Też jestem tej nadzieji że do nas wróci po odpoczynku, może być naszym Fergusonem lecz nie cały czas, zapewne z przerwami. Przynajmniej tak o tym myślę..
Ojojoj :D za 100mln ojro defensywa będzie i napastnik tak jak w mediach mówiono, ważne by to przyniosło skutki :)! Ale uszanuję każdy transfer Tito, bo chłop się zna i ma nosa podobnie jak Pep.
0
0
Nigdy.. Thiago będzie następcą Xaviego!
0
LM wygrała jedna z najgorszych drużyn w tej edycji...
0
Albe już praktycznie mamy, Martinez i jeszcze Neymara jakby się udało... i dziękuje dobranoc:)
0
Alba,Martinez, i Neymar. I nikt więcej... ewentualnie jakieś inwestycje w młodych.
0
Krótka piłka... albo Neymar albo On, nie ma co chłopakowi kariery inaczej marnować.
0
Jako asysten Tito Vilanovy by się sprawdził myślę ;)..
0
Jestem przekonany, albo Barca albo zostaje w Santosie.. w gre wchodzi gra dla klubu typu Juventus... ale będzie z nim wtedy jak z Hazardem w PSG..
0
Też jestem tej nadzieji że do nas wróci po odpoczynku, może być naszym Fergusonem lecz nie cały czas, zapewne z przerwami. Przynajmniej tak o tym myślę..
0
Mam nadzieje że nie zrobimy identycznego błędu jak z Pique, Cesc'em czy Alba! Tello zostaje innej opcji nie widze.
0
Alba za Abidala, na środek Silva/Martinez/Luiz któryś z nich
0
Alba i Javi Martinez na obrone i napastnik Neymar, dziękuję dobranoc :)!
0
Alba i Martinez, Neymar:D!
VV
Alba-Pique-Martinez-Alves
Fabregas-Xavi/Thiago-Iniesta
Neymar-Messi-Alexis(BOREK PRZEJDZIE NA BARCE chyba ;P!)
0
Widzę że media przed letnim okienkiem nie mają co robić, ale taka ich praca. W każdym razie tak czy tak Pique z nami zostaje :)!
0
Felicidades Leo !
Brawo!
0
Ojojoj :D za 100mln ojro defensywa będzie i napastnik tak jak w mediach mówiono, ważne by to przyniosło skutki :)! Ale uszanuję każdy transfer Tito, bo chłop się zna i ma nosa podobnie jak Pep.
0
wcale nie jest w realu :) poczytaj powiedzial ze jak go sam klub bedzie chcial sprzedac to odejdzie:)
0
zaproponowali 40mln tylko;)
0
tylko dali same 40mln bez hleba.....;d
0
Tak potwierdzone to jest oficjalna oferta barcelona ją złozyla prawdaaaaaa.... już pisza na innych stronach:)))tylko zeby sie zgodzili;d
0
moze temu nie ma bo to świeża wiad... i na polskich poortalach dopiero będzie;]
0
ej wiecie moze czy to jest potwierdzone ze barca zlozyla oferte bayernowi za francka 40mln+ew. hleba?
0
a tam zniechęcic przypadki zdażają się ... uczy się na błedach ale bruno by sięprzydał
0
A to jest potwierdzone oficjalnie ze bardz zaoferowała 40mln?+ewentualnie hleba?
0
Niech zostanie;p
0
Abidala nie jak cos to Hleba z resztą sie zgadzam :) tylko 40 mln + Hleb
0
Znowu plotka jakas,, prawda jest taka ze w 80% przejdzie do barcy bo we wlochach głosno mowią a tutaj nie pisza......
0
Nie wiecie kiedy bayern ma dać odp? Czy przyjął oferte czy nie?
0
Nom bądzmy dobrej myśli :) NIe chcesz założyć serwisu o barcy??
0
Każdy jest na tak tylko żeby go laporta wraz z guardiola zaakceptowali :)