Dajmy chłopakowi czas... Za dużo krytyki spada... Pierwszy sezon zawsze jest trudny, a tymbardziej gdy przychodzi się z Kraju Kawy do Europejskiego klubu.
„W ich rękach transfery Barçy", głosi okładka Sportu, prezentując trzech arbitrów TAS-u, którzy zadecydują dziś, czy klub będzie mógł kupować zawodników w 2015 roku.
0
Zubi pewnie teraz by Reusa kupil... bo kontuzjowany :)
0
Mam ogromną nadzieję że po tym meczu nadal o Suárezie będzie mówić że jest ekspertem od derbów :)
0
A czym żesz są te wulgarne przymiotniki w porównaniu do tego co ... Zrobił? :D
0
Milika kupmy do rezerw, ogra się i wskoczy do pierwszego :D
5
Dajmy chłopakowi czas... Za dużo krytyki spada... Pierwszy sezon zawsze jest trudny, a tymbardziej gdy przychodzi się z Kraju Kawy do Europejskiego klubu.
0
Za nurkowanie powinna byc taka kara jak Suarez dostał :D
0
https://www.facebook.com/video.php?v=1481008242167912&set=vb.1399029093699161&type=2&theater
Niech krąży po całym świecie :D
Złota piłka, złoty nurek...
0
Ten prezent mu się nie udał... O_o
25
Brawo Newcastle ;)
0
To chelsea dzis pierwsza porażka ? :D
4
drugi illaramendi.
0
Suarez to expert od derbów ! Więc licze że jutro coś ustrzeli :D
0
Dla tych co szukaja gran derbi z 1974 :
https://www.facebook.com/video.php?v=1480487802219956&set=vb.1399029093699161&type=2&theater
0
Czyli wcześniej derby Madrytu?
0
Moglby mi ktos wyslac drabinke CdR na Pw, na kogo mozemy trafic itp...
Bylby bardzo wdzieczny.
3
Nie ma to jak ogladac o 3 w nocy wszystkie mecze Barcy z pierwszego sezonu Guardioli w roli trenera Barcy... :/
1
Nieoficjalnie: Barcelona będzie mogła dokonywać transferów w 2015roku :D!
4
Super przyszłość!
2
Archiwalna, legendarna wypowied zubiego - buaahahhaha ... TY BURAKU JEDEN!
http://fcbarca.com/49683-zubizarreta-martino-to-decyzja-na-przyszlosc.html
1
Spokojnie nie mówmy hop... bo równie tak samo mowilismy o Gerardo Martino po jednym sezonie.
23
Ja również myślę że za szybko skreśliliśmy tego trenera... za bardzo patrzyliśmy na sukces Guardioli...
1
Cavani...lucas...matuidi.... wszystko zależy od ich formy i dyspozycji.
0
„W ich rękach transfery Barçy", głosi okładka Sportu, prezentując trzech arbitrów TAS-u, którzy zadecydują dziś, czy klub będzie mógł kupować zawodników w 2015 roku.
0
Znów dziś cały dzień zj****y - oczekiwanie na decyzje TAS'u :D
1
$ity, Chel$ea, P$g - przyadek? Nie sondze.
0
Spokojnie, marzenia nic nie kosztują ;)
4
Przejdzie do Bayernu albo Valenci, a potem go za 15-35mln odkupimy.
#PozdroZubi
0
Douglas środkowy obrońca? - hit kur&&A HIT :D!!!
0
Kupimy kolejnego Douglasa - w lecie możemy dokonywać transferów.
0
Bartra - Ie