0

BARCA 5:0 Osasuna, czuje ze obrona dzisiaj zachowa czyste konto!
VeB!

0

TVP sport czy będzie na 1 lub 2?

0

Ten news powinien być tutaj po gali wręczenia piłki ....

0

Diego Lopez w realu haha...

0

Nie może... Jest zawieszony za kartki w pierwszym meczu...

0

To pozamiatane...

0

Panowie wracam do mojego poprzedniego komentarzo-pytania... Czy to prawda ze Ronaldo nie zagra w pierwszym meczu ?

http://mixgol.pl/5583,Problemy_Mourinho_przed_p%C3%B3%C5%82fi%20na%C5%82em_Copa_Del_Rey


0

To prawda ze Ronaldo nie zagra w pierwszym półfinale z Barca?? Za kartki jest zawieszony...

http://mixgol.pl/5583,Problemy_Mourinho_przed_p%C3%B3%C5%82fi%20na%C5%82em_Copa_Del_Rey

0

Marcelo pewnie zagra ale jest kompletnie bez formy

0

th@les, ale piszesz bzdety... Dopiero jest po urazie i woleli nie ryzykować... Sam Tito mówił ostatnio ze chce aby wrócił do pełni sił i znów był podstawowym graczem.

0

Ja też tak czuje :)

0

*wlasnie

0

Wlasnitw półfinały jakoś w marcu są?

0

oper21, z pozoru wydaje się trudny... Ale nie raz trudny mecz był dla nas... "spacerkiem" pamiętasz słynna manite z realem? Tak samo było mówione... A co się okazało ?:). Ale nie chce tutaj zapeszać, czas pokaże. Ale jestem optymista, i jestem pewny ze awansujemy. Tylko oby Villa grał od początku w ataku z Messim i Pedro lub Alexisem :). VeB!

0

Albo w pierwszych 70minutach zapewnnimy sobie awans... Albo zadecyduje dogrywka :)

0

Saviola mala, wielka gwiazda!

0

Villa w ataku ma byc, a Iniesta w pomocy

0

A kiedy maja być rozegrane półfinały?

0

real będzie bez di Marii, coentrao, plus braki defensywne... I Marcelo bez formy :)

0

real na półfinał strasznie osłabiony :)

0

Guaita welcome to Barca!

0

Ronaldo na bramkę :D:D

1

Też lubię odświeżyć :D

0

Dziś ustrzeli hattricka :P

0

Tym razem powinien wybiec Alexis w podstawie.

0

I licze na Alexisa :)

0

BARCA 4:0 Sociedad

0

"Będąc na barcelońskim lotnisku El Prat, zespół spotkał byłego zawodnika Barçy, Alberta Jorquerę, z którym Víctor Valdés zamienił kilka słów."

Valdes do Sociedad?

0

Neuer i po sprawie :) albo Oier

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?