Ojojo nie pamiętam kiedy po ewentualnym transferze Alby.. Barca ostatnio miała tak ofensywne skrzydła :D Alves i Alba :D? Wiecie czym to grozi? podwojmy liczbe okazji bramkowych..
Cieszy mnie stawienie na Ville... gdybysmy kupili napadziora... to jest ich strasznie dużo. Potem same ślęczenie że ten nie gra, ten nie gra...Pedro,Afellay,Cuenca,Tello ;/? + Messi-Alexis-Villa.... mamy zmiennika z przodu na kazda pozycje.
0
Chomik :D!! a nie wiewiór ;]
0
będzie live prezentacji?
0
fajny mecz :D 2 kluby które ubiegały się o Albe :)!
0
WELCOME BACK !!
0
Skąd Pepe ? hahaha
0
ale fajne zdjęcie :D!!
0
I tak torres juz spalony jest..
0
Konto na fejsie i tak założy i to w pierwszym sezonie mi się zdaje :D
0
WELCOME BACK!
0
0
Bardzo dobra wypowiedz!
0
jak zawsze, ze słabszymi " w formie" z lepszymi, powie że go ząb boli
0
Już myslalem ze bedzie remis, szkoda Danii.. bardzo na nich liczyłem w tym meczu!
0
Nie ma opcji go sprzedać!!!!!! Po co popełniać ten sam błąd co z Cescem,Pique,Albą?
0
Chciałbym już Neymara u nas zobaczyć :(
0
WELCOME !!
0
Nie Silva to Martinez, ostatecznie stawiłbym na Batrę.
0
Brawo El Guaje!
0
Ojojo nie pamiętam kiedy po ewentualnym transferze Alby.. Barca ostatnio miała tak ofensywne skrzydła :D Alves i Alba :D? Wiecie czym to grozi? podwojmy liczbe okazji bramkowych..
0
Cieszy mnie stawienie na Ville... gdybysmy kupili napadziora... to jest ich strasznie dużo. Potem same ślęczenie że ten nie gra, ten nie gra...Pedro,Afellay,Cuenca,Tello ;/? + Messi-Alexis-Villa.... mamy zmiennika z przodu na kazda pozycje.
0
ten lepszy;p jakos HD lepsza :)!!
0
Dupa nie odejdzie.. zostanie na sezon jestem pewny że Tito da mu szanse.. sam przyznal ze chce go zatrzymać.
0
Brawo ibi !!
0
zauważcie matoły że nie pisze LionelMessi tylko Leonel Messi ^^
0
Tam nie pisał Lionel Messi tylko Leonel Messi
0
Znając życie to pewno ramos coś podgadał.. tak jak to każdy gracz realu.
0
ładne nowe stroje ;d
0
GRACIAS!!
0
Fajnie fajnie :D
0
Fajne stroje :D Napewno kupie.
Ps zrobiłem filmik o Neymar'ku :D patrzajcie ^^ :