Wczorajszy pogrom, piękna gra, i ładne bramki.... co najważniejsze nie były strzelane z 1m tylko z dalszej odległości... napewno dały dużo pozytywnego nastawienia !!!
Lepiej żeby był gotowy na kolejne spotkanie po Sociedad. Mamy dwie bramki przewagi, co prawda nie mamy w 100procentach pewnego awansu, ale po co ryzykować... Ewentualnie na ostatnie minuty niech wejdzie. I niech szykuje formę na City !
Vamos Barca!
To osobiście mój kandydat numer jeden. Chciałbym go u nas zobaczyć. W parze z Pique czy Bartra. To że z dystansu potrafi kropnąć to dla nas kolejny plus, bo próbujemy już tego. Oby się udało.
Oby Psg go nam znów nie sprzątneło. Chociaż obrońców to oni już mają. Jeżeli mówi że w Anglii nie będzie już grał... To możliwy jest jego transfer, ale znów za młody to on nie jest. I czy to w takim razie na jakikolwiek sens?
0
Zawojować świat na Etihad Stadium!
Vamos Barca!
0
Valdes - Alves, Pique, Masche, Alba - Busquets, Cesc - Iniesta, Neymar, Messi, Alexis
0
Wczorajszy pogrom, piękna gra, i ładne bramki.... co najważniejsze nie były strzelane z 1m tylko z dalszej odległości... napewno dały dużo pozytywnego nastawienia !!!
"Man City" You are next!
VAMOS BARCA!
0
Wrócili !!!!!!!!
VAMOS BARCA!!
0
Adriano !
0
No teraz to za przeproszeniem oczywiście, doje**ł jak łysy grzywką o parapet -.-'
0
I bardzo dobrze. Nie ma co ryzykować. Za tydzień mecz z City.
0
Każdy mecz to inna historia... Przeszłość nic nie znaczy w tym wypadku, w takim meczu wszystko się może zdarzyć!
Zawojować świat na Etihad Stadium!
Vamos Barca!
0
Witam, troche nie na temat... wybiera sie ktos na mecz Barca-City na Camp Nou? Jezeli tak to prosze o kontakt pw.
0
Lepiej żeby był gotowy na kolejne spotkanie po Sociedad. Mamy dwie bramki przewagi, co prawda nie mamy w 100procentach pewnego awansu, ale po co ryzykować... Ewentualnie na ostatnie minuty niech wejdzie. I niech szykuje formę na City !
Vamos Barca!
0
Napisze krótko... Messi! I tyle w temacie.
0
Jaki skład bo obecnie nie mam możliwości sprawdzić?
0
Ale dziś denis suarez ładnie zagrał :).
0
Do pierwszej.
0
Trzeba pilnowac Rakitica, obecnie znajduje sie w swietnej formie.
0
Oby sie udalo, ale jak pojdzie do B, to bedzie drugi kiko femenia...
0
City chyba jakaś zadyszka. Po przegranej z Chelsea, dziś tylko bezbramkowy remis :)
0
Na chłop ogromny potencjał.
0
Jak chciałbym znów Live oglądać w lidze mistrzów :)! Mega mecz. Jednak to anglia i mecz trwa jeszcze :D
0
Neymar wracaj szybko!
0
"Kiedy wszyscy piłkarze odzyskają swój
najlepszy poziom, znów zobaczymy
wielką Barcelonę”
Święte słowa
0
To osobiście mój kandydat numer jeden. Chciałbym go u nas zobaczyć. W parze z Pique czy Bartra. To że z dystansu potrafi kropnąć to dla nas kolejny plus, bo próbujemy już tego. Oby się udało.
0
Oby Psg go nam znów nie sprzątneło. Chociaż obrońców to oni już mają. Jeżeli mówi że w Anglii nie będzie już grał... To możliwy jest jego transfer, ale znów za młody to on nie jest. I czy to w takim razie na jakikolwiek sens?
0
To powodzenia w pracy
0
haha no mówiłem. Gdyby to klub z madrytu złożył odwołanie to już by miche cieszyli że pozytywnie rozpatrzone :)
0
Wracaj chlopie!
0
Tak jest! Transmisja na tvp1!
0
Zrob odwrotnie wyjdzie Ferdek Kiepski
0
Jak za czasow gdy gral w United :)
0
*wniosek