7

63dni... jak ten czas szybko leci :)

0



Ehhh, same łzy w oczach :/

0



Łzy w oczach :/

0

Gdzie można zobaczyć te dwie bramki Suáreza? :D

0

łapcie pany :D!!

0

ma ktos pl komentarz z transmisji Polska - Wenezuela ?

0

Mobilna wersja jest dawno, jednak żę... przydałoby się ja grubo dopracować.

0

2:1 dla Hiszpanii lub 1:0

1

raczej jak coś ostatni, bo wątpie by w Gran Derbi wystąpił Iker :)

2

"Deschamps: Mathieu to zawodnik na wysokim poziomie"

Bo w Barcelonie innych nie posiadamy :D

1



Jak wam sie podoba ;D?

0

Ehh mogliśmy Laporte z Bilbao jeszcze ściągnąć.

1

Alves tak czy tak odejdzie za rok, to juz Oficjalne info...

0

Panowie ma ktos link do transmisji meczu Polakow z Australia z PL komentarzem?

1

zawsze chciałem zobaczyć w naszych barwach Gerrarda. Ale to tylko marzenia :)

0

Teraz się to tak nazywa :D. Jak Milik nie da rady w ajaksie to powie że miał przepukline i luj :D

0

Czyli tylko o rok przedluzyl swoja przeprowadzke do Barcelony.

6

Liczę że dzisiaj Rakitić strzeli swojego pierwszego gola w barwach Dumy Katalonii. Mam nadzieję że jeżeli się uda to będzie to piękna bramka z dystansu, tak jak najlepiej potrafi :)

3

Tylko nie Xavi od początku...

0

Może oni z niego chcą zrobić ŚO a nie PO :D

29

16:16 Douglas '16 :D

2

Przed oficjalnym transferem wielce mówili że kto to jest, kolejna wpadka... Po oficjalnym transferze już zmiana zdania, że może będziemy mu dużo zawdzięczać... Ale powstaje pytanie, jak można kogoś oceniać skoro nawet minuty nie zagrał w naszych barwach? Chyba że oceniacie jego zdjęcia przy herbie Barcelony.

17

Czekam na debiut Vermaelena:)

3

Jest jakiś LIVE z prezentacji Douglasa?

0

„Gdybym powiedział to, co myślę o wybraniu go na najlepszego zawodnika mundialu, byłbym już w więzieniu".

Wiecie o co kaman ?

0

Mówi już to milion razy...

0

Nie jest źle, dobrze ujęte "starzy znajomi". Liczyłem że to PSG zagra w grupie z realem, natomiast Liverpool z nami. Ale cóż... Może się jeszcze spotkamy. Ważne by dobrze wejść w grę :)

Vamos Barca!

1

Ja osobiście nie mogę się doczekać występów Liverpoolu, tak długo ich brakowało :)

0

Wypożyczyć go do Atletico :)

2

mega! benatia za niecałe 30mln euro w Bayernie! .....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?