3



Ciekawe co z tego wyjdzie

0

@Litman Laporta rozpoczął ere bez Messiego

0

@Adam065 Messi też miewał słabe mecze

2

Niedużo brakło i Chelsea wczoraj też mogła stracić punkty.

2

Monaco chyba grało na totalnej wyebce i se samobuje nawet walili xD

1

Jest Raphinha, jest większy spokój o wynik :)

1

Czyli nie będzie kolejnego "meczu życia" przeciwko Barcelonie.

1

@blakkudium obok Drogby jest jeszcze troche miejsca to się zmieści

14

Jak już wrócą to netflix albo inny prime zrobi pewnie dokument "Zasada 1:1" xD

2

Roony is your time!

4

Ten mecz powinniśmy wygrać w pierwszej połowie...

1

My ten mecz powinniśmy byli zamknąć już w 35 minucie...

0

@Geble Deulofeu v2

1

Równie dobrze oni potrzebują nas jak i my ich do rywalizacji.

"Jeśli Barça Joana Laporty ostatnio wygrywa z Realem Madryt, to w dużej mierze dzięki Florentino Pérezowi."

Myślałem że to dzięki zaangażowaniu drużyny i umiejętnością piłkarskim.

4

Takich tu nie chcemy

1

Spokojnie jeszcze kur nie zapieje, a zobaczymy go ponownie na boiskach La Liga w jakimś Betisie albo innej Valencii.

2

Ta telewizja działa identycznie jak u ruskich

4

@Wiktor91 i Casado

0

Nie spodziewałem się tego.

0

Penalty a favor del Real Madrid

0

@Giwera oby nie tak długo jak Alonso

2

Rozumiem gdyby wybrał taka Borussię Dortmund. Ale PSG lub City? Niech idzie śmiało. Gdyby Fermin był tak niecierpliwy, to dzisiaj nie byłby w tym miejscu w którym jest.

0

City, Chelsea, PSG... Przecież tam będzie grał tyle samo co u nas.

1

@Profesorek i Ronaldo na bramke

0

@Arczi17 gdyby tam był ter stegen to byłby niedoborze ustawiony i padłaby bramka

10

Joan Garcia zaoszczędził nam dogrywki

1

Macie Galacticos V2 jak chcieliście :)

4

Takie wiadomości na temat białych to Droga redakcjo możecie pisać nawet kilka razy dziennie

0

Może nie będzie tak źle. Flick potrafi wycisnąć z piłkarzy co najlepsze (poza Fatim)

0

Przypomniało mi to jedną piosenkę


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?