0

tomski,
Teraz meczem z milanem żyją fani Blaugrany, a sztab i piłkarze najbliższym meczem.

0

cuba10, wszystko ok tylko w ataku Pedro-Villa-Messi

0

Mes Que un Club!!!

I wszystko jasne... awansujemy!

VEB!

0

Jestem przekonany ze Villa zagra w rewanzu.. musi, inaczej wygladaja trudne mecze jezeli on gra.

0

Teraz gracze powinni awansowac z milanem dla Tito i Abidala !!! Napewno bedzie duzo wieksza motywacja niz zwykle !!! PO AWANS!!!!! Napewno przejdziemy!!!

VAMOS BARCA!

0

Abidal na srodku obrony to dobra opcja.

0

Zmotywowac piiłkarzy na remontade dla Tito !!

0

Awansujemy przez 90minut lub po dogrywce!

0

Więc popatrzcie na to z tej strony... Barca z Arsenalem pierw 1;2 a u siebie 4;1 dla nas... potem Arsenal przegral 0;4 z milanem, a w rewanzu 3;0 i gdyby skutecznosc byloby 4;0 dla Arsenalu. Statystyki sa za Barcelona, milan jezeli zdobywa tak duza przewage to ja traci... a 2 bramki jak na Barce to jest nic, skoro Arsenal odrobiłby 4. I jestem optymista, awansujemy !

Vamos Barca!

0

Ja jestem spokojny o awans, wczoraj był szko oczywiscie.. ale jestem spokojny, tak samo jak z Arsenalem ;) po 1;2 a potem 4;1.

0

Szkoda mi osób którzy mowia i pisza ze Milan juz awansowal.. dobrze wiecie jak bylo z Arsenalem.. pierw 1;2 potem 4;1. I wtedy identycznie pisaliscie ze Barca sie spalila... ale zapewniam was to jest Barcelona! I To ona awansuje w rewanzu, tylko kretyn w to nie wierzy.

0

Dobra panowie nie ma co rozpaczac ;). W rewanzu damy rade ;)! Juz nie raz byla gorsza sytuacja... a nawet ostatnio z Arsenalem pierw 1;2 potem 4;1 dla nas ;)! I napewno awansujemy, tylko drunie nie wierza w awans Barcelony ;)!

VEB!

0

a z dupy stawiam dla nas manitke ;)

0

Alexis w formie z Messim i Neymarem ;)! Borek przeżuci sie na Barcelony chyba :D

0

No wkońcu coś oficjalnego ;). Czekam na niego z niecierpliwością :)!

0

rudy123grzyb, jak może grać jak z City grał w fazie grupowej?

0

Dobra opcja dla nas na przyszłość... nowy pirlo.

0

Troszke nie w temacie, przepraszam ;)

0

0

Dongou

0

Wszyscy dziś zagrali wspaniale.... :)

0

VAMOS BARCA !!!

0

BRAWO !!!!

0

ALEXIS !!!

0

czuje że Thiago dzis napewno strzeli ;)

0

TAK JEST !!!! :)

0

Jak dla mnie skład idealny na ten mecz :)

0

No to zaraz meczyk :)

0

Villa od 1minuty!!

0

Neymar Messi Alexis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?