3

Dzis liczyc na Seville, a w sobote na Atletico :-)

0

prawda kole w oczy :v

0

Widzieliście :D ?

0

Z tego co zauważyłem to Chelsea i PSG kupuje zaowdników wysokiej klasy których Barca obserwuje... ale gdy to Barce chce kupić zawodnika z Chelsea czy PSG lub kupić kogoś kim interesują się te dwie drużyny...

Czekam na nowego dyrektora sportowego - tyle w temacie.

0

Czyżby pierwszy reprezentant Polski w Barcelonie :) ?

ućpany mój imienniku :D

1

Dybala, po zakonczeniu BAN'a do Barcy :)!

7

Był, jest i będzie wart tych pieniędzy!

1

1.Polska
2.Hiszpania
3.Francja
4.Niemcy
5.Chorwacja
....


Tak to powinno wyglądać!

0

O_o






aha.

0

Lucho zmienił dilera - brawo !

2

Postanowiłem zrobić filmik o Katarskich oszustach, dopiero zapowiedz... w ciagu 1-2 tyg bedzie filmik trwajacy ok 1h

0

Ja raczej bym sie smial:

0

tego sie nie spodziewałem :D filmik ktory dzisiaj zrobilem z nudow udostepnil najwiekszy fanpage Cules Barcelona :D

3

Z nudów skleiłem taki o to filmik :D

0

Alba dostał chorągiewka od sędziego. A Turan był tak miłym kolega i rzucił autem w arbitra :D

0

ale nie możemy lekceważyć takich drużyn jak Villarreal czy Getafe"


No ale coz innego mogl powiedziec.
Ja od poczatku rozgrywek stawialem final Athletic-Barcelona:D

1

Czujesz sie pewnien bo częściej grał. A raz Ter Stegen puścił przeciwko PSG... i to takie głupie skojarzenie... gdyby to Ter Stegen bronil w lidze a Bravo w CdR.... to to samo by było :).

Jak dla mnie Lucho powinien troche dawać szans MatSowi w Lidze. A jak nie to do Atletico go wypozyczyc, bedzie drugi "Kurtuła" :D

0

Pewnie za duża prędkość na jezdni.

1

Undiano dałby rożnego :D

1

Coś Ty... Zawsze można ustawić Pedro na PO :)

0

No wiadomo. Ale szukał swojej "once de gala". :D

0

yhy. Pierwsze lucho chcecie oceniac po meczu z PSG, potem po meczu z Atletico, potem po meczu drugim z Atletico, potem po meczu ligowym i rewanzu z Atletico... a prawda jest taka... ze jezeli widac efekty to mozna ocenic prace!

0

Też myślę że faulu nie było. Ale kij... niech byłby ten faul nawet! Ale żeby karny? koniecznie La Liga musi zmienić sędziów... albo system ich szkolenia.

0

Ja nie mowie ze jest swiety. Tylko ze nie wolno watpic w trenera po roku tworzenia obrazu gry...

0

Masz prawo przegladu moich komentarzy, zobacz.... zawsze popierałem Luisa Enrique ;).

A nawet gdybym go nie chcial... to nawet jak był Gerardo Martino to byłem za tym by dostał druga szanse ;)

0

nie wiem co to za dziwna odpowiedz na moj komentarz.... O_o

2

0

na fanów Atletico że go motywowali :D

0

Jordi "Pocisk" Alba :D !!!

2

No to teraz Atletico spina poślady i rozpierdziela real :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?