0

Zubi pewnie teraz by Reusa kupil... bo kontuzjowany :)

0

Mam ogromną nadzieję że po tym meczu nadal o Suárezie będzie mówić że jest ekspertem od derbów :)

0

A czym żesz są te wulgarne przymiotniki w porównaniu do tego co ... Zrobił? :D

0

Milika kupmy do rezerw, ogra się i wskoczy do pierwszego :D

5

Dajmy chłopakowi czas... Za dużo krytyki spada... Pierwszy sezon zawsze jest trudny, a tymbardziej gdy przychodzi się z Kraju Kawy do Europejskiego klubu.

0

Za nurkowanie powinna byc taka kara jak Suarez dostał :D

0

https://www.facebook.com/video.php?v=1481008242167912&set=vb.1399029093699161&type=2&theater

Niech krąży po całym świecie :D

Złota piłka, złoty nurek...

0

Ten prezent mu się nie udał... O_o

25

Brawo Newcastle ;)

0

To chelsea dzis pierwsza porażka ? :D

4

drugi illaramendi.

0

Suarez to expert od derbów ! Więc licze że jutro coś ustrzeli :D

0

0

Czyli wcześniej derby Madrytu?

0

Moglby mi ktos wyslac drabinke CdR na Pw, na kogo mozemy trafic itp...

Bylby bardzo wdzieczny.

3

Nie ma to jak ogladac o 3 w nocy wszystkie mecze Barcy z pierwszego sezonu Guardioli w roli trenera Barcy... :/

1

Nieoficjalnie: Barcelona będzie mogła dokonywać transferów w 2015roku :D!

4

Super przyszłość!

2

Archiwalna, legendarna wypowied zubiego - buaahahhaha ... TY BURAKU JEDEN!

http://fcbarca.com/49683-zubizarreta-martino-to-decyzja-na-przyszlosc.html

1

Spokojnie nie mówmy hop... bo równie tak samo mowilismy o Gerardo Martino po jednym sezonie.

23

Ja również myślę że za szybko skreśliliśmy tego trenera... za bardzo patrzyliśmy na sukces Guardioli...

1

Cavani...lucas...matuidi.... wszystko zależy od ich formy i dyspozycji.

0

„W ich rękach transfery Barçy", głosi okładka Sportu, prezentując trzech arbitrów TAS-u, którzy zadecydują dziś, czy klub będzie mógł kupować zawodników w 2015 roku.

0

Znów dziś cały dzień zj****y - oczekiwanie na decyzje TAS'u :D

1

$ity, Chel$ea, P$g - przyadek? Nie sondze.

0

Spokojnie, marzenia nic nie kosztują ;)

4

Przejdzie do Bayernu albo Valenci, a potem go za 15-35mln odkupimy.

#PozdroZubi

0

Douglas środkowy obrońca? - hit kur&&A HIT :D!!!

0

Kupimy kolejnego Douglasa - w lecie możemy dokonywać transferów.

0

Bartra - Ie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?