Z tego co zauważyłem to Chelsea i PSG kupuje zaowdników wysokiej klasy których Barca obserwuje... ale gdy to Barce chce kupić zawodnika z Chelsea czy PSG lub kupić kogoś kim interesują się te dwie drużyny...
Czekam na nowego dyrektora sportowego - tyle w temacie.
Czujesz sie pewnien bo częściej grał. A raz Ter Stegen puścił przeciwko PSG... i to takie głupie skojarzenie... gdyby to Ter Stegen bronil w lidze a Bravo w CdR.... to to samo by było :).
Jak dla mnie Lucho powinien troche dawać szans MatSowi w Lidze. A jak nie to do Atletico go wypozyczyc, bedzie drugi "Kurtuła" :D
yhy. Pierwsze lucho chcecie oceniac po meczu z PSG, potem po meczu z Atletico, potem po meczu drugim z Atletico, potem po meczu ligowym i rewanzu z Atletico... a prawda jest taka... ze jezeli widac efekty to mozna ocenic prace!
Też myślę że faulu nie było. Ale kij... niech byłby ten faul nawet! Ale żeby karny? koniecznie La Liga musi zmienić sędziów... albo system ich szkolenia.
3
Dzis liczyc na Seville, a w sobote na Atletico :-)
0
prawda kole w oczy :v
0
Widzieliście :D ?
0
Z tego co zauważyłem to Chelsea i PSG kupuje zaowdników wysokiej klasy których Barca obserwuje... ale gdy to Barce chce kupić zawodnika z Chelsea czy PSG lub kupić kogoś kim interesują się te dwie drużyny...
Czekam na nowego dyrektora sportowego - tyle w temacie.
0
Czyżby pierwszy reprezentant Polski w Barcelonie :) ?
ućpany mój imienniku :D
1
Dybala, po zakonczeniu BAN'a do Barcy :)!
7
Był, jest i będzie wart tych pieniędzy!
1
1.Polska
2.Hiszpania
3.Francja
4.Niemcy
5.Chorwacja
....
Tak to powinno wyglądać!
0
O_o
aha.
0
Lucho zmienił dilera - brawo !
2
Postanowiłem zrobić filmik o Katarskich oszustach, dopiero zapowiedz... w ciagu 1-2 tyg bedzie filmik trwajacy ok 1h
0
Ja raczej bym sie smial:
0
tego sie nie spodziewałem :D filmik ktory dzisiaj zrobilem z nudow udostepnil najwiekszy fanpage Cules Barcelona :D
3
Z nudów skleiłem taki o to filmik :D
0
Alba dostał chorągiewka od sędziego. A Turan był tak miłym kolega i rzucił autem w arbitra :D
0
ale nie możemy lekceważyć takich drużyn jak Villarreal czy Getafe"
No ale coz innego mogl powiedziec.
Ja od poczatku rozgrywek stawialem final Athletic-Barcelona:D
1
Czujesz sie pewnien bo częściej grał. A raz Ter Stegen puścił przeciwko PSG... i to takie głupie skojarzenie... gdyby to Ter Stegen bronil w lidze a Bravo w CdR.... to to samo by było :).
Jak dla mnie Lucho powinien troche dawać szans MatSowi w Lidze. A jak nie to do Atletico go wypozyczyc, bedzie drugi "Kurtuła" :D
0
Pewnie za duża prędkość na jezdni.
1
Undiano dałby rożnego :D
1
Coś Ty... Zawsze można ustawić Pedro na PO :)
0
No wiadomo. Ale szukał swojej "once de gala". :D
0
yhy. Pierwsze lucho chcecie oceniac po meczu z PSG, potem po meczu z Atletico, potem po meczu drugim z Atletico, potem po meczu ligowym i rewanzu z Atletico... a prawda jest taka... ze jezeli widac efekty to mozna ocenic prace!
0
Też myślę że faulu nie było. Ale kij... niech byłby ten faul nawet! Ale żeby karny? koniecznie La Liga musi zmienić sędziów... albo system ich szkolenia.
0
Ja nie mowie ze jest swiety. Tylko ze nie wolno watpic w trenera po roku tworzenia obrazu gry...
0
Masz prawo przegladu moich komentarzy, zobacz.... zawsze popierałem Luisa Enrique ;).
A nawet gdybym go nie chcial... to nawet jak był Gerardo Martino to byłem za tym by dostał druga szanse ;)
0
nie wiem co to za dziwna odpowiedz na moj komentarz.... O_o
2
0
na fanów Atletico że go motywowali :D
0
Jordi "Pocisk" Alba :D !!!
2
No to teraz Atletico spina poślady i rozpierdziela real :D