0

...stras

0

Coś czuje że Neymar w końcówce wpakuje dwie bramki :)

0

Cesc na pomoc, za Xaviego S.Roberto.

0

Mam nadzieję że dzisiejszy wieczór będzie należał do Neymara:)

0

Boże... Fabs do pomocy...

0

Puyol to już nie tarzan, wątpię że wróci jeszcze do swojej optymalnej formy, szkoda... Ale mamy kolejnego wychowanka Bartre, co nie zmienia faktu że trzeba kupić obrońcę z prawdziwego zdarzenia.

0

Trzeba się zrehabilitować za wypadek w Amsterdamie i wygrać.

0

Grają znakomicie, są głownym faworytem do zdobycia trofeum w tym sezonie. Brawo !!

0

Niech spoczywa w pokoju [*]

0

Mam nadzieję że zobaczymy dziś Dongou i jego bramkę z Lidze Mistrzów :)

0

Jak tak dalej pójdzie to trzeba się będzie godzić z tym że nie będziemy widywać ani Milanu ani Interu w Lidze Mistrzów...

0

Wrócił prawdziwy Cesc, jeszcze lepsze staty niż w Arsenalu.

0

Brawo, brawo bardzo ładna gra. Kolejny mecz bez straconej bramki.

0

Teraz Neymar :). Pewnie kibice realu już... Karnych nie było, powinni przegrywać :d

0

Neymar lub Cesc.

0

Zdaje mi się że Puyol zagra z Bartra od pierwszych minut. A Pique wejdzie potem, dopiero co leczył lekki uraz.

0

Powodzenia chłopie :)!

0

Mam nadzieję że będzie gościł maksymalnie tyle widzów co obecnie lub więcej. Bo mamy największy stadion o największej pojemności w Europie.

0

Mam nadzieje ze nie popełnimy takiego błędu... wychowujemy piłkarzy z ogromnym potencjałem by sprzedac ich za kilka 1 czy 5mln euro ? A za rok czy dwa będą, a raczej mogą byc warci po dużo dużo wiecej....

0

Prawdziwy katalonczyk!

0

Prawdziwy Champion!

0

Szkoda że Bartra nie zagrał.

0

Mundial bez Ibry to jak święta bez Kevina :D

0

Valdes,xavi,tello...

0

Chyba im się od tego hajsu...

0

To by było coś, o tak!

0

Urzekła mnie Twoja historia ^.-

0

Wracaj ! Z Neymarem lewa strona powinna być zabójcza!

0

Wracaj Leo!

0

Pomarańcz wraca ;D !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?