0

wachaFCB, to że nie przedłuży kontraktu z Santosem i że jego kres grania w Santosie nadszedł to jest oficjalna informacja.

0

Ja bym widział taką 11 następnego sezonu :
Ter Stegen
Alves Hummels Pique Alba
Busquets
Thiago Iniesta (Xavi ma juz 33 lata...)
Neymar Villa Messi(Villa wyjadaczem :>)

0

19KamilFCB10, nie zapominaj że mamy następce Xaviego... Thiago ;)!

0

19KamilFCB10, każdego dopada czasami gorszy okres ;). Ale z rok czy dwa przy dobrym nowym piłkarzu napewno jeszcze zaczarują Europe ;)

0

19KamilFCB10, jak przejdzie do Barcy to ostrzyc kły pozostanie im tylko na pilniku ;)

0

Dla niedowiarków którzy nie wierzą że duet Xavi-Iniesta jest numerem 1 na świecie ;)! :

0

Co wy wogóle porównujecie R10 z Neymarem ? To jak uczeń i nauczyciel...

0

Propozycja dla administracji : Zróbcie jakiś czat/live we fleshu, żeby automatycznie się odświeżało... albo zróbcie to z komentarzami ;)

0

0

Ten 'nius' powinien byc jako wiadomośc dnia ;)... dopuki oficjalnych składów na Bilbao nie bedziemy znac ;)

0

Zdecydowanie SPORT

0

Witamy w Barcelonie :* :* :* !!!

0

Dokładnie... po meczu z milanem i realem to samo mówili. A po remontadzie? na CN zobaczymy całkiem inna Barce; )! Nie ma konca cyklu, będzie lekka przebudowa i znów podbój europy! Vamos BARCA!

0

Silva i Neymar oraz Veratti !!

0

konferencja tito na zywo :

0

Panie Mancini ;)... pieniądze to nie wszystko !

0

Lewy nie przejdzie do Bayernu... jakby to wygladalo ? Dośc ze Goetze przechodzi i to jeszcze przed meczem polfinalowym poinformowali oficjalnie... to i Lewy? Jakby oni byli potem przyjmowani przez BVB(Dla tych co mysla ze przejda do Bayernu i szluz... nie przejmuja sie co kibice BVB o nich beda myslec, jak pomagali klubowi...). Lewy jeżeli przejdzie to United lub Chelsea.

0

2 pomocnicy? Thiago jest i postawiłbym na niego, wystarczy kupic jednego. Ale to już od budżetu wszystko zależy... obrońca? Hummels lub T.Silva, Pomocnik ? Veratti, napastnik? Oczywiste że Neymar... co do bramki to Ter Stegen lub Guaita.

0

Ja mam z sezonu 2008/2009 z pamietnego polfinalu z Chelsea ;)... tą żółta. Zawsze jak ja zakładam to przypomina mi bramke Iniesty w 92min ;(

0

Właśnie troche mi się nie podoba..i wydaje mi się to że jakaś lepsza podróbka. To jednak poczekam aż wyjda oficjalne... w których bede mógł sobie zrobic własny nadruk i numer ;)

0

Hummels,Neymar,Veratti,i bramkarza Atletico kupmy i bedzie dobrze :)

0

Marko121, tak real potrzebuje 3.. ale nie wyobrażam sobie żeby taka Borussia jak wczoraj nie strzeliła chociaż jednej bramki realowi, a tymbardziej tak jak wczoraj skoncentrowana defensywa Dortmundu by puściła 4 bramki... prawda jest taka... remontade zrobic moze tylko Barca ale w dogrywce mozemy dopiero wygrac. Bedzie nam bardzo bardzo ciezko... optymistycznie stawiam na final niemiecki, ale jestem długoletnim kibicem Barcelony i wierzę w awans!

VAMOS BARCA !

0

Abidal w wyjsciowym

0

Alexis dziś hattrick ;)

0

Alba napewno nie zagra, będą go oszczędzać.

0

Vamos Barca

0

Warunki fizyczne ma..
ale czy by sobie poradził?'

0

Manita przed Bayernem zawsze spoko ;)

0

Alba-Pique-Batra-Alves

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?