0

Nigdy nie czekałem tak bardzo na skrót meczu realu madryt jak dzisiaj

3

Jak to mówią młodzi ludzie masakracja. I odrazu przyjemniej będzie się spało :)

1

@Giwera właśnie oglądam. W końcu nie będą usuwać za prawa autorskie xD

4

Miałeś chamie złoty róg

1

@arczis92 jeden Bobby Charlton poszedł już na wypożyczenie do Lyonu

13

Oby tylko odpalił u nas

0



Atmosfera jest

2

Trochę stara ta kiełbasa... wyborcza

0

@heniusss właśnie tyle dałem za oryginalną wyjazdową z sezonu 2008/2009

0

Panuje optymizm...

0

@heniusss no niestety nie żyjemy już w czasach gdzie koszulkę za 250-300 szło kupić, ale zarabia się też więcej więc na jedno chyba wychodzi. W każdym razie jak ktoś będzie chciał to i tak kupi

0

@heniusss czemu? Tylko 250$

1

@JimMorrisonFCB wtedy nie byłyby już limitowane xD. Ja osobiście mam koszulkę z pamiętnego sezonu gdzie Iniesta strzelił bramkę z Chelsea. Ale chętnie kupiłbym tą z sezonu gdzie Guardiola zdobył drugi raz LM. Oczywiście domową.

0

@Lisek jaka cena, wiesz może?

3



Ciekawe jaka cena, jeśli to prawda

2

@Sekstet2009 może manipulator najwyższej klasy

1

@Remi70 całym sercem za Brugge. Oni i Bodo naprawdę grają przyjemną piłkę dla oka. To jak prezentują się jako drużyna jest imponujące

4

@FCB24 i Moriba

0

@addept Araujo miał iść do Juve.

0

@Remi70 też tak myślałem do czasu karnego

5

Teraz pomyśleć ile z takich sytuacji wykorzystałby taki Haaland

0

Chyba idiota by go sprzedał za 40 baniek, wiedząc jak kluby z premier league szastają kasą

0

Ja mam wrażenie że nasz pressing pogorszył się odkąd Gavi doznał poważnej kontuzji. Gość jest do takiej gry stworzony.

0

Pajac nawet pajacuje poza Hiszpanią

0

Czyli Dembele wraca do grania w Fortnite

0

Co w ogóle robią hiszpańscy sędziowie w LM? Wałki chyba

1

Raphinha czasem nie ma 100% skuteczności z karnych?

0

To że będą chcieli żebyśmy nie wygrali ligi było pewne od początku sezonu. Ale tutaj jest mecz w mecz jakiś skandal/wałek. Tebas urozmaica rozgrywki żeby ciągle nie wygrywały te same drużyny jak w Niemczech. Robi jakieś poje... limity przez co za chwilę w Hiszpanii będą grali sami Hiszpanie i wychowankowie klubów. Z najsilniejszej ligi na świecie (czasy Ronaldo, Messiego) stanie się za chwilę ligą na poziomie ligi duńskiej.

1

Do gry Flicka idealnie pasuje Gavi, ale zbyt często łapie głupie kartki no i kontuzje.

3

Ta szmata nie powinna sędziować meczów Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?