🚨🎖| 𝐉𝐔𝐒𝐓 𝐈𝐍: Barcelona have COMPLETED the signing of 16-year-old English winger Ajay Tavares from Norwich City. He will join Barça Atlètic. [@mundodeportivo] #fcblive 🔵🔴🏴 https://t.co/ORICbnhuxa">pic.twitter.com/ORICbnhuxa
Rozumiem gdyby wybrał taka Borussię Dortmund. Ale PSG lub City? Niech idzie śmiało. Gdyby Fermin był tak niecierpliwy, to dzisiaj nie byłby w tym miejscu w którym jest.
3
Ciekawe co z tego wyjdzie
0
@Litman Laporta rozpoczął ere bez Messiego
0
@Adam065 Messi też miewał słabe mecze
2
Niedużo brakło i Chelsea wczoraj też mogła stracić punkty.
2
Monaco chyba grało na totalnej wyebce i se samobuje nawet walili xD
1
Jest Raphinha, jest większy spokój o wynik :)
1
Czyli nie będzie kolejnego "meczu życia" przeciwko Barcelonie.
1
@blakkudium obok Drogby jest jeszcze troche miejsca to się zmieści
14
Jak już wrócą to netflix albo inny prime zrobi pewnie dokument "Zasada 1:1" xD
2
Roony is your time!
4
Ten mecz powinniśmy wygrać w pierwszej połowie...
1
My ten mecz powinniśmy byli zamknąć już w 35 minucie...
0
@Geble Deulofeu v2
1
Równie dobrze oni potrzebują nas jak i my ich do rywalizacji.
"Jeśli Barça Joana Laporty ostatnio wygrywa z Realem Madryt, to w dużej mierze dzięki Florentino Pérezowi."
Myślałem że to dzięki zaangażowaniu drużyny i umiejętnością piłkarskim.
4
Takich tu nie chcemy
1
Spokojnie jeszcze kur nie zapieje, a zobaczymy go ponownie na boiskach La Liga w jakimś Betisie albo innej Valencii.
2
Ta telewizja działa identycznie jak u ruskich
4
@Wiktor91 i Casado
0
Nie spodziewałem się tego.
0
Penalty a favor del Real Madrid
0
@Giwera oby nie tak długo jak Alonso
2
Rozumiem gdyby wybrał taka Borussię Dortmund. Ale PSG lub City? Niech idzie śmiało. Gdyby Fermin był tak niecierpliwy, to dzisiaj nie byłby w tym miejscu w którym jest.
0
City, Chelsea, PSG... Przecież tam będzie grał tyle samo co u nas.
1
@Profesorek i Ronaldo na bramke
0
@Arczi17 gdyby tam był ter stegen to byłby niedoborze ustawiony i padłaby bramka
10
Joan Garcia zaoszczędził nam dogrywki
1
Macie Galacticos V2 jak chcieliście :)
4
Takie wiadomości na temat białych to Droga redakcjo możecie pisać nawet kilka razy dziennie
0
Może nie będzie tak źle. Flick potrafi wycisnąć z piłkarzy co najlepsze (poza Fatim)
0
Przypomniało mi to jedną piosenkę