"Nie przesadzajcie z tą Barceloną. PSG jest średniakiem zależnym od jednego zawodnika czy potęgą walczącą o najwyższe cele? Pytanie retoryczne. Barcelona to zespół uzależniony od 1 zawodnika, słabo gra Messi to słabo gra Barcelona, oni też mają swoje problemy. Sprowadzili staruszką J. Mathieu, który wygrywa testy sprawnościowe w klubie, co super świadczy o reszcie zespołu, a najbardziej o obronie, która zawsze tam była kiepska. W ataku mają Munira, swoją drogą, z daleka wygląda jak bliźniak Kim Dzong Una, popisał się ostatnio strzałem do pustej bramki z około 1 metra w taki sposób, że piłka wpadła w ręce bramkarza, który stał za napastnikiem. Szanse są po 50%, obie drużyny mają podobny potencjał, pod warunkiem, że trener nie ustawi drużyny defensywnie, że nie popełni błędu z zeszłej edycji z meczu w Londynie."
Na papierze to gwarancja tego że najmocniejszy przeciwnik odkąd Lucho przejął stanowisko trenera Blaugrany, ale zobaczymy jak to będzie wyglądac na boisku :).
No nie wiem czy Villareal i Athletic Bilbao można nazwać ogórkami. Ale fakt faktem PSG to zespół z najwyższej półki, liczę na spektakl i wygraną Barcy w pięknym stylu.
Przypominam sobie komentarze gdy do nas przychodził, grubo przepłacona gwiazda medialna, i to były komentarze nie tylko innych klubów(w tym najwięcej tych z madrytu), ale i u nas pojawiały się takie...
Teraz oby tylko omijały go kontuzję i... Dziękuję dobranoc :)
Ale nie ma co patrzyć na te wyniki. Wiadomo jaka stawka jest w grze o Ligę Mistrzów. Zupełnie inna motywacja, nastawienie... Liczę na spektakularne widowisko i rzecz jasna wygraną Barcy w pięknym stylu, swoim stylu!
Ps. Nie wiem czy dobrze wyliczyłem ale rewanż z PSG będzie w środę na Camp Nou, czyli Tvp? :D
Z każdym innym wychowankiem przedłużenie kontratku by mnie ucieszyło. Ale powiem szczerze, równie dobrze i to o wiele dobrze byłoby gdyby to Halilović zajął jego miejsce w pierwszym składzie. Jednak skutkiem tego że tak nie jest, jest system naszego klubu. Chorwat dopiero dołączył do klubu, a Roberto się wychował.
0
java? Chyba, ale nie powiem na sto procent.
0
Moze dzisiaj nam coś wpadnie po rzucie rożnym :D
0
I na koniec zagrac dwoma DP, Masche i Busquets :)
11
Mascherano na DP to eksperyment?
0
2 DP? To by było dobre ale przy stanie 2;0 dla nas :)
11
Szczerze wolałbym dziś Mascherano na DP niż Busquetsa... ale licze że stanie się tak w drugiej połowie czy ostatnich 30minutach meczu :)
0
Ter Stegen, hmm....
0
Rewanż z PSG to jest 10 grudnia Środa, czyli meczyk na TVP1 !! :)
0
Pisze jeden z "fanów" PSG na ich stronie :D :
"Nie przesadzajcie z tą Barceloną. PSG jest średniakiem zależnym od jednego zawodnika czy potęgą walczącą o najwyższe cele? Pytanie retoryczne. Barcelona to zespół uzależniony od 1 zawodnika, słabo gra Messi to słabo gra Barcelona, oni też mają swoje problemy. Sprowadzili staruszką J. Mathieu, który wygrywa testy sprawnościowe w klubie, co super świadczy o reszcie zespołu, a najbardziej o obronie, która zawsze tam była kiepska. W ataku mają Munira, swoją drogą, z daleka wygląda jak bliźniak Kim Dzong Una, popisał się ostatnio strzałem do pustej bramki z około 1 metra w taki sposób, że piłka wpadła w ręce bramkarza, który stał za napastnikiem. Szanse są po 50%, obie drużyny mają podobny potencjał, pod warunkiem, że trener nie ustawi drużyny defensywnie, że nie popełni błędu z zeszłej edycji z meczu w Londynie."
0
Dla nas łatwiej teoretycznie bez Ibry, ale dla widowiska gorzej... Nie ma innej opcji jak trzy punkty!
Visca el Barca!
1
Spokojnie, Suarez dopiero wchodzi do pierwszego zespołu z rezerw :D!
0
Na papierze to gwarancja tego że najmocniejszy przeciwnik odkąd Lucho przejął stanowisko trenera Blaugrany, ale zobaczymy jak to będzie wyglądac na boisku :).
0
Myślę że w następnym meczu ligowym, Vermaelen będzie na liście powołanych i zagra chociaż kilka minut.
13
No nie wiem czy Villareal i Athletic Bilbao można nazwać ogórkami. Ale fakt faktem PSG to zespół z najwyższej półki, liczę na spektakl i wygraną Barcy w pięknym stylu.
2
Przypominam sobie komentarze gdy do nas przychodził, grubo przepłacona gwiazda medialna, i to były komentarze nie tylko innych klubów(w tym najwięcej tych z madrytu), ale i u nas pojawiały się takie...
Teraz oby tylko omijały go kontuzję i... Dziękuję dobranoc :)
0
Ale nie ma co patrzyć na te wyniki. Wiadomo jaka stawka jest w grze o Ligę Mistrzów. Zupełnie inna motywacja, nastawienie... Liczę na spektakularne widowisko i rzecz jasna wygraną Barcy w pięknym stylu, swoim stylu!
Ps. Nie wiem czy dobrze wyliczyłem ale rewanż z PSG będzie w środę na Camp Nou, czyli Tvp? :D
0
Może się uda utrzymać zero z tylu aż do meczu z Realem :D nie czarnowidz :D
0
To już 6remis PSG w tym sezonie, dobrze mówię?
0
Bo on pewnie mu liczy indywidualne akcje :-)
0
Jutro jeszcze Wisełka wygra i kończymy tydzień :-)
0
Oni to by sie nadali do przegladu sportowego i onetu :-)
1
Na vivat Messiemu pewnie, 400 bramek :D
0
Nie zapominaj ze mamy Vermaelena jeszcze :-)
0
No to jak na złość z tymi 73%bramek w drugiej połowie :D
0
Jest już skład na Granade?
0
ja 99płace za full pakiet. Ale jestem stałym abonentem. Od czasu powstania Nki jeszcze
0
Trzy punkty, i liczyć na Villareal - krótko i na temat :)
1
Z każdym innym wychowankiem przedłużenie kontratku by mnie ucieszyło. Ale powiem szczerze, równie dobrze i to o wiele dobrze byłoby gdyby to Halilović zajął jego miejsce w pierwszym składzie. Jednak skutkiem tego że tak nie jest, jest system naszego klubu. Chorwat dopiero dołączył do klubu, a Roberto się wychował.
0
za rok napewno tak.
1
raczej jest masywny, w końcu grał w Premier League :)