Puyol to już nie tarzan, wątpię że wróci jeszcze do swojej optymalnej formy, szkoda... Ale mamy kolejnego wychowanka Bartre, co nie zmienia faktu że trzeba kupić obrońcę z prawdziwego zdarzenia.
Mam nadzieje ze nie popełnimy takiego błędu... wychowujemy piłkarzy z ogromnym potencjałem by sprzedac ich za kilka 1 czy 5mln euro ? A za rok czy dwa będą, a raczej mogą byc warci po dużo dużo wiecej....
0
...stras
0
Coś czuje że Neymar w końcówce wpakuje dwie bramki :)
0
Cesc na pomoc, za Xaviego S.Roberto.
0
Mam nadzieję że dzisiejszy wieczór będzie należał do Neymara:)
0
Boże... Fabs do pomocy...
0
Puyol to już nie tarzan, wątpię że wróci jeszcze do swojej optymalnej formy, szkoda... Ale mamy kolejnego wychowanka Bartre, co nie zmienia faktu że trzeba kupić obrońcę z prawdziwego zdarzenia.
0
Trzeba się zrehabilitować za wypadek w Amsterdamie i wygrać.
0
Grają znakomicie, są głownym faworytem do zdobycia trofeum w tym sezonie. Brawo !!
0
Niech spoczywa w pokoju [*]
0
Mam nadzieję że zobaczymy dziś Dongou i jego bramkę z Lidze Mistrzów :)
0
Jak tak dalej pójdzie to trzeba się będzie godzić z tym że nie będziemy widywać ani Milanu ani Interu w Lidze Mistrzów...
0
Wrócił prawdziwy Cesc, jeszcze lepsze staty niż w Arsenalu.
0
Brawo, brawo bardzo ładna gra. Kolejny mecz bez straconej bramki.
0
Teraz Neymar :). Pewnie kibice realu już... Karnych nie było, powinni przegrywać :d
0
Neymar lub Cesc.
0
Zdaje mi się że Puyol zagra z Bartra od pierwszych minut. A Pique wejdzie potem, dopiero co leczył lekki uraz.
0
Powodzenia chłopie :)!
0
Mam nadzieję że będzie gościł maksymalnie tyle widzów co obecnie lub więcej. Bo mamy największy stadion o największej pojemności w Europie.
0
Mam nadzieje ze nie popełnimy takiego błędu... wychowujemy piłkarzy z ogromnym potencjałem by sprzedac ich za kilka 1 czy 5mln euro ? A za rok czy dwa będą, a raczej mogą byc warci po dużo dużo wiecej....
0
Prawdziwy katalonczyk!
0
Prawdziwy Champion!
0
Szkoda że Bartra nie zagrał.
0
Mundial bez Ibry to jak święta bez Kevina :D
0
Valdes,xavi,tello...
0
Chyba im się od tego hajsu...
0
To by było coś, o tak!
0
Urzekła mnie Twoja historia ^.-
0
Wracaj ! Z Neymarem lewa strona powinna być zabójcza!
0
Wracaj Leo!
0
Pomarańcz wraca ;D !