nasz Douglas :D ?
0
Laporte albo Miranda, i będzie dobrze.
0
Co byście powiedzieli na Mirande, w miejsce Vermaelena?
0
Coś czuje ze strzeli z baniaka bylemu klubowi :) - mam nadzieje ze po rzucie roznym!
0
Rakiticiowi dalbym minimum 6, jak dla mnie zbyt niska nota za spotkanie z Apoelem.
6
Jezeli potwierdzi forme z Valencia, to juz nie bede mial obaw czy zobaczymy najlepszego Messiego :)
0
Ja codziennie nabijam im punkty w googlach, czy yt, fb :D
4
0
Wyczuwam rekord komentarzy pod niusem :D!
1
A my mamy nadzieje ze w Twoje miejsce wejdzie Halilovic.
2
Komentarz usunięty
0
srałem miodem wtedy:)
0
Nie polecam oglądać po pijaku - myśli samobójcze i smutek. :
https://www.facebook.com/video.php?v=1473036359631767&set=vb.1399029093699161&type=2&theater
7
Laporta wracaj :D
0
mascherano jak patrząc na kilka ostatnich lat. To jeden z najlepszych transferów świata.
1
"Martín Montoya
nie trenował z powodu gorączki"
Dowiedział się od Enrique jaką będzie pełnił rolę w zespole :D
0
"Pieniądze to nie wszystko" - kojarzycie ten film?
0
Byl laporta, nie chcieliscie go...
A on wedlug mnie powinien byc prezydentem Barcy na lata - jest odpowiednia osoba na to stanowisko, dla tego klubu.
2
Neymar-Suarez-Ronaldo
Reus-Rakitic/Iniesta-Messi?
MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARZENIE :)
2
I ma racje, a sam Pique musi ogarnąć dupsko i wziąść się za trening.
0
a przyjdzie mourinho, laporta i reus :D
0
Raczej grałby za naszą "TRÓJCĄ" - czyli jako pomocnik.
0
Kiedyś Brazylijczycy, Włosi, teraz Hiszpanie - na każdego przyjdzie kryzys.
0
Znów będzie strzelał :D ?
0
Jeżeli byś to napisał w tamtym sezonie, to bym się zgodził.