A po sezonie "Na Camp Nou" beda chciec jego powrotu- bo moze 38% prawdziwyc kibiców Balugrany wie że takiego drugiego zawodnika znaleźć na zastępstwo to cud!
Narzekaxie na jego wrzutki... kij z tym, bo jego następca nawet niw wyprowadzi tak akcji do przodu by sobie tą wrzutke stworzyć! Wybaczcie, ale każdy kibic który od lat ogląda Barce bedzie wiedzial o co chodzi.
Nie sądze, i jestem przekonany by Montoya sprostał zadaniu, bo... może jest szybki, zwinny, technicznie dobry- ale krótko mówiąc nie jest prawym obrońcą na miare Barcelony! Nie tak Barcelony jak, systemu gry Dumy Katalonii. O Douglasie nie wspominam, chociaż nie życzę mu żle.
Potrzebujemy kogos kto jest PO z prawdziwego zdarzenia! - Pisczek
A czemu nie on? Jeet prawym obrońca, asystuje, więkezość to wrzutki, i to jakie!
"Z fizjoterapeutą Juanjo Brauem trenowali Rafinha, Vermaelen i Adriano. Pierwsza dwójka wraca do pełni sił po kontuzjach..."
Oby była wartosc w tych słowa z powrotem do pełni sił :).
Rafinha, na pewno się przyda, jak kolega niżej napisał przyda się zastrzyk świeżej krwi.
Vermaelen, jeżeli wróci do pełni sił i do optymalnej formy na pewno wyjdzie to na dobre, będzie większa rywalizacja. Liczę na niego, przyda się grajek z Premier League we krwi :)
Niech się lepiej zajmą transferami realu po 100mln za jednego grajka.... bo to raczej jest nie fair, niż wychowywanie graczy na wspaniałych piłkarzy, i ludzi!
1
A po sezonie "Na Camp Nou" beda chciec jego powrotu- bo moze 38% prawdziwyc kibiców Balugrany wie że takiego drugiego zawodnika znaleźć na zastępstwo to cud!
Narzekaxie na jego wrzutki... kij z tym, bo jego następca nawet niw wyprowadzi tak akcji do przodu by sobie tą wrzutke stworzyć! Wybaczcie, ale każdy kibic który od lat ogląda Barce bedzie wiedzial o co chodzi.
Nie sądze, i jestem przekonany by Montoya sprostał zadaniu, bo... może jest szybki, zwinny, technicznie dobry- ale krótko mówiąc nie jest prawym obrońcą na miare Barcelony! Nie tak Barcelony jak, systemu gry Dumy Katalonii. O Douglasie nie wspominam, chociaż nie życzę mu żle.
Potrzebujemy kogos kto jest PO z prawdziwego zdarzenia! - Pisczek
A czemu nie on? Jeet prawym obrońca, asystuje, więkezość to wrzutki, i to jakie!
0
napisz na pw :)
0
Gra ktos z Was moze w Online Soccer Manager (OSM)? Piszcie pw, jutro zakladam lige hiszpanska :-)
3
Nie nie. 2dla Barcy, ale 0 dla Realu. Kolejne zero z tylu musi być :)
3
Idż spać lepiej.
7
Wyczuwam awans Polski w rankingu FIFA :v !
3
Tak serio to nie rozumiem po co była sprzedaż Yaya Toure...
0
"Na szczególną
pochwałę zasługiwała jego gra
nogami." już widać efekty treningowe w Barcy :)
0
dobrze że nie co inne
0
Oglądam teraz Fiorentine z Interem powtórkę, masakra... Ale ten Cuadrado ciśnie! Szkoda że go nie kupiliśmy...
3
Wcale się nie zdziwie jak sankcji nie zmniejszą i dołączy do pierwszego zespołu.
3
Najlepiej i sprawiedliwiej będzie gdy bramka to bramka a nie dwa gole :)
0
"Z fizjoterapeutą Juanjo Brauem trenowali Rafinha, Vermaelen i Adriano. Pierwsza dwójka wraca do pełni sił po kontuzjach..."
Oby była wartosc w tych słowa z powrotem do pełni sił :).
Rafinha, na pewno się przyda, jak kolega niżej napisał przyda się zastrzyk świeżej krwi.
Vermaelen, jeżeli wróci do pełni sił i do optymalnej formy na pewno wyjdzie to na dobre, będzie większa rywalizacja. Liczę na niego, przyda się grajek z Premier League we krwi :)
0
O której gra Urugwaj?
2
Teraz Polska :D!
0
Lepiej niech się dłużej leczy, niż potem ma występować co 10-ty mecz.
0
Wypożyczyć go, bedzie naszym "Larssonem" :D
0
Ja tez watpie, ale nie w Messiego.
0
Niech się lepiej zajmą transferami realu po 100mln za jednego grajka.... bo to raczej jest nie fair, niż wychowywanie graczy na wspaniałych piłkarzy, i ludzi!
0
lepszego debiutu sobie wymarzyć nie mógł :D
0
Cóż za zaangażowanie :)
0
Wczoraj dość ciekawa defensywa. Ale można spróbować jeszcze zamiast Alvesa Albe lub Adriano, czyli
Alba/Adriano-Pique-Bartra-Mathieu
0
Trzeba szukać do rezerw jakiegoś utalentowanego bramkarza z Chille :D
0
Ogląda ktoś transmisję na sopcast(Na tablecie)?
3
Ojojo bedzie ciekawie, brakuje tylko mascherano na DP :/
0
są już składy?
0
Oby ten Rafinha przez tą przerwę w grze się nie.... Nawet tego nie wymawiam-odpukać.
0
Może w końcu Alves ogarnie zarost :D
2
Kogo tam Sevilla ma dobrego na PO albo Valencia? :D
1
Mes Que un Club zamiast tego Qatar... Z przodu i tylko to zostawić :)