0

Im pewnie 50mln nie starczy za niego...

0

iniesta,xavi,puyol,pique,busquets przekonali go do nas więc... Nie wierzę ogólnie w to że po tylu latach starań by do nas wrócił... A teraz go sprzedać? To tak samo jakby sprzedać Alexisa po takim świetnym sezonie... Głupota.

2

Po co te ploty, Bartomeu przyznał że Alexis zostaje. Bo czystą głupotą byłoby go sprzedać po takim sezonie -.-

0

Skąd takie info?

0

Dziękuję ślicznie:)

0

10mln

0

Wie ktoś czy na oficjalnym kanale YT Barcelony będzie live?

0

Dzięki śliczne :)

0

na którym kanale leci transmisja z finału pucharu katalonii? Patrzę na każdym kanale nc+ i nie ma...

0

Wie ktoś może na którym kanale będzie transmisja z finału Pucharu Katalonii?

0

Kur... Jak można kogoś takiego sprzedać? On i Busq to poezja!

0

Szkoda że nas tam nie będzie...

1

Adios Tata, Welcom Luis Enrique.

Gratulacje dla Atletico.
Vamos Barca!

0

Czas na 12:)

0

szkoda tylko że ma już tyle lat :/

0

Jak zobaczył jakich piłkarzy Barca zamierza ściągnac to wiesz...

0

No to teraz już czarno na białym mamy
że ligi nie wygramy, a tu jeszcze gorzej
bo 3miejsce. Ale jest lm chociaż a nie le.
Czekam z niecierpliwością na obiecane
transfery. Vamos BARCA!

0

Dzięki Bogu sankcja zawieszona, inaczej bez bramkarza... no chyba że VV zachowałby się honorowo i został na sezon do zakończenia sankcji :)! Ale coż...

Witamy panie Ter Stegen :)

0

Nie wierzę... Ciarki, same ciarki :(. Spoczywaj w pokoju [*]

0

O tak! Zawsze chciałem go u nas zobaczyć :) w dodatku przyznał że jest fanem Barcelony :)

0

nie :)

0

Teraz to już mamy Niemca :) sankcja zawieszona :)

0

Tak jest! Czekamy na zapowiadane Wielkie transfery panie prezydencie :)

0

Gdybyś Ty był piłkarzem na takim poziomie, a Twoim agentem byłby Twój Ojciec to myślałby tylko o tym abyś więcej zarabiaj bo robisz dużo dla klubu.

0

Nie po to tyle o niego walczyliśmy aby go teraz sprzedać. Cesc już któryś raz w drugiej połowie sezonu ma zadyszkę. Ale nie żeby odrazu sprzedawać...

0

Bartra z Pique w formie

1

Przy tej formie w obecnym sezonie, i przy ewentualnym odrzuceniu wniosku o anulowanie sankcji sprzedawanie Alexisa byłoby czystą głupotą.

0

Panowie i Panie, co powiecie na
"środową inicjatywe"? Polegając na
tym iz, wszyscy według zakresu
swoich możliwości ubierają
koszulki, spodenki itp do... Szkoły,
pracy, gdzie się tylko da. Mając na celu pokazanie innym "kibicom" że
Kochamy nasz klub w trudnych, i
szczęśliwych chwilach. Ja osobiście
do pracy... Koszulka, spodenki,
bluza i plecak w barwach Barcelony . Zachęcać wszystkich, niech widzą że Barca ma prawdziwych
fanatyków! Vamos Barca!

0

Adama Traore powinien dostawca szansę w pierwszym zespole.

0

na środku Adriano?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?