0

Komentarz usunięty

0

O tego co nie chodzi :D

0

Komentarz usunięty

0

Mam nadzieję że Neymar będzie gotowy :)

1

Mam nadzieję że to tylko decyzja pod uwaga tego że Pique i Vermaelen nie są do dyspozycji trenera.

0

To ewentualnie może być drugi komplet treningowej :D

0

Dajmy mu szansę, jeżeli Enrique wie że potrafi wyciągnąć z niego jeszcze coś dobrego... To czemu nie.

0

Hmm... Reus byłby lepszą opcją, ale wątpię że w tym okienku ruszy się z BVB. Więc jesteśmy pod murem, bo za rok nie przeprowadzimy transferu, a teraz nie chcą go sprzedać. Pozostaje więc Koke.

0

Z ostatniej chwili: Apelacja Barcelony została odrzucona! Barcelona nie będzie mogła się wzmacniać w dwóch najbliższych okienkach transferowych (zima i lato 2015)!

7

„Czy jestem supergwiazdą? Gwiazdy
są na niebie. Ja jestem tutaj, aby
pomagać zespołowi w zdobywaniu
trofeów”.

Cytat miesiąca :D

0



jak widze ten filmik to nie mogę się doczekac debiutu naszej trójki *_*!

0

Jest któryś z tych kanałów na nc+?

0

No cóż. Wolność słowa, jeden uważa że jest drugi że nie.

0

Mam nadzieję że Suárez w Pucharze Gampera zadebiutuje :)

0

Ile on ma wzrostu?

2

"...Trzeba myśleć o
przyszłości, którą jest bycie w FC
Barcelonie, klubie, w którym gra zawsze była moim marzeniem”.

0

Nie pij tyle, bo Twoja wyobraźnia jest nie do zniesienia.

0

Dzięki :)

0

Mam pytanie, kiedy bedzie losowanie grup ligi mistrzow?

0

Zostanie w BVB, przynajmniej na sezon.

4

Padnie rekord widzów podczas prezentacji, spokojnie...

1

Przecież to jest parodia. Powstaje ogólne pytanie, po co wrócił z Evertonu? Po pierwsze nikt mądry by go po sezonie nie brak do pierwszego zespołu, dwa... Jeżeli już no to chyba nie po to by go znów wypożyczyć!

Ps. Mam nadzieję że oni nie myślą że się zmieni w kwesti dryblingu, on zawsze dryblował i tak zostanie, taki typ gracza.

2

To po co wracal? przeciez wielce bylo ze liczy na niego... mogl w Evertonie zostac!

0

robben :)

1

W debiucie z madrytem hattrick :D

1

Wszyscy czekają na tą decyzję ws. Suáreza jak na jakiś finał :D

0

Raczej Rafinha zjada Thiago, a dowodem tego był ubiegły sezon :)

3

No... Wkońcu będzie spokój z tymi komentarzami o TAS...

0

Gdzie nie popatrze to komentarz o Suárezie i TAS.... Jak to już irytuje.... Będzie coś wiadomo, to będzie wiadomość. Proste.

0

Leci wlasnie na polsacie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?