1

MU zaoferowało Valdesowi możliwość treningów, póki nie wróci do pełni zdrowia.

Informacja jest oficjalna, na stronie United:

http://www.manutd.com/en/News-And-Features/Football-News/2014/Oct/louis-van-gaal-offers-victor-valdes-chance-to-recover-from-injury-at-aon-training-complex.aspx

16

Wygrac i nie stracic gola - to będzie wyczyn :)

1

Matko :O! Ciarki mnie przeszły jak po wygranym meczu z Niemcami 2:0 i pokonaniu Brazylii w finale MŚ :O!

17

Aktualizacja:

De Boer: Ronaldo i Bale są PRAWIE jak Messi i Neymar

:D

1

Iniesta - co za rajd odjebał : ala Pele&Maradony \ Gracias !

1

Teraz mi dopiero pokazało... Wcześniej patrzyłem na family i nic.

0

Na którym kanale jest transmisja meczu na NC+?

7

Masche na DM - *zakochany* *_*

0

Goodbye "Neymargate"

A ojciec Neymara ma nauczke, nie szukac dziwek pod latarnią, tylko latarnie pod dziwkami :)!

1

2-0 w dupe z ajaxem przegrywamy :/

0

Dziś powinien dostac szanse.

0

Niczym bilans Polski z Niemcami

0

MATS
Alves-Pique-Bartra/Mascherano-Alba
Iniesta-Mascherano/Rakitic-Rafinha
Neymar-Sandro-Messi

0

Samper! Tak jest!!

0

Każdym zawodnikiem światowej klasy o którego walczymy, PSG specjalnie wcina ten duży nos...

0

Ja tam jestem spokojny, MATS na stówę zagra. Skoro LE postawił na Bravo, to da mu dzisiaj odpocząć przed El Clasico, jednocześnie eliminując ryzyko ewentualnej kontuzji. Z perspektywy Niemca - w jego wieku musi po prostu grać, jeśli nie w lidze, to we wszystkich pozostałych spotkaniach powinien dostawać szanse... Tym bardziej po ostatnim jego występie w Paryżu, ma coś do udowodnienia i na pewno dobry występ dzisiaj byłby dla niego wprowadzeniem spokoju - pomyśli "jestem w Barcy, udowodniłem, że potrafię, będę dobrze pracował i w końcu przekonam do siebie trenera". Także bardzo by mnie zdziwiło wystawienie dzisiaj Bravo... No chyba, że LE szykuje bombę - MATS wie, że spierdolił mecz z PSG, wystawiony przeciwko Realowi, zagra kosmos - jest wypoczęty, głodny gry i ma coś do udowodnienia. No ale to już raczej gdybynierstwo sience fiction. :)

0

Mathieu oszczędzany na GD :D

0

Verma... Wracaj szybko :/

0

Niech się wykuruje na Real. Jego strzały mogą się przydać, nie tak mogą jak przydadzą :)

0

Ciężko powiedziec, bo to zależy ile osób online będzie oglądac z jednego streama, i jaka prędkosc wysyłania hosta itp...

0

Z Bale czy bez niego, każdego innego piłkarza motywuje taki mecz... Więc wątpię czy to będzie osłabienie. Głupim przykładem był mecz z PSG, gdzie zabrakło Ibry.

10

Mascherano ! Tak jest

0

Rakitić :( ...

0

Trzeba się dziś rozstrzelać w lidze przed klasykiem - tym samym nie lekceważąc przeciwnika :D

0

No niech wraca szybko Rafinha :)!

0

Apropo tego oszustwa podatkowego...

Messi zarabia w rok tyle co 40 polaków przez całe życie i to polaków z wyższa pensją niż średnia krajowa. Wątpię żeby robił wałki na których miał by zaoszczędzić "kilka groszy". Za to myślę że jego ojciec chciał się wzbogacić o te parę baniek i myślał że ów przekrętu nikt łącznie z Leo nie zobaczy. Messi Senior pójdzie siedzieć za oszustwa podatkowe jak Al Capone ;)

1

Lepsze fajki w Barcelonie niż w Valencii :D

1

Jak nie wcześniej :D

0

Zapraszam graczy Online Soccer Manager do mojej Ligi(Hiszpanska), dopiero okres przygotowawczy także... każdy ma równe szanse :), o to namiary :
Nazwa Ligi: Primera Division PL
Numer Ligi: 32078078
Serwer: Neymar

0

Pisze z tableta. Przepraszam za ortografie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?