0

To lepiej Busquetsa za Pique, a Songa na pozycje Busquetsa ;/

0

BARCA 3:1 real !!

0

Czuje iż wygramy wysoko :) !!! VEB !

0

Messi z Alexisem i Villa w ataku ;), jak nie pojdzie to Pedro na zmiane :)

0

wg mnie Alexis jest bardziej efektywny niz w ostatnim sezonie.

0

"Neymar jest bardzo dobry jak na swój wiek, ale brakuje mu trochę doświadczenia. Powinien trafić do Europy, aby rozegrać więcej meczów pod presją"

Czyli wypozyczenie do Barcelony z mozliwoscia wykupienia go.

0

a co sądzicie o duecie Wenger - Tito :D?

0

BRAWO IBRA :D!!

0

po tej pogoni można zauważyc łatwo jak Alexis i Villa oraz Tello jest przydatny

0

Panowie mówię wam, ta drużyna będzie lepsza w tym sezonie niż za Ery guardioli.

0

szkoda ze song nie wszedl :) ale mysle ze ze spartakiem zagra od 1 minut :)

0

a to na necie nie ma tego....

0

a dokladnie na c+ jakim leci mecz?

0

ale problem ze nie mam C+, daj mi jakis link do live

0

NIE CHCE BRAMEK TYLKO CAŁY MECZ DO POBRANIA ?

0

gdzie moge pobrać cały mecz? z PL komentatorem? Dacie mi linka? PRosze :) z gory dzieki

0

sqn i wszystko jasne :D

0

Ja stawiłbym i na tego i na tego :) Villa środek Tello Skrzydło i Messi skrzydło a w 2 połowie za Tello wpuścić Pedro

0

na Messiego to nie działa :)

0

i tak jest nasz !1

0

Napisz komentarz...jakby nie ta kontuzja ... :(

0

znów mecz z Celticiem :)!!!! stare czasy R10 !!

0

na miejsce Busquetsa Cesca a na miejsce Cesca Alexisa :) I jeszcze dałbym Songa za Puyola na 15minut chociaz koncowe.

0

jestem przekonany że w tych 2 nazwiskach które odpadną nie będzie songa, tak więc dzis prawdopodobny debiut :)

0

nie rozumiem braku afellaya, ostatni mecz przed sezonem... całkiem całkiem z zdobyta bramka :/

0

w rewanzu wygramy rowniez :)

0

elegancko !!! juz myslalem ze bedzie tylko c +

0

dokładnie też stawiam 3:0 i odblokowanie sie Messiego, oraz bramke Alby i Villi

0

VAMOS !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?