12 sierpnia 2014, 14:32
0
Songa jak najbardziej, ale taki grajek jak Adriano musi zostac :)
12 sierpnia 2014, 09:07
Fakt dotarli do finału, ale ich gra nie powalała z nóg...
11 sierpnia 2014, 19:07
Była opcja albo Suárez albo Alexis. Jak było, wiemy... I może wyjdzie nam to na dobre.
11 sierpnia 2014, 16:59
1
To za 5lat dostaniesz zawału.
11 sierpnia 2014, 11:10
Dziś ma być oficjalny komunikat ws. Suáreza.
10 sierpnia 2014, 16:18
Będzie zawsze alternatywą na obronę. Ale oficjalnie będzie ŚPD.
10 sierpnia 2014, 14:30
"...i mocnym zdecydowanym uderzeniem" to mi się już podoba :D
10 sierpnia 2014, 13:50
na stronie nc+ masz telegazetę :)
10 sierpnia 2014, 13:32
Skad info?
10 sierpnia 2014, 11:24
Będzie "nius" live z prezentacji Vermaelena?
9 sierpnia 2014, 19:04
Nigdy nie zapomnę jego asysty z Realem :)
9 sierpnia 2014, 19:00
... -.- Zrób se zdjęcie jak jesz jabłko.
8 sierpnia 2014, 22:08
"Chopie dawej do nos" :D
Nie jest to oficjalna informacja, aczkolwiek "prawie pewna" 90%.
8 sierpnia 2014, 22:07
2
Mimo wszystko... jeżeli nie uda się ściągnąc Cuadrado(Nie jestem zwolennikiem tego transferu) mogliśmy dołożyc te kilka milionów i kupic Benatie.
8 sierpnia 2014, 22:02
nie mówię że "czas na emeryturkę" ale jeden defensor miałbyc "na lata", młodszy tzw.
8 sierpnia 2014, 21:59
Mam pytanie do osób/osoby która typuje już w pewnym stażu na sts.pl Proszę o prywatny kontakt.
8 sierpnia 2014, 21:52
Teoretycznie cieszę się z transferu ale... pół sezonu "spędził w szpitalu", swoje lata też ma; nie oszukujmy się... Mimo wszystko liczę że będzie to prawdziwe WZMOCNIENIE! Visca el Barca!
8 sierpnia 2014, 18:01
Nie widzisz po nicku czyj to kibic? :)
I alternatywa Mascherano:) Ps. Jest w Barcy B taki murzyn Ilie? Nie wiem dokładnie... Całkiem całkiem się prezentuje.
8 sierpnia 2014, 13:10
Teraz czas na Cuadrado i startujemy :)
8 sierpnia 2014, 13:09
Dołoża i będzie kasa na Cuadrado :D
8 sierpnia 2014, 09:12
Dzisiaj będzie oficjalnie wiadomo czy kara będzie anulowana?
7 sierpnia 2014, 14:09
17
przydałby się teraz ktoś taki jak Benatia...
7 sierpnia 2014, 07:52
Halilovic przypomina Messiego gdy zaczynał grywać z pierwszym zespołem.
6 sierpnia 2014, 18:34
25
„Wolę nic nie mówić na ten temat. My również mamy tu trzech bramkarzy i swoją historię”. Już chłopa lubię :)!
6 sierpnia 2014, 09:58
5
Chciałbym żeby u nas skończył karierę :)
5 sierpnia 2014, 21:42
Cale życie z po*****i :-)
3
Oby Zuniga jutro nam kogoś nie pokarał(O ile zagra)...
5 sierpnia 2014, 19:50
Za dużo grasz w fife ultimate team.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Songa jak najbardziej, ale taki grajek jak Adriano musi zostac :)
0
Fakt dotarli do finału, ale ich gra nie powalała z nóg...
0
Była opcja albo Suárez albo Alexis. Jak było, wiemy... I może wyjdzie nam to na dobre.
1
To za 5lat dostaniesz zawału.
0
Dziś ma być oficjalny komunikat ws. Suáreza.
0
Będzie zawsze alternatywą na obronę. Ale oficjalnie będzie ŚPD.
0
"...i mocnym zdecydowanym uderzeniem" to mi się już podoba :D
0
na stronie nc+ masz telegazetę :)
0
Skad info?
0
Będzie "nius" live z prezentacji Vermaelena?
0
Nigdy nie zapomnę jego asysty z Realem :)
0
... -.-
Zrób se zdjęcie jak jesz jabłko.
1
"Chopie dawej do nos" :D
0
Nie jest to oficjalna informacja, aczkolwiek "prawie pewna" 90%.
2
Mimo wszystko... jeżeli nie uda się ściągnąc Cuadrado(Nie jestem zwolennikiem tego transferu) mogliśmy dołożyc te kilka milionów i kupic Benatie.
0
nie mówię że "czas na emeryturkę" ale jeden defensor miałbyc "na lata", młodszy tzw.
0
Mam pytanie do osób/osoby która typuje już w pewnym stażu na sts.pl
Proszę o prywatny kontakt.
0
Teoretycznie cieszę się z transferu ale...
pół sezonu "spędził w szpitalu", swoje lata też ma; nie oszukujmy się...
Mimo wszystko liczę że będzie to prawdziwe WZMOCNIENIE!
Visca el Barca!
1
Nie widzisz po nicku czyj to kibic? :)
1
I alternatywa Mascherano:)
Ps. Jest w Barcy B taki murzyn Ilie? Nie wiem dokładnie... Całkiem całkiem się prezentuje.
0
Teraz czas na Cuadrado i startujemy :)
0
Dołoża i będzie kasa na Cuadrado :D
0
Dzisiaj będzie oficjalnie wiadomo czy kara będzie anulowana?
17
przydałby się teraz ktoś taki jak Benatia...
2
Halilovic przypomina Messiego gdy zaczynał grywać z pierwszym zespołem.
25
„Wolę nic nie mówić na ten temat. My również mamy
tu trzech bramkarzy i swoją historię”.
Już chłopa lubię :)!
5
Chciałbym żeby u nas skończył karierę :)
1
Cale życie z po*****i :-)
3
Oby Zuniga jutro nam kogoś nie pokarał(O ile zagra)...
2
Za dużo grasz w fife ultimate team.