0

Zawojować świat na Etihad Stadium!

Vamos Barca!

0

Valdes - Alves, Pique, Masche, Alba - Busquets, Cesc - Iniesta, Neymar, Messi, Alexis

0

Wczorajszy pogrom, piękna gra, i ładne bramki.... co najważniejsze nie były strzelane z 1m tylko z dalszej odległości... napewno dały dużo pozytywnego nastawienia !!!

"Man City" You are next!


VAMOS BARCA!

0

Wrócili !!!!!!!!

VAMOS BARCA!!

0

Adriano !

0

No teraz to za przeproszeniem oczywiście, doje**ł jak łysy grzywką o parapet -.-'

0

I bardzo dobrze. Nie ma co ryzykować. Za tydzień mecz z City.

0

Każdy mecz to inna historia... Przeszłość nic nie znaczy w tym wypadku, w takim meczu wszystko się może zdarzyć!
Zawojować świat na Etihad Stadium!

Vamos Barca!

0

Witam, troche nie na temat... wybiera sie ktos na mecz Barca-City na Camp Nou? Jezeli tak to prosze o kontakt pw.

0

Lepiej żeby był gotowy na kolejne spotkanie po Sociedad. Mamy dwie bramki przewagi, co prawda nie mamy w 100procentach pewnego awansu, ale po co ryzykować... Ewentualnie na ostatnie minuty niech wejdzie. I niech szykuje formę na City !
Vamos Barca!

0

Napisze krótko... Messi! I tyle w temacie.

0

Jaki skład bo obecnie nie mam możliwości sprawdzić?

0

Ale dziś denis suarez ładnie zagrał :).

0

Do pierwszej.

0

Trzeba pilnowac Rakitica, obecnie znajduje sie w swietnej formie.

0

Oby sie udalo, ale jak pojdzie do B, to bedzie drugi kiko femenia...

0

City chyba jakaś zadyszka. Po przegranej z Chelsea, dziś tylko bezbramkowy remis :)

0

Na chłop ogromny potencjał.

0

Jak chciałbym znów Live oglądać w lidze mistrzów :)! Mega mecz. Jednak to anglia i mecz trwa jeszcze :D

0

Neymar wracaj szybko!

0

"Kiedy wszyscy piłkarze odzyskają swój
najlepszy poziom, znów zobaczymy
wielką Barcelonę”
Święte słowa

0

To osobiście mój kandydat numer jeden. Chciałbym go u nas zobaczyć. W parze z Pique czy Bartra. To że z dystansu potrafi kropnąć to dla nas kolejny plus, bo próbujemy już tego. Oby się udało.

0

Oby Psg go nam znów nie sprzątneło. Chociaż obrońców to oni już mają. Jeżeli mówi że w Anglii nie będzie już grał... To możliwy jest jego transfer, ale znów za młody to on nie jest. I czy to w takim razie na jakikolwiek sens?

0

To powodzenia w pracy

0

haha no mówiłem. Gdyby to klub z madrytu złożył odwołanie to już by miche cieszyli że pozytywnie rozpatrzone :)

0

Wracaj chlopie!

0

Tak jest! Transmisja na tvp1!

0

Zrob odwrotnie wyjdzie Ferdek Kiepski

0

Jak za czasow gdy gral w United :)

0

*wniosek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?