Ja tam jestem spokojny, MATS na stówę zagra. Skoro LE postawił na Bravo, to da mu dzisiaj odpocząć przed El Clasico, jednocześnie eliminując ryzyko ewentualnej kontuzji. Z perspektywy Niemca - w jego wieku musi po prostu grać, jeśli nie w lidze, to we wszystkich pozostałych spotkaniach powinien dostawać szanse... Tym bardziej po ostatnim jego występie w Paryżu, ma coś do udowodnienia i na pewno dobry występ dzisiaj byłby dla niego wprowadzeniem spokoju - pomyśli "jestem w Barcy, udowodniłem, że potrafię, będę dobrze pracował i w końcu przekonam do siebie trenera". Także bardzo by mnie zdziwiło wystawienie dzisiaj Bravo... No chyba, że LE szykuje bombę - MATS wie, że spierdolił mecz z PSG, wystawiony przeciwko Realowi, zagra kosmos - jest wypoczęty, głodny gry i ma coś do udowodnienia. No ale to już raczej gdybynierstwo sience fiction. :)
Z Bale czy bez niego, każdego innego piłkarza motywuje taki mecz... Więc wątpię czy to będzie osłabienie. Głupim przykładem był mecz z PSG, gdzie zabrakło Ibry.
Messi zarabia w rok tyle co 40 polaków przez całe życie i to polaków z wyższa pensją niż średnia krajowa. Wątpię żeby robił wałki na których miał by zaoszczędzić "kilka groszy". Za to myślę że jego ojciec chciał się wzbogacić o te parę baniek i myślał że ów przekrętu nikt łącznie z Leo nie zobaczy. Messi Senior pójdzie siedzieć za oszustwa podatkowe jak Al Capone ;)
Zapraszam graczy Online Soccer Manager do mojej Ligi(Hiszpanska), dopiero okres przygotowawczy także... każdy ma równe szanse :), o to namiary :
Nazwa Ligi: Primera Division PL
Numer Ligi: 32078078
Serwer: Neymar
1
MU zaoferowało Valdesowi możliwość treningów, póki nie wróci do pełni zdrowia.
Informacja jest oficjalna, na stronie United:
http://www.manutd.com/en/News-And-Features/Football-News/2014/Oct/louis-van-gaal-offers-victor-valdes-chance-to-recover-from-injury-at-aon-training-complex.aspx
16
Wygrac i nie stracic gola - to będzie wyczyn :)
1
Matko :O! Ciarki mnie przeszły jak po wygranym meczu z Niemcami 2:0 i pokonaniu Brazylii w finale MŚ :O!
17
Aktualizacja:
De Boer: Ronaldo i Bale są PRAWIE jak Messi i Neymar
:D
1
Iniesta - co za rajd odjebał : ala Pele&Maradony \ Gracias !
1
Teraz mi dopiero pokazało... Wcześniej patrzyłem na family i nic.
0
Na którym kanale jest transmisja meczu na NC+?
7
Masche na DM - *zakochany* *_*
0
Goodbye "Neymargate"
A ojciec Neymara ma nauczke, nie szukac dziwek pod latarnią, tylko latarnie pod dziwkami :)!
1
2-0 w dupe z ajaxem przegrywamy :/
0
Dziś powinien dostac szanse.
0
Niczym bilans Polski z Niemcami
0
MATS
Alves-Pique-Bartra/Mascherano-Alba
Iniesta-Mascherano/Rakitic-Rafinha
Neymar-Sandro-Messi
0
Samper! Tak jest!!
0
Każdym zawodnikiem światowej klasy o którego walczymy, PSG specjalnie wcina ten duży nos...
0
Ja tam jestem spokojny, MATS na stówę zagra. Skoro LE postawił na Bravo, to da mu dzisiaj odpocząć przed El Clasico, jednocześnie eliminując ryzyko ewentualnej kontuzji. Z perspektywy Niemca - w jego wieku musi po prostu grać, jeśli nie w lidze, to we wszystkich pozostałych spotkaniach powinien dostawać szanse... Tym bardziej po ostatnim jego występie w Paryżu, ma coś do udowodnienia i na pewno dobry występ dzisiaj byłby dla niego wprowadzeniem spokoju - pomyśli "jestem w Barcy, udowodniłem, że potrafię, będę dobrze pracował i w końcu przekonam do siebie trenera". Także bardzo by mnie zdziwiło wystawienie dzisiaj Bravo... No chyba, że LE szykuje bombę - MATS wie, że spierdolił mecz z PSG, wystawiony przeciwko Realowi, zagra kosmos - jest wypoczęty, głodny gry i ma coś do udowodnienia. No ale to już raczej gdybynierstwo sience fiction. :)
0
Mathieu oszczędzany na GD :D
0
Verma... Wracaj szybko :/
0
Niech się wykuruje na Real. Jego strzały mogą się przydać, nie tak mogą jak przydadzą :)
0
Ciężko powiedziec, bo to zależy ile osób online będzie oglądac z jednego streama, i jaka prędkosc wysyłania hosta itp...
0
Z Bale czy bez niego, każdego innego piłkarza motywuje taki mecz... Więc wątpię czy to będzie osłabienie. Głupim przykładem był mecz z PSG, gdzie zabrakło Ibry.
10
Mascherano ! Tak jest
0
Rakitić :( ...
0
Trzeba się dziś rozstrzelać w lidze przed klasykiem - tym samym nie lekceważąc przeciwnika :D
0
No niech wraca szybko Rafinha :)!
0
Apropo tego oszustwa podatkowego...
Messi zarabia w rok tyle co 40 polaków przez całe życie i to polaków z wyższa pensją niż średnia krajowa. Wątpię żeby robił wałki na których miał by zaoszczędzić "kilka groszy". Za to myślę że jego ojciec chciał się wzbogacić o te parę baniek i myślał że ów przekrętu nikt łącznie z Leo nie zobaczy. Messi Senior pójdzie siedzieć za oszustwa podatkowe jak Al Capone ;)
1
Lepsze fajki w Barcelonie niż w Valencii :D
1
Jak nie wcześniej :D
0
Zapraszam graczy Online Soccer Manager do mojej Ligi(Hiszpanska), dopiero okres przygotowawczy także... każdy ma równe szanse :), o to namiary :
Nazwa Ligi: Primera Division PL
Numer Ligi: 32078078
Serwer: Neymar
0
Pisze z tableta. Przepraszam za ortografie.