0

java? Chyba, ale nie powiem na sto procent.

0

Moze dzisiaj nam coś wpadnie po rzucie rożnym :D

0

I na koniec zagrac dwoma DP, Masche i Busquets :)

11

Mascherano na DP to eksperyment?

0

2 DP? To by było dobre ale przy stanie 2;0 dla nas :)

11

Szczerze wolałbym dziś Mascherano na DP niż Busquetsa... ale licze że stanie się tak w drugiej połowie czy ostatnich 30minutach meczu :)

0

Ter Stegen, hmm....

0

Rewanż z PSG to jest 10 grudnia Środa, czyli meczyk na TVP1 !! :)

0

Pisze jeden z "fanów" PSG na ich stronie :D :

"Nie przesadzajcie z tą Barceloną. PSG jest średniakiem zależnym od jednego zawodnika czy potęgą walczącą o najwyższe cele? Pytanie retoryczne. Barcelona to zespół uzależniony od 1 zawodnika, słabo gra Messi to słabo gra Barcelona, oni też mają swoje problemy. Sprowadzili staruszką J. Mathieu, który wygrywa testy sprawnościowe w klubie, co super świadczy o reszcie zespołu, a najbardziej o obronie, która zawsze tam była kiepska. W ataku mają Munira, swoją drogą, z daleka wygląda jak bliźniak Kim Dzong Una, popisał się ostatnio strzałem do pustej bramki z około 1 metra w taki sposób, że piłka wpadła w ręce bramkarza, który stał za napastnikiem. Szanse są po 50%, obie drużyny mają podobny potencjał, pod warunkiem, że trener nie ustawi drużyny defensywnie, że nie popełni błędu z zeszłej edycji z meczu w Londynie."

0

Dla nas łatwiej teoretycznie bez Ibry, ale dla widowiska gorzej... Nie ma innej opcji jak trzy punkty!

Visca el Barca!

1

Spokojnie, Suarez dopiero wchodzi do pierwszego zespołu z rezerw :D!

0

Na papierze to gwarancja tego że najmocniejszy przeciwnik odkąd Lucho przejął stanowisko trenera Blaugrany, ale zobaczymy jak to będzie wyglądac na boisku :).

0

Myślę że w następnym meczu ligowym, Vermaelen będzie na liście powołanych i zagra chociaż kilka minut.

13

No nie wiem czy Villareal i Athletic Bilbao można nazwać ogórkami. Ale fakt faktem PSG to zespół z najwyższej półki, liczę na spektakl i wygraną Barcy w pięknym stylu.

2

Przypominam sobie komentarze gdy do nas przychodził, grubo przepłacona gwiazda medialna, i to były komentarze nie tylko innych klubów(w tym najwięcej tych z madrytu), ale i u nas pojawiały się takie...

Teraz oby tylko omijały go kontuzję i... Dziękuję dobranoc :)

0

Ale nie ma co patrzyć na te wyniki. Wiadomo jaka stawka jest w grze o Ligę Mistrzów. Zupełnie inna motywacja, nastawienie... Liczę na spektakularne widowisko i rzecz jasna wygraną Barcy w pięknym stylu, swoim stylu!

Ps. Nie wiem czy dobrze wyliczyłem ale rewanż z PSG będzie w środę na Camp Nou, czyli Tvp? :D

0

Może się uda utrzymać zero z tylu aż do meczu z Realem :D nie czarnowidz :D

0

To już 6remis PSG w tym sezonie, dobrze mówię?

0

Bo on pewnie mu liczy indywidualne akcje :-)

0

Jutro jeszcze Wisełka wygra i kończymy tydzień :-)

0

Oni to by sie nadali do przegladu sportowego i onetu :-)

1

Na vivat Messiemu pewnie, 400 bramek :D

0

Nie zapominaj ze mamy Vermaelena jeszcze :-)

0

No to jak na złość z tymi 73%bramek w drugiej połowie :D

0

Jest już skład na Granade?

0

ja 99płace za full pakiet. Ale jestem stałym abonentem. Od czasu powstania Nki jeszcze

0

Trzy punkty, i liczyć na Villareal - krótko i na temat :)

1

Z każdym innym wychowankiem przedłużenie kontratku by mnie ucieszyło. Ale powiem szczerze, równie dobrze i to o wiele dobrze byłoby gdyby to Halilović zajął jego miejsce w pierwszym składzie. Jednak skutkiem tego że tak nie jest, jest system naszego klubu. Chorwat dopiero dołączył do klubu, a Roberto się wychował.

0

za rok napewno tak.

1

raczej jest masywny, w końcu grał w Premier League :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?