Szanowny panie Ancelotti. Gdybyście wygrali to byłoby... Zasłużyliśmy na wygraną. Remis i porażka... Nie zasłużyliśmy. Nie wierzymy w te bajki. Barcelona wygrała zasłużenie i sprawiedliwie, niesprawiedliwy to był karny na Ronaldo. Szanuje Real pomimo że kocham Barcelone, ale takimi wypowiedziami które pokazują że nie potraficie przyjąć porażki z godnością i honorem tylko niszcząc ten wielki klub z historia.
Vamos Barca!
0
powiem krótko... Alexis.
0
oby nie kontuzja
0
no nie...
0
ajj ...
0
pięknie wychodzimy przed piłkę!
0
no no no
0
ajj te koleczka xaviego
0
kurcze...
0
coś ta murawa dziwna...
0
lecimy!
0
Zasiadamy głęboko w fotelu, i jedziem z tym śledziem!
Vamos Barca!
0
Bartra do duetu z Pique...
0
Może tata zaskoczy i od pierwszych minut sprawdzi Oiera, chociaż powiem szczerze że chciałbym aby Masip się pokazał.
0
Zobacz na yt
0
Teraz gdy wracamy na swoje tory za najlepszych lat... Straciliśmy tak ważny element zespołu :/
Zdrowiej Victor!
0
I kto teraz będzie bronił? Mogliśmy brać Ter stegena w zimie :/
0
Aż ciarki przeszły po paradzie Pinto :)
0
no nie tylko nie on ...
0
messi aj:-).
0
brawo brawo! Neymar wkońcu :)
0
Adriano dzisiaj jakąś bombe ustrzeli :)!!
0
jakby ktoś nie wiedział :)
0
Oficjalna 11tka Barcy na Celte :
Valdes, Adriano, Mascherano, Bartra, Alba, Song, Cesc, Iniesta, Alexis, Messi, Neymar
0
0
No Adriano :)! Może dzisiaj jakąś petarde ustrzeli :)!
Neymar by się przydał od początku, niech łapie rytm...
0
Swiete slowa.
0
To co gra teraz Rafinha to... Mistrz. Mam nadzieję że wróci do Barcy i jeszcze bardziej rozwinie skrzydła.
0
Mam nadzieję że Neymar jutro zabłyszczy.
0
Szanowny panie Ancelotti. Gdybyście wygrali to byłoby... Zasłużyliśmy na wygraną. Remis i porażka... Nie zasłużyliśmy. Nie wierzymy w te bajki. Barcelona wygrała zasłużenie i sprawiedliwie, niesprawiedliwy to był karny na Ronaldo. Szanuje Real pomimo że kocham Barcelone, ale takimi wypowiedziami które pokazują że nie potraficie przyjąć porażki z godnością i honorem tylko niszcząc ten wielki klub z historia.
Vamos Barca!
0
szanowni panowie z madrytu. A karny na ronaldo przed polem karnym? Gdzie? Aha... Jak zawsze... Brak komentarza.