0

taki troche suchy ten filmik :/

0

Patrząc na jego przebieg kariery w Barcelonie, chyba najbardziej pamiętne jest... 6:2 :)

1

Jeden mecz Masche na DM=kolejny za 6meczy - logika LE.

1

Jeżeli Busquets byłby w swojej najwyższej formie to stawiałbym na hiszpana, natomiast w obecnej chwili nie ma lepszego DP jak Masche :)

6

"Co ciekawe, najbardziej opłacalnymi i
długotrwałymi opcjami byli zawodnicy
sprowadzeni za małe sumy (Márquez z
AS Monaco za pięć milionów euro i
Piqué z Manchesteru United za
kolejnych pięć milionów, odpowiednio w 2003 i 2008 roku)"

To czas na Douglasa :D

0

A gdzie nasz Douglas :D ?

0

Laporte albo Miranda, i będzie dobrze.

0

Co byście powiedzieli na Mirande, w miejsce Vermaelena?

0

Coś czuje ze strzeli z baniaka bylemu klubowi :) - mam nadzieje ze po rzucie roznym!

0

Rakiticiowi dalbym minimum 6, jak dla mnie zbyt niska nota za spotkanie z Apoelem.

6

Jezeli potwierdzi forme z Valencia, to juz nie bede mial obaw czy zobaczymy najlepszego Messiego :)

0

Ja codziennie nabijam im punkty w googlach, czy yt, fb :D

4

0

Wyczuwam rekord komentarzy pod niusem :D!

1

A my mamy nadzieje ze w Twoje miejsce wejdzie Halilovic.

2

Komentarz usunięty

0

srałem miodem wtedy:)

0

Nie polecam oglądać po pijaku - myśli samobójcze i smutek. :

https://www.facebook.com/video.php?v=1473036359631767&set=vb.1399029093699161&type=2&theater

7

Laporta wracaj :D

0

mascherano jak patrząc na kilka ostatnich lat. To jeden z najlepszych transferów świata.

1

"Martín Montoya
nie trenował z powodu gorączki"

Dowiedział się od Enrique jaką będzie pełnił rolę w zespole :D

0

"Pieniądze to nie wszystko" - kojarzycie ten film?

0

Byl laporta, nie chcieliscie go...

A on wedlug mnie powinien byc prezydentem Barcy na lata - jest odpowiednia osoba na to stanowisko, dla tego klubu.

2

Neymar-Suarez-Ronaldo
Reus-Rakitic/Iniesta-Messi?
MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARZENIE :)

2

I ma racje, a sam Pique musi ogarnąć dupsko i wziąść się za trening.

0

a przyjdzie mourinho, laporta i reus :D

0

Raczej grałby za naszą "TRÓJCĄ" - czyli jako pomocnik.

0

Kiedyś Brazylijczycy, Włosi, teraz Hiszpanie - na każdego przyjdzie kryzys.

0

Znów będzie strzelał :D ?

0

Jeżeli byś to napisał w tamtym sezonie, to bym się zgodził.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?