0

0

Też myślę ze Villa z Valencia zagra od pierwszej minuty z racji tego ze w CdR nie grał, i jeszcze Alba obaj zagrają przeciwko swojemu byłemu klubowi.

0

Gdzie Thiago ???:|

0

W rewanżu napewno Villa zagra od początku :) i wtedy może przejrzą na oczy kto robi wieksza różnice.

0

Gdyby nie ta skuteczność... To awans juz byśmy mieli.

0

Gdybyśmy wykorzystali sytuacje... A to co zrobił Pedro sam na sam to juz masakra, Villa by to spokojnie bramka zakończył.

0

Rewanż nasz! Villa w pierwszej 12

0

Juz za chwileczkę, juz za momencik :)

0

"Drużyna FC Barcelony wylądowała w stolicy Hiszpanii, gdzie przywitała ją przyjemna temperatura 12 stopni Celsjusza."

Myślałem ze w Madrycie -15 haha :D:D

0

Jedno SERCE, Jedno BICIE, BARCELONA PONAD ŻYCIE !!!!!! VeB!

0

Szkoda że Villi nie będzie w wyjściowej :(, ale licze że potem wejdzie :).

0

Liczę dzisiaj na El Guaje !! :)!

0

11 godzin i 47 minut emocjonującego oczekiwania :)!

0

Ktoś z Wadowic lub okolic? Jakiś klubik? Pw, czekam. :)

0

To juz dziś, to juz za parę godziin!
Vamos Barca!

0

@La Pulgaa,
Usłyszymy ;D.. pytanie tylko ile razy w ciągu spotkania :D!

0

Wojciech6,
Mogę to oglądac setki razy... i cały czas mi przechodzą ciarki po komentarzu Szpaka... "AAAA VILAAAAAAAAAA!" !!!!

VAMOS BARCA!
VAMOS EL GUAJE!

0

Mogę od Was panowie dostac link do przewidywanego składu ? Bo obecnie siedzę na telefonie w pracy i jest mi niezręcznie :).

0

Wojciech6,

Adan.

0

@lew23,

Niestety ale nie, bo grał z City w LM :).

0

pls1988,
Wkońcu musi ktoś zastąpic Diego Lopeza :)

0

WybitnyMessi,

Edyta Górniak nagrywa nową piosenkę, co o tym sądzisz?

0

Co się to dzieje teraz z tym "trolostwem".... -,-'

0

piachuFCB,
No zobaczymy jak to będzie, ale na kwadrans.. w każdym razie końcówkę Alexis się przyda.. szczególnie jak będziemy wygrywac aby pomęczył obrońców :).

0

Tak poza tematem, zawsze przed meczem ważnym Barcelony w LM czy Lidze czy CDR w fife lubie zawsze popykac... ja Barca a przeciwnik bierze rywala Barcelony :). Ale i tak rzadko gram takie coś, bo tylko turnieje i ligi :).

Ps. gra ktoś tutaj w 13 na PC ?

0

piachu,

ja bym chciał Ville z Messim i Pedro w ataku, a Inieste "po staremu" na pomocy :). No ale zobaczymy co Jordi wymyśli.

Vamos Barca!

0

Jak występował z City to jak będzie mógł?....

0

@Xavi2001

Jeffren gra obecnie w Sportingu Lizbona.

0

@MaraVilla7
Fantastyczna wiadomośc :)!

0

stawiam z głupa upokorzenie mourinho po raz ostatni i jego odejście po sezonie.

Real 1:5 FC Barcelona!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?