0

powiem krótko... Alexis.

0

oby nie kontuzja

0

no nie...

0

ajj ...

0

pięknie wychodzimy przed piłkę!

0

no no no

0

ajj te koleczka xaviego

0

kurcze...

0

coś ta murawa dziwna...

0

lecimy!

0

Zasiadamy głęboko w fotelu, i jedziem z tym śledziem!
Vamos Barca!

0

Bartra do duetu z Pique...

0

Może tata zaskoczy i od pierwszych minut sprawdzi Oiera, chociaż powiem szczerze że chciałbym aby Masip się pokazał.

0

Zobacz na yt

0

Teraz gdy wracamy na swoje tory za najlepszych lat... Straciliśmy tak ważny element zespołu :/
Zdrowiej Victor!

0

I kto teraz będzie bronił? Mogliśmy brać Ter stegena w zimie :/

0

Aż ciarki przeszły po paradzie Pinto :)

0

no nie tylko nie on ...

0

messi aj:-).

0

brawo brawo! Neymar wkońcu :)

0

Adriano dzisiaj jakąś bombe ustrzeli :)!!

0

jakby ktoś nie wiedział :)

0

Oficjalna 11tka Barcy na Celte :
Valdes, Adriano, Mascherano, Bartra, Alba, Song, Cesc, Iniesta, Alexis, Messi, Neymar

0

0

No Adriano :)! Może dzisiaj jakąś petarde ustrzeli :)!

Neymar by się przydał od początku, niech łapie rytm...

0

Swiete slowa.

0

To co gra teraz Rafinha to... Mistrz. Mam nadzieję że wróci do Barcy i jeszcze bardziej rozwinie skrzydła.

0

Mam nadzieję że Neymar jutro zabłyszczy.

0

Szanowny panie Ancelotti. Gdybyście wygrali to byłoby... Zasłużyliśmy na wygraną. Remis i porażka... Nie zasłużyliśmy. Nie wierzymy w te bajki. Barcelona wygrała zasłużenie i sprawiedliwie, niesprawiedliwy to był karny na Ronaldo. Szanuje Real pomimo że kocham Barcelone, ale takimi wypowiedziami które pokazują że nie potraficie przyjąć porażki z godnością i honorem tylko niszcząc ten wielki klub z historia.
Vamos Barca!

0

szanowni panowie z madrytu. A karny na ronaldo przed polem karnym? Gdzie? Aha... Jak zawsze... Brak komentarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?