7 października 2012, 13:32
0
To lepiej Busquetsa za Pique, a Songa na pozycje Busquetsa ;/
7 października 2012, 11:10
BARCA 3:1 real !!
3 października 2012, 11:47
Czuje iż wygramy wysoko :) !!! VEB !
1 października 2012, 11:53
Messi z Alexisem i Villa w ataku ;), jak nie pojdzie to Pedro na zmiane :)
26 września 2012, 13:24
wg mnie Alexis jest bardziej efektywny niz w ostatnim sezonie.
26 września 2012, 10:45
"Neymar jest bardzo dobry jak na swój wiek, ale brakuje mu trochę doświadczenia. Powinien trafić do Europy, aby rozegrać więcej meczów pod presją" Czyli wypozyczenie do Barcelony z mozliwoscia wykupienia go.
25 września 2012, 14:44
a co sądzicie o duecie Wenger - Tito :D?
25 września 2012, 09:21
BRAWO IBRA :D!!
20 września 2012, 10:01
po tej pogoni można zauważyc łatwo jak Alexis i Villa oraz Tello jest przydatny
20 września 2012, 09:53
Panowie mówię wam, ta drużyna będzie lepsza w tym sezonie niż za Ery guardioli.
16 września 2012, 14:14
szkoda ze song nie wszedl :) ale mysle ze ze spartakiem zagra od 1 minut :)
16 września 2012, 10:15
a to na necie nie ma tego....
16 września 2012, 10:11
a dokladnie na c+ jakim leci mecz?
16 września 2012, 10:10
ale problem ze nie mam C+, daj mi jakis link do live
16 września 2012, 10:01
NIE CHCE BRAMEK TYLKO CAŁY MECZ DO POBRANIA ?
16 września 2012, 09:47
gdzie moge pobrać cały mecz? z PL komentatorem? Dacie mi linka? PRosze :) z gory dzieki
15 września 2012, 11:58
sqn i wszystko jasne :D
15 września 2012, 11:54
Ja stawiłbym i na tego i na tego :) Villa środek Tello Skrzydło i Messi skrzydło a w 2 połowie za Tello wpuścić Pedro
10 września 2012, 18:57
na Messiego to nie działa :)
5 września 2012, 12:51
i tak jest nasz !1
31 sierpnia 2012, 08:38
Napisz komentarz...jakby nie ta kontuzja ... :(
30 sierpnia 2012, 22:20
znów mecz z Celticiem :)!!!! stare czasy R10 !!
26 sierpnia 2012, 12:05
na miejsce Busquetsa Cesca a na miejsce Cesca Alexisa :) I jeszcze dałbym Songa za Puyola na 15minut chociaz koncowe.
26 sierpnia 2012, 11:16
jestem przekonany że w tych 2 nazwiskach które odpadną nie będzie songa, tak więc dzis prawdopodobny debiut :)
25 sierpnia 2012, 13:43
nie rozumiem braku afellaya, ostatni mecz przed sezonem... całkiem całkiem z zdobyta bramka :/
24 sierpnia 2012, 09:55
spalonego nie było : http://www.facebook.com/photo.php?fbid=459775870729823&set=a.138369826203764.15900.124974867543260&type=1&relevant_count=1&ref=nf
24 sierpnia 2012, 01:04
w rewanzu wygramy rowniez :)
23 sierpnia 2012, 10:08
elegancko !!! juz myslalem ze bedzie tylko c +
23 sierpnia 2012, 10:06
dokładnie też stawiam 3:0 i odblokowanie sie Messiego, oraz bramke Alby i Villi
22 sierpnia 2012, 09:10
VAMOS !
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
To lepiej Busquetsa za Pique, a Songa na pozycje Busquetsa ;/
0
BARCA 3:1 real !!
0
Czuje iż wygramy wysoko :) !!! VEB !
0
Messi z Alexisem i Villa w ataku ;), jak nie pojdzie to Pedro na zmiane :)
0
wg mnie Alexis jest bardziej efektywny niz w ostatnim sezonie.
0
"Neymar jest bardzo dobry jak na swój wiek, ale brakuje mu trochę doświadczenia. Powinien trafić do Europy, aby rozegrać więcej meczów pod presją"
Czyli wypozyczenie do Barcelony z mozliwoscia wykupienia go.
0
a co sądzicie o duecie Wenger - Tito :D?
0
BRAWO IBRA :D!!
0
po tej pogoni można zauważyc łatwo jak Alexis i Villa oraz Tello jest przydatny
0
Panowie mówię wam, ta drużyna będzie lepsza w tym sezonie niż za Ery guardioli.
0
szkoda ze song nie wszedl :) ale mysle ze ze spartakiem zagra od 1 minut :)
0
a to na necie nie ma tego....
0
a dokladnie na c+ jakim leci mecz?
0
ale problem ze nie mam C+, daj mi jakis link do live
0
NIE CHCE BRAMEK TYLKO CAŁY MECZ DO POBRANIA ?
0
gdzie moge pobrać cały mecz? z PL komentatorem? Dacie mi linka? PRosze :) z gory dzieki
0
sqn i wszystko jasne :D
0
Ja stawiłbym i na tego i na tego :) Villa środek Tello Skrzydło i Messi skrzydło a w 2 połowie za Tello wpuścić Pedro
0
na Messiego to nie działa :)
0
i tak jest nasz !1
0
Napisz komentarz...jakby nie ta kontuzja ... :(
0
znów mecz z Celticiem :)!!!! stare czasy R10 !!
0
na miejsce Busquetsa Cesca a na miejsce Cesca Alexisa :) I jeszcze dałbym Songa za Puyola na 15minut chociaz koncowe.
0
jestem przekonany że w tych 2 nazwiskach które odpadną nie będzie songa, tak więc dzis prawdopodobny debiut :)
0
nie rozumiem braku afellaya, ostatni mecz przed sezonem... całkiem całkiem z zdobyta bramka :/
0
spalonego nie było :
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=459775870729823&set=a.138369826203764.15900.124974867543260&type=1&relevant_count=1&ref=nf
0
w rewanzu wygramy rowniez :)
0
elegancko !!! juz myslalem ze bedzie tylko c +
0
dokładnie też stawiam 3:0 i odblokowanie sie Messiego, oraz bramke Alby i Villi
0
VAMOS !