piachuFCB,
No zobaczymy jak to będzie, ale na kwadrans.. w każdym razie końcówkę Alexis się przyda.. szczególnie jak będziemy wygrywac aby pomęczył obrońców :).
Tak poza tematem, zawsze przed meczem ważnym Barcelony w LM czy Lidze czy CDR w fife lubie zawsze popykac... ja Barca a przeciwnik bierze rywala Barcelony :). Ale i tak rzadko gram takie coś, bo tylko turnieje i ligi :).
0
0
Też myślę ze Villa z Valencia zagra od pierwszej minuty z racji tego ze w CdR nie grał, i jeszcze Alba obaj zagrają przeciwko swojemu byłemu klubowi.
0
Gdzie Thiago ???:|
0
W rewanżu napewno Villa zagra od początku :) i wtedy może przejrzą na oczy kto robi wieksza różnice.
0
Gdyby nie ta skuteczność... To awans juz byśmy mieli.
0
Gdybyśmy wykorzystali sytuacje... A to co zrobił Pedro sam na sam to juz masakra, Villa by to spokojnie bramka zakończył.
0
Rewanż nasz! Villa w pierwszej 12
0
Juz za chwileczkę, juz za momencik :)
0
"Drużyna FC Barcelony wylądowała w stolicy Hiszpanii, gdzie przywitała ją przyjemna temperatura 12 stopni Celsjusza."
Myślałem ze w Madrycie -15 haha :D:D
0
Jedno SERCE, Jedno BICIE, BARCELONA PONAD ŻYCIE !!!!!! VeB!
0
Szkoda że Villi nie będzie w wyjściowej :(, ale licze że potem wejdzie :).
0
Liczę dzisiaj na El Guaje !! :)!
0
11 godzin i 47 minut emocjonującego oczekiwania :)!
0
Ktoś z Wadowic lub okolic? Jakiś klubik? Pw, czekam. :)
0
To juz dziś, to juz za parę godziin!
Vamos Barca!
0
@La Pulgaa,
Usłyszymy ;D.. pytanie tylko ile razy w ciągu spotkania :D!
0
Wojciech6,
Mogę to oglądac setki razy... i cały czas mi przechodzą ciarki po komentarzu Szpaka... "AAAA VILAAAAAAAAAA!" !!!!
VAMOS BARCA!
VAMOS EL GUAJE!
0
Mogę od Was panowie dostac link do przewidywanego składu ? Bo obecnie siedzę na telefonie w pracy i jest mi niezręcznie :).
0
Wojciech6,
Adan.
0
@lew23,
Niestety ale nie, bo grał z City w LM :).
0
pls1988,
Wkońcu musi ktoś zastąpic Diego Lopeza :)
0
WybitnyMessi,
Edyta Górniak nagrywa nową piosenkę, co o tym sądzisz?
0
Co się to dzieje teraz z tym "trolostwem".... -,-'
0
piachuFCB,
No zobaczymy jak to będzie, ale na kwadrans.. w każdym razie końcówkę Alexis się przyda.. szczególnie jak będziemy wygrywac aby pomęczył obrońców :).
0
Tak poza tematem, zawsze przed meczem ważnym Barcelony w LM czy Lidze czy CDR w fife lubie zawsze popykac... ja Barca a przeciwnik bierze rywala Barcelony :). Ale i tak rzadko gram takie coś, bo tylko turnieje i ligi :).
Ps. gra ktoś tutaj w 13 na PC ?
0
piachu,
ja bym chciał Ville z Messim i Pedro w ataku, a Inieste "po staremu" na pomocy :). No ale zobaczymy co Jordi wymyśli.
Vamos Barca!
0
Jak występował z City to jak będzie mógł?....
0
@Xavi2001
Jeffren gra obecnie w Sportingu Lizbona.
0
@MaraVilla7
Fantastyczna wiadomośc :)!
0
stawiam z głupa upokorzenie mourinho po raz ostatni i jego odejście po sezonie.
Real 1:5 FC Barcelona!