28 lutego 2026, 20:59
4
Ocena 10 jak na dyche przystało
28 lutego 2026, 20:57
13
Jasne że możemy, nawet 5. O ile Lewandowski i Ferran zaczną trafiać do siatki a nie obok bramki.
28 lutego 2026, 17:21
0
@MajkiYB od tego kto będzie pracował zależy też styl gry Barcelony
28 lutego 2026, 17:19
@LukaszFan średnia mamy, nawet dwie. Ale średnia to za mało bo nie zawsze jest w formie :)
28 lutego 2026, 17:07
@Pakomessi nowy/stary ulubieniec Flicka
28 lutego 2026, 17:06
Boje się myśleć ile mielibyśmy strzelonych bramek gdybyśmy mieli topową 9...
28 lutego 2026, 17:04
1
Yamal dziś pierwszy hattrick? :)
28 lutego 2026, 15:21
Mocno liczę że to będzie kolejny dobry mecz Bernala!
28 lutego 2026, 13:33
Kuźwa... Znów mecz na C+ z opóźnieniem :(
27 lutego 2026, 22:34
3
Gość biega jak jaws z moonrakera :D
27 lutego 2026, 21:55
@Criss18Barca jak zje kebaba w Polsce to zmieni zdanie
27 lutego 2026, 21:54
@macio_944 a jak wysiadł z samolotu okazało się że to sztuczna inteligencja
27 lutego 2026, 17:16
@Rastafarnianin już niedługo
27 lutego 2026, 17:15
@Criss18Barca chyba większość z nas pokochała Barcelonę dzięki Ronaldinho show :) ps. I te streamy meczów po hiszpańsku w jakości 240p i ciągle zacinanie bo nie było gdzie meczu obejrzeć xD
27 lutego 2026, 13:45
2
Już mieliśmy kiedyś autostradę i dupa z tego wyszła. Oby teraz było inaczej.
26 lutego 2026, 19:49
Tyle to mój oferować 15 lat temu xD
26 lutego 2026, 18:54
@FcPortoFan1999 mogli wziąć korepetycje od Bodo
26 lutego 2026, 18:50
15
Jak kontuzje go ominą i pieniążki psg to będzie kawał piłkarza.
26 lutego 2026, 15:53
Gavi wróci to będzie robił kółeczka
25 lutego 2026, 16:59
@Chimera będą szukać titanica
25 lutego 2026, 16:47
Jeśli oni podejmują zawsze tak decyzję "bo zabrakło czasu" to już wiadomo czemu sędziowanie w Hiszpanii jest jakie jest
25 lutego 2026, 13:56
@MagdJanko obrońca też może mieć słabszy okres i kto będzie strzelał?
24 lutego 2026, 22:19
To za półfinał!! Brawo Bodo
24 lutego 2026, 21:17
Dziś wygrali to w następnym meczu porażka
24 lutego 2026, 21:16
@MagdJanko jak będzie klasowa 9 to spokojnie odrobimy 4 stracone bramki xD
24 lutego 2026, 21:15
Fajnie, ale to punktów nie zwróci. Przypomniała mi się sytuacja z Wisłą Kraków w poprzednim sezonie.
24 lutego 2026, 21:11
Brugge nie dało rady to może Bodo
24 lutego 2026, 17:21
Życzę mu klasowej 9 w nadchodzącym okienku
24 lutego 2026, 17:19
E to jeszcze Haaland kuzyna weźmie ze sobą
23 lutego 2026, 21:19
Tą koszulką z Pumy może wywalczy jakąś podwyżkę od Nike :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
4
Ocena 10 jak na dyche przystało
13
Jasne że możemy, nawet 5. O ile Lewandowski i Ferran zaczną trafiać do siatki a nie obok bramki.
0
@MajkiYB od tego kto będzie pracował zależy też styl gry Barcelony
0
@LukaszFan średnia mamy, nawet dwie. Ale średnia to za mało bo nie zawsze jest w formie :)
0
@Pakomessi nowy/stary ulubieniec Flicka
0
Boje się myśleć ile mielibyśmy strzelonych bramek gdybyśmy mieli topową 9...
1
Yamal dziś pierwszy hattrick? :)
4
Mocno liczę że to będzie kolejny dobry mecz Bernala!
0
Kuźwa... Znów mecz na C+ z opóźnieniem :(
3
Gość biega jak jaws z moonrakera :D
0
@Criss18Barca jak zje kebaba w Polsce to zmieni zdanie
0
@macio_944 a jak wysiadł z samolotu okazało się że to sztuczna inteligencja
0
@Rastafarnianin już niedługo
1
@Criss18Barca chyba większość z nas pokochała Barcelonę dzięki Ronaldinho show :) ps. I te streamy meczów po hiszpańsku w jakości 240p i ciągle zacinanie bo nie było gdzie meczu obejrzeć xD
2
Już mieliśmy kiedyś autostradę i dupa z tego wyszła. Oby teraz było inaczej.
0
Tyle to mój oferować 15 lat temu xD
0
@FcPortoFan1999 mogli wziąć korepetycje od Bodo
15
Jak kontuzje go ominą i pieniążki psg to będzie kawał piłkarza.
1
Gavi wróci to będzie robił kółeczka
0
@Chimera będą szukać titanica
3
Jeśli oni podejmują zawsze tak decyzję "bo zabrakło czasu" to już wiadomo czemu sędziowanie w Hiszpanii jest jakie jest
0
@MagdJanko obrońca też może mieć słabszy okres i kto będzie strzelał?
4
To za półfinał!! Brawo Bodo
1
Dziś wygrali to w następnym meczu porażka
0
@MagdJanko jak będzie klasowa 9 to spokojnie odrobimy 4 stracone bramki xD
4
Fajnie, ale to punktów nie zwróci. Przypomniała mi się sytuacja z Wisłą Kraków w poprzednim sezonie.
1
Brugge nie dało rady to może Bodo
0
Życzę mu klasowej 9 w nadchodzącym okienku
1
E to jeszcze Haaland kuzyna weźmie ze sobą
0
Tą koszulką z Pumy może wywalczy jakąś podwyżkę od Nike :D