4

Ocena 10 jak na dyche przystało

13

Jasne że możemy, nawet 5. O ile Lewandowski i Ferran zaczną trafiać do siatki a nie obok bramki.

0

@MajkiYB od tego kto będzie pracował zależy też styl gry Barcelony

0

@LukaszFan średnia mamy, nawet dwie. Ale średnia to za mało bo nie zawsze jest w formie :)

0

@Pakomessi nowy/stary ulubieniec Flicka

0

Boje się myśleć ile mielibyśmy strzelonych bramek gdybyśmy mieli topową 9...

1

Yamal dziś pierwszy hattrick? :)

4

Mocno liczę że to będzie kolejny dobry mecz Bernala!

0

Kuźwa... Znów mecz na C+ z opóźnieniem :(

3

Gość biega jak jaws z moonrakera :D

0

@Criss18Barca jak zje kebaba w Polsce to zmieni zdanie

0

@macio_944 a jak wysiadł z samolotu okazało się że to sztuczna inteligencja

0

@Rastafarnianin już niedługo


1

@Criss18Barca chyba większość z nas pokochała Barcelonę dzięki Ronaldinho show :) ps. I te streamy meczów po hiszpańsku w jakości 240p i ciągle zacinanie bo nie było gdzie meczu obejrzeć xD

2

Już mieliśmy kiedyś autostradę i dupa z tego wyszła. Oby teraz było inaczej.

0

Tyle to mój oferować 15 lat temu xD

0

@FcPortoFan1999 mogli wziąć korepetycje od Bodo

15

Jak kontuzje go ominą i pieniążki psg to będzie kawał piłkarza.

1

Gavi wróci to będzie robił kółeczka

0

@Chimera będą szukać titanica

3

Jeśli oni podejmują zawsze tak decyzję "bo zabrakło czasu" to już wiadomo czemu sędziowanie w Hiszpanii jest jakie jest

0

@MagdJanko obrońca też może mieć słabszy okres i kto będzie strzelał?

4

To za półfinał!! Brawo Bodo

1

Dziś wygrali to w następnym meczu porażka

0

@MagdJanko jak będzie klasowa 9 to spokojnie odrobimy 4 stracone bramki xD

4

Fajnie, ale to punktów nie zwróci. Przypomniała mi się sytuacja z Wisłą Kraków w poprzednim sezonie.

1

Brugge nie dało rady to może Bodo

0

Życzę mu klasowej 9 w nadchodzącym okienku

1

E to jeszcze Haaland kuzyna weźmie ze sobą

0

Tą koszulką z Pumy może wywalczy jakąś podwyżkę od Nike :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?