1

A po sezonie "Na Camp Nou" beda chciec jego powrotu- bo moze 38% prawdziwyc kibiców Balugrany wie że takiego drugiego zawodnika znaleźć na zastępstwo to cud!

Narzekaxie na jego wrzutki... kij z tym, bo jego następca nawet niw wyprowadzi tak akcji do przodu by sobie tą wrzutke stworzyć! Wybaczcie, ale każdy kibic który od lat ogląda Barce bedzie wiedzial o co chodzi.

Nie sądze, i jestem przekonany by Montoya sprostał zadaniu, bo... może jest szybki, zwinny, technicznie dobry- ale krótko mówiąc nie jest prawym obrońcą na miare Barcelony! Nie tak Barcelony jak, systemu gry Dumy Katalonii. O Douglasie nie wspominam, chociaż nie życzę mu żle.

Potrzebujemy kogos kto jest PO z prawdziwego zdarzenia! - Pisczek

A czemu nie on? Jeet prawym obrońca, asystuje, więkezość to wrzutki, i to jakie!

0

napisz na pw :)

0

Gra ktos z Was moze w Online Soccer Manager (OSM)? Piszcie pw, jutro zakladam lige hiszpanska :-)

3

Nie nie. 2dla Barcy, ale 0 dla Realu. Kolejne zero z tylu musi być :)

3

Idż spać lepiej.

7

Wyczuwam awans Polski w rankingu FIFA :v !

3

Tak serio to nie rozumiem po co była sprzedaż Yaya Toure...

0

"Na szczególną
pochwałę zasługiwała jego gra
nogami." już widać efekty treningowe w Barcy :)

0

dobrze że nie co inne

0

Oglądam teraz Fiorentine z Interem powtórkę, masakra... Ale ten Cuadrado ciśnie! Szkoda że go nie kupiliśmy...

3

Wcale się nie zdziwie jak sankcji nie zmniejszą i dołączy do pierwszego zespołu.

3

Najlepiej i sprawiedliwiej będzie gdy bramka to bramka a nie dwa gole :)

0

"Z fizjoterapeutą Juanjo Brauem trenowali Rafinha, Vermaelen i Adriano. Pierwsza dwójka wraca do pełni sił po kontuzjach..."

Oby była wartosc w tych słowa z powrotem do pełni sił :).

Rafinha, na pewno się przyda, jak kolega niżej napisał przyda się zastrzyk świeżej krwi.
Vermaelen, jeżeli wróci do pełni sił i do optymalnej formy na pewno wyjdzie to na dobre, będzie większa rywalizacja. Liczę na niego, przyda się grajek z Premier League we krwi :)

0

O której gra Urugwaj?

2

Teraz Polska :D!

0

Lepiej niech się dłużej leczy, niż potem ma występować co 10-ty mecz.

0

Wypożyczyć go, bedzie naszym "Larssonem" :D

0

Ja tez watpie, ale nie w Messiego.

0

Niech się lepiej zajmą transferami realu po 100mln za jednego grajka.... bo to raczej jest nie fair, niż wychowywanie graczy na wspaniałych piłkarzy, i ludzi!

0

lepszego debiutu sobie wymarzyć nie mógł :D

0

Cóż za zaangażowanie :)

0

Wczoraj dość ciekawa defensywa. Ale można spróbować jeszcze zamiast Alvesa Albe lub Adriano, czyli

Alba/Adriano-Pique-Bartra-Mathieu

0

Trzeba szukać do rezerw jakiegoś utalentowanego bramkarza z Chille :D

0

Ogląda ktoś transmisję na sopcast(Na tablecie)?

3

Ojojo bedzie ciekawie, brakuje tylko mascherano na DP :/

0

są już składy?

0

Oby ten Rafinha przez tą przerwę w grze się nie.... Nawet tego nie wymawiam-odpukać.

0

Może w końcu Alves ogarnie zarost :D

2

Kogo tam Sevilla ma dobrego na PO albo Valencia? :D

1

Mes Que un Club zamiast tego Qatar... Z przodu i tylko to zostawić :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?