Wiedziałem że jeżeli dojdzie do nas trener z zewnątrz to nasza gra będzie zupełnie inna, ciekawsza, mniej przewidywalna. Tata Martino to dla nas obecnie idealny trener. A niektórzy skreślali go, śmiali się że go nie znają. Podobnie jak w wypadku Pepa gdy obejmował Barcelone.
Derby Barcelony są zawsze albo dla nas łatwe albo będzie trudno, w najbliższych derbach jednak myśle że z nową jakością damy radę i spokojny wynik z 2:0wywieziemy. Oczywiście większą liczbą w wyniku po naszej stronie nie pogardze :).
Trochę nie na temat... Oglądam mecze City a w szczególności jednego gracza Aguero, bardzo chciałbym go u nas zobaczyć grającego z Messim i Neymarem, czy Alexisem.
Ale to dziwne. 2lata temu bodajże kibice realu byli zachwyceni że Neymar do nich dołączy, jak pojawiały się coraz to bardziej prawdopodobne informacje że dołączy do nas zaczeli mówić że jest słaby, nie sprawdzi się itd...
Teraz znów wielce mówili że to Bale będzie go przewyższał, a po kilku meczach neymara a tymbardziej wczorajszym nagle zaczęło się pisanie że mogli brać neymara bo Bale to drugi Kaka... Widać ekspertami to oni nie są, i przekonali się na własnej skórze że pieniądze i umiejętności to nie wszystko :).
Vamos Barca!
Ręka która dotyka murawy i jest bez ruchu a dotknie ją piłka? Wtedy sędzia karnego nie ma prawa podyktować. A co do drugiego to według mnie bark w bark a tymbardziej że w polu karnym więc... No ale to nic, takie wnioski zostawmy ekspertom(i kibicom realu :d).
Vamos Barca!
Szkóda tej bramki ale to nic. Piękna gra, ładne bramki no i wygrana. Momentami jak klepali nasi real przypomniały mi się czasy pepa. No to real odpowiedział transferem godnie, hahaha :)
Vamos Barca!
Wstawienie Bartry mogłoby byc dobre.. ale z drugiej strony dosc ryzykowne :/, gdyby z Milanem zagral chodz 45minut wiedzielibysmy w jakiej formie jest.
na meczyki sobie poszukaj, i nie daj sie naciągac na oplaty. Z tego co sie orientuje to w jezyku katalinskim na tv3 czy katalonskim jest w HD i nie trzeba placic.
A dlaczego :)? Skoro w ten sposób mogę mu zrobić dobrze to czemu nie ? Niech się chłopina cieszy, skoro w życiu nie ma szczęścia... tylko łazi po stronach i podnieca go to jak mu ktoś odpowiada.
SevFCB, pornola oglądam zeby poznac aktorów a nie bić konia, bo to chyba troche nie normalne bic konia :) przynajmniej w moim wieku, Stuleje to pewnie masz skoro na kogoś tak mówisz, i w dodatku prawiczek :)
0
Wiedziałem że jeżeli dojdzie do nas trener z zewnątrz to nasza gra będzie zupełnie inna, ciekawsza, mniej przewidywalna. Tata Martino to dla nas obecnie idealny trener. A niektórzy skreślali go, śmiali się że go nie znają. Podobnie jak w wypadku Pepa gdy obejmował Barcelone.
Czas zawojować europę po raz kolejny!
Vamos Barca
0
Co teraz gra G. Dos Santos... Chłopak na dobre w Villareal się rozegrał. Chciałbym go jeszcze u nas zobaczyć.
0
Koniecznie zmiana trenera jak w pierwszym zespole. Ktoś potencjał tych chłopców powinien wykorzystać.
0
Czekamy :) !
0
Derby Barcelony są zawsze albo dla nas łatwe albo będzie trudno, w najbliższych derbach jednak myśle że z nową jakością damy radę i spokojny wynik z 2:0wywieziemy. Oczywiście większą liczbą w wyniku po naszej stronie nie pogardze :).
Trochę nie na temat... Oglądam mecze City a w szczególności jednego gracza Aguero, bardzo chciałbym go u nas zobaczyć grającego z Messim i Neymarem, czy Alexisem.
0
Ale to dziwne. 2lata temu bodajże kibice realu byli zachwyceni że Neymar do nich dołączy, jak pojawiały się coraz to bardziej prawdopodobne informacje że dołączy do nas zaczeli mówić że jest słaby, nie sprawdzi się itd...
Teraz znów wielce mówili że to Bale będzie go przewyższał, a po kilku meczach neymara a tymbardziej wczorajszym nagle zaczęło się pisanie że mogli brać neymara bo Bale to drugi Kaka... Widać ekspertami to oni nie są, i przekonali się na własnej skórze że pieniądze i umiejętności to nie wszystko :).
Vamos Barca!
0
Presing z wyprzedzaniem rywala widoczny jak za najlepszych czasów guardioli, czego bardzo brakowało.
0
Teraz ważne żebyśmy z Celtą trzy punkty ugrali bez wpadki.
0
"bramki strzelali Neymar Messi..."? Chyba zamiast Messi to powinno być Alexis :)
0
Ręka która dotyka murawy i jest bez ruchu a dotknie ją piłka? Wtedy sędzia karnego nie ma prawa podyktować. A co do drugiego to według mnie bark w bark a tymbardziej że w polu karnym więc... No ale to nic, takie wnioski zostawmy ekspertom(i kibicom realu :d).
Vamos Barca!
0
Bramka Alexisa cud malina, piękny mecz Neymara:)
0
To co zrobił Alves z ronaldo to mistrzostwo świata :d
0
Dziś w tv fajnych komedii nie ma, trzeba będzie wejść na stronę realu :)
0
Szkóda tej bramki ale to nic. Piękna gra, ładne bramki no i wygrana. Momentami jak klepali nasi real przypomniały mi się czasy pepa. No to real odpowiedział transferem godnie, hahaha :)
Vamos Barca!
0
Czy najsłabszy to nie wiem, ale kręcił nim napewno będzie :)
0
Dokładnie, taki skład jak najbardziej odpowiedni.
0
Messi Cesc Neymar ? A gdzie Alexis ...
0
Wstawienie Bartry mogłoby byc dobre.. ale z drugiej strony dosc ryzykowne :/, gdyby z Milanem zagral chodz 45minut wiedzielibysmy w jakiej formie jest.
0
na meczyki sobie poszukaj, i nie daj sie naciągac na oplaty. Z tego co sie orientuje to w jezyku katalinskim na tv3 czy katalonskim jest w HD i nie trzeba placic.
0
No to lecimy do sklepu po prowiant :) !
Vamos Barca!
0
Do administracji, jakaś sonda odnośnie jutrzejszego meczu by się przyadała, bo ciągle tylko o tym bramkarzu... :)
0
No nie gra bo nie gra, ale szkoda chłopaka... mógł po dłuższym czasie eksplodować :) Podobnie jak Alexis po 3 latach :)
0
Mam nadzieje że Carlo pierwsze GD zacznie podobnie jak Mou :)
VAMOS BARCA!!
0
Dobra to teraz zaciskamy zęby na sobotę :). Mam nadzieję że pierwsze gran derbi dla carlo zacznie się jak dla mou:).
Vamos Barca!
0
Bale nic nie pokazal prócz 2 przyjęć :/
0
2x Ronaldo, 1 Llorente
0
2:1 dla realu
0
A dlaczego :)? Skoro w ten sposób mogę mu zrobić dobrze to czemu nie ? Niech się chłopina cieszy, skoro w życiu nie ma szczęścia... tylko łazi po stronach i podnieca go to jak mu ktoś odpowiada.
0
No gdybyś był w odpowiednim wieku to wiedziałbyś tak naprawdę co napisałem, no ale nic... Ty przegrałeś życie rodząc się :).
0
SevFCB, pornola oglądam zeby poznac aktorów a nie bić konia, bo to chyba troche nie normalne bic konia :) przynajmniej w moim wieku, Stuleje to pewnie masz skoro na kogoś tak mówisz, i w dodatku prawiczek :)