Ja bym widział taką 11 następnego sezonu :
Ter Stegen
Alves Hummels Pique Alba
Busquets
Thiago Iniesta (Xavi ma juz 33 lata...)
Neymar Villa Messi(Villa wyjadaczem :>)
Dokładnie... po meczu z milanem i realem to samo mówili. A po remontadzie? na CN zobaczymy całkiem inna Barce; )! Nie ma konca cyklu, będzie lekka przebudowa i znów podbój europy! Vamos BARCA!
Lewy nie przejdzie do Bayernu... jakby to wygladalo ? Dośc ze Goetze przechodzi i to jeszcze przed meczem polfinalowym poinformowali oficjalnie... to i Lewy? Jakby oni byli potem przyjmowani przez BVB(Dla tych co mysla ze przejda do Bayernu i szluz... nie przejmuja sie co kibice BVB o nich beda myslec, jak pomagali klubowi...). Lewy jeżeli przejdzie to United lub Chelsea.
2 pomocnicy? Thiago jest i postawiłbym na niego, wystarczy kupic jednego. Ale to już od budżetu wszystko zależy... obrońca? Hummels lub T.Silva, Pomocnik ? Veratti, napastnik? Oczywiste że Neymar... co do bramki to Ter Stegen lub Guaita.
Właśnie troche mi się nie podoba..i wydaje mi się to że jakaś lepsza podróbka. To jednak poczekam aż wyjda oficjalne... w których bede mógł sobie zrobic własny nadruk i numer ;)
Marko121, tak real potrzebuje 3.. ale nie wyobrażam sobie żeby taka Borussia jak wczoraj nie strzeliła chociaż jednej bramki realowi, a tymbardziej tak jak wczoraj skoncentrowana defensywa Dortmundu by puściła 4 bramki... prawda jest taka... remontade zrobic moze tylko Barca ale w dogrywce mozemy dopiero wygrac. Bedzie nam bardzo bardzo ciezko... optymistycznie stawiam na final niemiecki, ale jestem długoletnim kibicem Barcelony i wierzę w awans!
0
wachaFCB, to że nie przedłuży kontraktu z Santosem i że jego kres grania w Santosie nadszedł to jest oficjalna informacja.
0
Ja bym widział taką 11 następnego sezonu :
Ter Stegen
Alves Hummels Pique Alba
Busquets
Thiago Iniesta (Xavi ma juz 33 lata...)
Neymar Villa Messi(Villa wyjadaczem :>)
0
19KamilFCB10, nie zapominaj że mamy następce Xaviego... Thiago ;)!
0
19KamilFCB10, każdego dopada czasami gorszy okres ;). Ale z rok czy dwa przy dobrym nowym piłkarzu napewno jeszcze zaczarują Europe ;)
0
19KamilFCB10, jak przejdzie do Barcy to ostrzyc kły pozostanie im tylko na pilniku ;)
0
Dla niedowiarków którzy nie wierzą że duet Xavi-Iniesta jest numerem 1 na świecie ;)! :
0
Co wy wogóle porównujecie R10 z Neymarem ? To jak uczeń i nauczyciel...
0
Propozycja dla administracji : Zróbcie jakiś czat/live we fleshu, żeby automatycznie się odświeżało... albo zróbcie to z komentarzami ;)
0
0
Ten 'nius' powinien byc jako wiadomośc dnia ;)... dopuki oficjalnych składów na Bilbao nie bedziemy znac ;)
0
Zdecydowanie SPORT
0
Witamy w Barcelonie :* :* :* !!!
0
Dokładnie... po meczu z milanem i realem to samo mówili. A po remontadzie? na CN zobaczymy całkiem inna Barce; )! Nie ma konca cyklu, będzie lekka przebudowa i znów podbój europy! Vamos BARCA!
0
Silva i Neymar oraz Veratti !!
0
konferencja tito na zywo :
0
Panie Mancini ;)... pieniądze to nie wszystko !
0
Lewy nie przejdzie do Bayernu... jakby to wygladalo ? Dośc ze Goetze przechodzi i to jeszcze przed meczem polfinalowym poinformowali oficjalnie... to i Lewy? Jakby oni byli potem przyjmowani przez BVB(Dla tych co mysla ze przejda do Bayernu i szluz... nie przejmuja sie co kibice BVB o nich beda myslec, jak pomagali klubowi...). Lewy jeżeli przejdzie to United lub Chelsea.
0
2 pomocnicy? Thiago jest i postawiłbym na niego, wystarczy kupic jednego. Ale to już od budżetu wszystko zależy... obrońca? Hummels lub T.Silva, Pomocnik ? Veratti, napastnik? Oczywiste że Neymar... co do bramki to Ter Stegen lub Guaita.
0
Ja mam z sezonu 2008/2009 z pamietnego polfinalu z Chelsea ;)... tą żółta. Zawsze jak ja zakładam to przypomina mi bramke Iniesty w 92min ;(
0
Właśnie troche mi się nie podoba..i wydaje mi się to że jakaś lepsza podróbka. To jednak poczekam aż wyjda oficjalne... w których bede mógł sobie zrobic własny nadruk i numer ;)
0
http://allegro.pl/fc-barcelona-qatar-airways-2013-2014-nowosc-i3183184356.html
Czy to jest oryginal ?
0
Hummels,Neymar,Veratti,i bramkarza Atletico kupmy i bedzie dobrze :)
0
Marko121, tak real potrzebuje 3.. ale nie wyobrażam sobie żeby taka Borussia jak wczoraj nie strzeliła chociaż jednej bramki realowi, a tymbardziej tak jak wczoraj skoncentrowana defensywa Dortmundu by puściła 4 bramki... prawda jest taka... remontade zrobic moze tylko Barca ale w dogrywce mozemy dopiero wygrac. Bedzie nam bardzo bardzo ciezko... optymistycznie stawiam na final niemiecki, ale jestem długoletnim kibicem Barcelony i wierzę w awans!
VAMOS BARCA !
0
Abidal w wyjsciowym
0
Alexis dziś hattrick ;)
0
Alba napewno nie zagra, będą go oszczędzać.
0
Vamos Barca
0
Warunki fizyczne ma..
ale czy by sobie poradził?'
0
Manita przed Bayernem zawsze spoko ;)
0
Alba-Pique-Batra-Alves