@heniusss no niestety nie żyjemy już w czasach gdzie koszulkę za 250-300 szło kupić, ale zarabia się też więcej więc na jedno chyba wychodzi. W każdym razie jak ktoś będzie chciał to i tak kupi
@JimMorrisonFCB wtedy nie byłyby już limitowane xD. Ja osobiście mam koszulkę z pamiętnego sezonu gdzie Iniesta strzelił bramkę z Chelsea. Ale chętnie kupiłbym tą z sezonu gdzie Guardiola zdobył drugi raz LM. Oczywiście domową.
To że będą chcieli żebyśmy nie wygrali ligi było pewne od początku sezonu. Ale tutaj jest mecz w mecz jakiś skandal/wałek. Tebas urozmaica rozgrywki żeby ciągle nie wygrywały te same drużyny jak w Niemczech. Robi jakieś poje... limity przez co za chwilę w Hiszpanii będą grali sami Hiszpanie i wychowankowie klubów. Z najsilniejszej ligi na świecie (czasy Ronaldo, Messiego) stanie się za chwilę ligą na poziomie ligi duńskiej.
0
Nigdy nie czekałem tak bardzo na skrót meczu realu madryt jak dzisiaj
3
Jak to mówią młodzi ludzie masakracja. I odrazu przyjemniej będzie się spało :)
1
@Giwera właśnie oglądam. W końcu nie będą usuwać za prawa autorskie xD
4
Miałeś chamie złoty róg
1
@arczis92 jeden Bobby Charlton poszedł już na wypożyczenie do Lyonu
13
Oby tylko odpalił u nas
0
Atmosfera jest
2
Trochę stara ta kiełbasa... wyborcza
0
@heniusss właśnie tyle dałem za oryginalną wyjazdową z sezonu 2008/2009
0
Panuje optymizm...
0
@heniusss no niestety nie żyjemy już w czasach gdzie koszulkę za 250-300 szło kupić, ale zarabia się też więcej więc na jedno chyba wychodzi. W każdym razie jak ktoś będzie chciał to i tak kupi
0
@heniusss czemu? Tylko 250$
1
@JimMorrisonFCB wtedy nie byłyby już limitowane xD. Ja osobiście mam koszulkę z pamiętnego sezonu gdzie Iniesta strzelił bramkę z Chelsea. Ale chętnie kupiłbym tą z sezonu gdzie Guardiola zdobył drugi raz LM. Oczywiście domową.
0
@Lisek jaka cena, wiesz może?
3
Ciekawe jaka cena, jeśli to prawda
2
@Sekstet2009 może manipulator najwyższej klasy
1
@Remi70 całym sercem za Brugge. Oni i Bodo naprawdę grają przyjemną piłkę dla oka. To jak prezentują się jako drużyna jest imponujące
4
@FCB24 i Moriba
0
@addept Araujo miał iść do Juve.
0
@Remi70 też tak myślałem do czasu karnego
5
Teraz pomyśleć ile z takich sytuacji wykorzystałby taki Haaland
0
Chyba idiota by go sprzedał za 40 baniek, wiedząc jak kluby z premier league szastają kasą
0
Ja mam wrażenie że nasz pressing pogorszył się odkąd Gavi doznał poważnej kontuzji. Gość jest do takiej gry stworzony.
0
Pajac nawet pajacuje poza Hiszpanią
0
Czyli Dembele wraca do grania w Fortnite
0
Co w ogóle robią hiszpańscy sędziowie w LM? Wałki chyba
1
Raphinha czasem nie ma 100% skuteczności z karnych?
0
To że będą chcieli żebyśmy nie wygrali ligi było pewne od początku sezonu. Ale tutaj jest mecz w mecz jakiś skandal/wałek. Tebas urozmaica rozgrywki żeby ciągle nie wygrywały te same drużyny jak w Niemczech. Robi jakieś poje... limity przez co za chwilę w Hiszpanii będą grali sami Hiszpanie i wychowankowie klubów. Z najsilniejszej ligi na świecie (czasy Ronaldo, Messiego) stanie się za chwilę ligą na poziomie ligi duńskiej.
1
Do gry Flicka idealnie pasuje Gavi, ale zbyt często łapie głupie kartki no i kontuzje.
3
Ta szmata nie powinna sędziować meczów Barcelony.