3

Ta szmata nie powinna sędziować meczów Barcelony.

2

@Cules69 po to że widzi kto dzisiaj sędziuje

0

@BORO_12 hiszpański Tottenham

0

@barcowy1899 ja mam hbo max premium za darmo z C+, tam jest Eurosport i chyba jak się zalogujesz to można tam dokupić pakiet, ale nie jestem pewny.

1

@Toretto otóż to. I brak czerwonej kartki dla zawodnika Atletico

0

@TR3YWAY raczej żółta za symulke

0

Manipulatorzy pierwsza klasa

0

@SiempreCule10 i to od kilkunastu sezonów (przeważnie kontrowersyjne)

0

Ciekawe czy Sociedad rozłoży nogi

7

Jakby to było miesiąc temu...

0

@BarcaKings965212 w drugiej połowie próbowali, ale sędzia przeszkodził

2

Chyba nie ma na myśli Messiego xD

0

@Tridente2015 nie to miałem na myśli bo zagraliśmy słabo. Ale od początku drugiej połowy to my dominowaliśmy. Brak czerwonej kartki dla piłkarza Atletico też mógł wpłynąć na wynik prawda? Nie uznana bramka też? 4-1 lub 4-2 to nie 4-0

1

@FajfusLodowy Atletico na początku drugiej połowy nie potrafiło, to sędzia pomógł wybić z rytmu

0

@Tridente2015 u nas w okręgowej są już lepsze murawy niż to kretowisko co było wczoraj

0

Szkoda liter na klawiaturze do oceny tej kur...

4

Zagraliśmy słabo to fakt, ale to co sędzia dzisiaj odpier.... to jest po prostu dramat. Głupia czerwona karta której nawet nie sprawdził mogła zmienić całkiem obraz gry. Nie mówię już o manualnym rysowaniu linii spalonego po bramce Cubarsiego i o tym kartoflisku gdzie wszyscy się ślizgali.

0

Ale wałki widzę że druga strona madrytu też korzysta z usług

0

No i znów muszę to powiedzieć. Wróci Raphinha, wróci Barcelona.

1

@blakkudium oby Olmo bez kontuzji

1

No i kogo w jego miejsce gdyby go sprzedali? Dostaniemy 80 baniek i nie będziemy wiedzieć kogo kupić. Ja tam wciąż w niego wierzę.

1

Dobrze że stadion się nie rozleciał xD

0

Jakoś dziwnie jestem spokojny dziś o wynik więc będą kłopoty najmana

2

@Rastafarnianin żeby tylko kontuzji nie wyczarował

3

@semafor połówka to za mało

1



Zmiana planów

0

@Ronin47 albo za dużo w dupie :)

0

W końcu powiedział coś sensownego

8

Depresja w tych czasach staje się normą.

1

To już jest lekka przedada. Raúl Asencio bardziej tutaj pasuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?