0

Chomik :D!! a nie wiewiór ;]

0

będzie live prezentacji?

0

fajny mecz :D 2 kluby które ubiegały się o Albe :)!

0

WELCOME BACK !!

0

Skąd Pepe ? hahaha

0

ale fajne zdjęcie :D!!

0

I tak torres juz spalony jest..

0

Konto na fejsie i tak założy i to w pierwszym sezonie mi się zdaje :D

0

WELCOME BACK!

0

0

Bardzo dobra wypowiedz!

0

jak zawsze, ze słabszymi " w formie" z lepszymi, powie że go ząb boli

0

Już myslalem ze bedzie remis, szkoda Danii.. bardzo na nich liczyłem w tym meczu!

0

Nie ma opcji go sprzedać!!!!!! Po co popełniać ten sam błąd co z Cescem,Pique,Albą?

0

Chciałbym już Neymara u nas zobaczyć :(

0

WELCOME !!

0

Nie Silva to Martinez, ostatecznie stawiłbym na Batrę.

0

Brawo El Guaje!

0

Ojojo nie pamiętam kiedy po ewentualnym transferze Alby.. Barca ostatnio miała tak ofensywne skrzydła :D Alves i Alba :D? Wiecie czym to grozi? podwojmy liczbe okazji bramkowych..

0

Cieszy mnie stawienie na Ville... gdybysmy kupili napadziora... to jest ich strasznie dużo. Potem same ślęczenie że ten nie gra, ten nie gra...Pedro,Afellay,Cuenca,Tello ;/? + Messi-Alexis-Villa.... mamy zmiennika z przodu na kazda pozycje.

0



ten lepszy;p jakos HD lepsza :)!!

0

Dupa nie odejdzie.. zostanie na sezon jestem pewny że Tito da mu szanse.. sam przyznal ze chce go zatrzymać.

0

Brawo ibi !!

0

zauważcie matoły że nie pisze LionelMessi tylko Leonel Messi ^^

0

Tam nie pisał Lionel Messi tylko Leonel Messi

0

Znając życie to pewno ramos coś podgadał.. tak jak to każdy gracz realu.

0

ładne nowe stroje ;d

0

GRACIAS!!

0

Fajnie fajnie :D

0

Fajne stroje :D Napewno kupie.

Ps zrobiłem filmik o Neymar'ku :D patrzajcie ^^ :

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?