th@les, ale piszesz bzdety... Dopiero jest po urazie i woleli nie ryzykować... Sam Tito mówił ostatnio ze chce aby wrócił do pełni sił i znów był podstawowym graczem.
oper21, z pozoru wydaje się trudny... Ale nie raz trudny mecz był dla nas... "spacerkiem" pamiętasz słynna manite z realem? Tak samo było mówione... A co się okazało ?:). Ale nie chce tutaj zapeszać, czas pokaże. Ale jestem optymista, i jestem pewny ze awansujemy. Tylko oby Villa grał od początku w ataku z Messim i Pedro lub Alexisem :). VeB!
0
BARCA 5:0 Osasuna, czuje ze obrona dzisiaj zachowa czyste konto!
VeB!
0
TVP sport czy będzie na 1 lub 2?
0
Ten news powinien być tutaj po gali wręczenia piłki ....
0
Diego Lopez w realu haha...
0
Nie może... Jest zawieszony za kartki w pierwszym meczu...
0
To pozamiatane...
0
Panowie wracam do mojego poprzedniego komentarzo-pytania... Czy to prawda ze Ronaldo nie zagra w pierwszym meczu ?
http://mixgol.pl/5583,Problemy_Mourinho_przed_p%C3%B3%C5%82fi%20na%C5%82em_Copa_Del_Rey
0
To prawda ze Ronaldo nie zagra w pierwszym półfinale z Barca?? Za kartki jest zawieszony...
http://mixgol.pl/5583,Problemy_Mourinho_przed_p%C3%B3%C5%82fi%20na%C5%82em_Copa_Del_Rey
0
Marcelo pewnie zagra ale jest kompletnie bez formy
0
th@les, ale piszesz bzdety... Dopiero jest po urazie i woleli nie ryzykować... Sam Tito mówił ostatnio ze chce aby wrócił do pełni sił i znów był podstawowym graczem.
0
Ja też tak czuje :)
0
*wlasnie
0
Wlasnitw półfinały jakoś w marcu są?
0
oper21, z pozoru wydaje się trudny... Ale nie raz trudny mecz był dla nas... "spacerkiem" pamiętasz słynna manite z realem? Tak samo było mówione... A co się okazało ?:). Ale nie chce tutaj zapeszać, czas pokaże. Ale jestem optymista, i jestem pewny ze awansujemy. Tylko oby Villa grał od początku w ataku z Messim i Pedro lub Alexisem :). VeB!
0
Albo w pierwszych 70minutach zapewnnimy sobie awans... Albo zadecyduje dogrywka :)
0
Saviola mala, wielka gwiazda!
0
Villa w ataku ma byc, a Iniesta w pomocy
0
A kiedy maja być rozegrane półfinały?
0
real będzie bez di Marii, coentrao, plus braki defensywne... I Marcelo bez formy :)
0
real na półfinał strasznie osłabiony :)
0
Guaita welcome to Barca!
0
Ronaldo na bramkę :D:D
1
Też lubię odświeżyć :D
0
Dziś ustrzeli hattricka :P
0
Tym razem powinien wybiec Alexis w podstawie.
0
http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=PL#/watch?v=35jHXHm_NpY
0
I licze na Alexisa :)
0
BARCA 4:0 Sociedad
0
"Będąc na barcelońskim lotnisku El Prat, zespół spotkał byłego zawodnika Barçy, Alberta Jorquerę, z którym Víctor Valdés zamienił kilka słów."
Valdes do Sociedad?
0
Neuer i po sprawie :) albo Oier