0

@Chimera od poniedziałku będzie spalał

2

@ZuczekFCB1899 szkoda że w rezerwach nie ma kogo sprawdzić

3

Powiem więcej, mecz powinien być zamknięty w 30 minucie

0

@Chimera sobie postrzela trochę w nocy xD

1

@karci0 ja tam lubię kanapki z masłem i czosnkiem :D

1

@nekker i doliczone 9 minut w razie niekorzystnego wyniku

0

@Gaucho Ramos 8

1

@macio_944 o to to to!

0

@ARTUR8 jaki wynik? U niego wynik to 5-1 co najmniej

0

To była dobra okazja żeby Barcelona pod wodzą Flicka pierwszy raz wygrała dwucyfrówką. Tymczasem klasycznie zawodzi skuteczność.

1

@BORO_12 ciężko pracuje na transfer do Barcelony. Jakby kręcił dobre liczby to by nie myśleli o sprzedaży xD

0

@Kozinho. Zdecydowanie pająk

0

@Gacu95 lepiej nie bo Elche u siebie lubi robić niespodzianki

3

Jego powrót do United byłby tak samo głupi jak transfer Neymar do psg

2

Flick już zaciera ręce

3

@gumaz powiem tak. Swoje już wypiłem :D

2

Znowu c+ i minutowe opóźnienie...

0

Z meczu na mecz coraz lepiej

1

@Guillegavira tyle samo wzrostu co Mascherano

7

Kocham go za to że potrafi strzelić z dupy :)

12

@Ronad10 samo to że Mourinho tego dokonał to wisienka na torcie! I to jeszcze bramkarz w ostatnich sekundach

3

Chłop chyba jakieś kursy na gadanie ostatnio kończył

2

Chyba lokalne menelstwo znajdzie w końcu pracę.

2

Chyba rozwoju portfela

0

Przypomniała mi się bramka Suareza z Arsenalem w LM :)

2

Easy money! Pomyślnych wiatrów

23

Jeszcze wróci z podkulonym ogonem do Valencii

5

@Lisek wyjąłeś mi to z ust

4

Zastanawiam się co tak grający Villareal robi na 4 miejscu w tabeli

0

Szkoda że nie wylądował wcześniej, tylko po fakcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?