Teraz gracze powinni awansowac z milanem dla Tito i Abidala !!! Napewno bedzie duzo wieksza motywacja niz zwykle !!! PO AWANS!!!!! Napewno przejdziemy!!!
Więc popatrzcie na to z tej strony... Barca z Arsenalem pierw 1;2 a u siebie 4;1 dla nas... potem Arsenal przegral 0;4 z milanem, a w rewanzu 3;0 i gdyby skutecznosc byloby 4;0 dla Arsenalu. Statystyki sa za Barcelona, milan jezeli zdobywa tak duza przewage to ja traci... a 2 bramki jak na Barce to jest nic, skoro Arsenal odrobiłby 4. I jestem optymista, awansujemy !
Szkoda mi osób którzy mowia i pisza ze Milan juz awansowal.. dobrze wiecie jak bylo z Arsenalem.. pierw 1;2 potem 4;1. I wtedy identycznie pisaliscie ze Barca sie spalila... ale zapewniam was to jest Barcelona! I To ona awansuje w rewanzu, tylko kretyn w to nie wierzy.
Dobra panowie nie ma co rozpaczac ;). W rewanzu damy rade ;)! Juz nie raz byla gorsza sytuacja... a nawet ostatnio z Arsenalem pierw 1;2 potem 4;1 dla nas ;)! I napewno awansujemy, tylko drunie nie wierza w awans Barcelony ;)!
0
tomski,
Teraz meczem z milanem żyją fani Blaugrany, a sztab i piłkarze najbliższym meczem.
0
cuba10, wszystko ok tylko w ataku Pedro-Villa-Messi
0
Mes Que un Club!!!
I wszystko jasne... awansujemy!
VEB!
0
Jestem przekonany ze Villa zagra w rewanzu.. musi, inaczej wygladaja trudne mecze jezeli on gra.
0
Teraz gracze powinni awansowac z milanem dla Tito i Abidala !!! Napewno bedzie duzo wieksza motywacja niz zwykle !!! PO AWANS!!!!! Napewno przejdziemy!!!
VAMOS BARCA!
0
Abidal na srodku obrony to dobra opcja.
0
Zmotywowac piiłkarzy na remontade dla Tito !!
0
Awansujemy przez 90minut lub po dogrywce!
0
Więc popatrzcie na to z tej strony... Barca z Arsenalem pierw 1;2 a u siebie 4;1 dla nas... potem Arsenal przegral 0;4 z milanem, a w rewanzu 3;0 i gdyby skutecznosc byloby 4;0 dla Arsenalu. Statystyki sa za Barcelona, milan jezeli zdobywa tak duza przewage to ja traci... a 2 bramki jak na Barce to jest nic, skoro Arsenal odrobiłby 4. I jestem optymista, awansujemy !
Vamos Barca!
0
Ja jestem spokojny o awans, wczoraj był szko oczywiscie.. ale jestem spokojny, tak samo jak z Arsenalem ;) po 1;2 a potem 4;1.
0
Szkoda mi osób którzy mowia i pisza ze Milan juz awansowal.. dobrze wiecie jak bylo z Arsenalem.. pierw 1;2 potem 4;1. I wtedy identycznie pisaliscie ze Barca sie spalila... ale zapewniam was to jest Barcelona! I To ona awansuje w rewanzu, tylko kretyn w to nie wierzy.
0
Dobra panowie nie ma co rozpaczac ;). W rewanzu damy rade ;)! Juz nie raz byla gorsza sytuacja... a nawet ostatnio z Arsenalem pierw 1;2 potem 4;1 dla nas ;)! I napewno awansujemy, tylko drunie nie wierza w awans Barcelony ;)!
VEB!
0
a z dupy stawiam dla nas manitke ;)
0
Alexis w formie z Messim i Neymarem ;)! Borek przeżuci sie na Barcelony chyba :D
0
No wkońcu coś oficjalnego ;). Czekam na niego z niecierpliwością :)!
0
rudy123grzyb, jak może grać jak z City grał w fazie grupowej?
0
Dobra opcja dla nas na przyszłość... nowy pirlo.
0
Troszke nie w temacie, przepraszam ;)
0
0
Dongou
0
Wszyscy dziś zagrali wspaniale.... :)
0
VAMOS BARCA !!!
0
BRAWO !!!!
0
ALEXIS !!!
0
czuje że Thiago dzis napewno strzeli ;)
0
TAK JEST !!!! :)
0
Jak dla mnie skład idealny na ten mecz :)
0
No to zaraz meczyk :)
0
Villa od 1minuty!!
0
Neymar Messi Alexis