0

0

Nigdy.. Thiago będzie następcą Xaviego!

0

LM wygrała jedna z najgorszych drużyn w tej edycji...

0

Albe już praktycznie mamy, Martinez i jeszcze Neymara jakby się udało... i dziękuje dobranoc:)

0

Alba,Martinez, i Neymar. I nikt więcej... ewentualnie jakieś inwestycje w młodych.

0

Krótka piłka... albo Neymar albo On, nie ma co chłopakowi kariery inaczej marnować.

0

Jako asysten Tito Vilanovy by się sprawdził myślę ;)..

0

Jestem przekonany, albo Barca albo zostaje w Santosie.. w gre wchodzi gra dla klubu typu Juventus... ale będzie z nim wtedy jak z Hazardem w PSG..

0

Też jestem tej nadzieji że do nas wróci po odpoczynku, może być naszym Fergusonem lecz nie cały czas, zapewne z przerwami. Przynajmniej tak o tym myślę..

0

Mam nadzieje że nie zrobimy identycznego błędu jak z Pique, Cesc'em czy Alba! Tello zostaje innej opcji nie widze.

0

Alba za Abidala, na środek Silva/Martinez/Luiz któryś z nich

0

Alba i Javi Martinez na obrone i napastnik Neymar, dziękuję dobranoc :)!

0

Alba i Martinez, Neymar:D!

VV
Alba-Pique-Martinez-Alves
Fabregas-Xavi/Thiago-Iniesta
Neymar-Messi-Alexis(BOREK PRZEJDZIE NA BARCE chyba ;P!)

0

Widzę że media przed letnim okienkiem nie mają co robić, ale taka ich praca. W każdym razie tak czy tak Pique z nami zostaje :)!

0

Felicidades Leo !

Brawo!

0

Ojojoj :D za 100mln ojro defensywa będzie i napastnik tak jak w mediach mówiono, ważne by to przyniosło skutki :)! Ale uszanuję każdy transfer Tito, bo chłop się zna i ma nosa podobnie jak Pep.

0

wcale nie jest w realu :) poczytaj powiedzial ze jak go sam klub bedzie chcial sprzedac to odejdzie:)

0

zaproponowali 40mln tylko;)

0

tylko dali same 40mln bez hleba.....;d

0

Tak potwierdzone to jest oficjalna oferta barcelona ją złozyla prawdaaaaaa.... już pisza na innych stronach:)))tylko zeby sie zgodzili;d

0

moze temu nie ma bo to świeża wiad... i na polskich poortalach dopiero będzie;]

0

ej wiecie moze czy to jest potwierdzone ze barca zlozyla oferte bayernowi za francka 40mln+ew. hleba?

0

a tam zniechęcic przypadki zdażają się ... uczy się na błedach ale bruno by sięprzydał

0

A to jest potwierdzone oficjalnie ze bardz zaoferowała 40mln?+ewentualnie hleba?

0

Niech zostanie;p

0

Abidala nie jak cos to Hleba z resztą sie zgadzam :) tylko 40 mln + Hleb

0

Znowu plotka jakas,, prawda jest taka ze w 80% przejdzie do barcy bo we wlochach głosno mowią a tutaj nie pisza......

0

Nie wiecie kiedy bayern ma dać odp? Czy przyjął oferte czy nie?

0

Nom bądzmy dobrej myśli :) NIe chcesz założyć serwisu o barcy??

0

Każdy jest na tak tylko żeby go laporta wraz z guardiola zaakceptowali :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?