0

Songa jak najbardziej, ale taki grajek jak Adriano musi zostac :)

0

Fakt dotarli do finału, ale ich gra nie powalała z nóg...

0

Była opcja albo Suárez albo Alexis. Jak było, wiemy... I może wyjdzie nam to na dobre.

1

To za 5lat dostaniesz zawału.

0

Dziś ma być oficjalny komunikat ws. Suáreza.

0

Będzie zawsze alternatywą na obronę. Ale oficjalnie będzie ŚPD.

0

"...i mocnym zdecydowanym uderzeniem" to mi się już podoba :D

0

na stronie nc+ masz telegazetę :)

0

Skad info?

0

Będzie "nius" live z prezentacji Vermaelena?

0

Nigdy nie zapomnę jego asysty z Realem :)

0

... -.-
Zrób se zdjęcie jak jesz jabłko.

1

"Chopie dawej do nos" :D

0

Nie jest to oficjalna informacja, aczkolwiek "prawie pewna" 90%.

2

Mimo wszystko... jeżeli nie uda się ściągnąc Cuadrado(Nie jestem zwolennikiem tego transferu) mogliśmy dołożyc te kilka milionów i kupic Benatie.

0

nie mówię że "czas na emeryturkę" ale jeden defensor miałbyc "na lata", młodszy tzw.

0

Mam pytanie do osób/osoby która typuje już w pewnym stażu na sts.pl

Proszę o prywatny kontakt.

0

Teoretycznie cieszę się z transferu ale...

pół sezonu "spędził w szpitalu", swoje lata też ma; nie oszukujmy się...

Mimo wszystko liczę że będzie to prawdziwe WZMOCNIENIE!

Visca el Barca!

1

Nie widzisz po nicku czyj to kibic? :)

1

I alternatywa Mascherano:)

Ps. Jest w Barcy B taki murzyn Ilie? Nie wiem dokładnie... Całkiem całkiem się prezentuje.

0

Teraz czas na Cuadrado i startujemy :)

0

Dołoża i będzie kasa na Cuadrado :D

0

Dzisiaj będzie oficjalnie wiadomo czy kara będzie anulowana?

17

przydałby się teraz ktoś taki jak Benatia...

2

Halilovic przypomina Messiego gdy zaczynał grywać z pierwszym zespołem.

25

„Wolę nic nie mówić na ten temat. My również mamy
tu trzech bramkarzy i swoją historię”.

Już chłopa lubię :)!

5

Chciałbym żeby u nas skończył karierę :)

1

Cale życie z po*****i :-)

3

Oby Zuniga jutro nam kogoś nie pokarał(O ile zagra)...

2

Za dużo grasz w fife ultimate team.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?