1

To już jest lekka przedada. Raúl Asencio bardziej tutaj pasuje

1

Chyba do rezerw pomoc awansować

0

No i sporting spier.... Kupon

3

Przecież oni za to dadzą im jeszcze karnego z Sociedad

0

Chyba będzie powrót do teamspeak bo discord ma wprowadzić weryfikację wieku dowodem osobistym lub skanem twarzy

4

Nawet gdyby było jasne że Font go kupi, Laporta nie, mimo wszystko wolę Laporte żeby dokończył to co zaczął. Mimo tylu problemów w klubie, całym sercem ciągnie ten klub.

0

To coś im nie siadło bo to jeden z wielu utalentowanych w naszej szkółce, gdzie regularnie wychowujemy bardzo dobrych zawodników w porównaniu do psg.

2

@kanver_ Francuz ma utrudnione zadanie bo jego drużyna odpadła z pucharu króla, ale może nadrobić to w play-off LM

2



Ahh Jezus Maria jakby to wczoraj weszło!

3

Spokojnie by u nas mógł jeszcze pograć na 10

2

To możemy być spokojni bo Laporta nie ma konkurencji i niech dokończy to co zaczął.

1

@TaughtMule PAN TRENEIRO

1

Czyli nam żeby karny został podyktowany to musi komuś nogę chyba uje...c

0

@ali3gator zmarnowane 3 setki to jakby grał od początku. Ja przykładowo żadnej setki nie marnuje :D

0

Garcia szef jak kiedyś Mascherano

3

Czyli tradycyjnie Ferran z ławki i brameczka

6

Al-Khelaifi załatwi

12

Ktoś sobie chyba robi ewentualny grunt w przypadku porażki w najbliższym meczu xD

2

Lepiej późno niż wcale.

1

@AmigoBlancos pamiętam do dziś ten jego obrót przy linii z piłką, później wprowadzili trik Berbatova w FIFA 11 jak się nie mylę. Ale ten czas zapierdziela

20

A tak krytykowały niektóre hiszpańskie media Lecha. A tu proszę, Lech ruszył sprawę do przodu :)

0

@MOLESTA tak to przeczytałem, ale dlatego mówię o opcji DDP

0

@Gary zapytałem ich właśnie czy DDP jest możliwe. +- wartość tych ciuchów nie jest duża bo chyba coś około 130$. Z tego co wiem też ich nie obchodzi czy to wygrałem za darmo, a nie kupiłem.

1

@tomek8756 dobrze. Wisełka wygrywa 2-1 do przerwy

1

Miał ktoś kiedyś jakąś paczkę z USA? Udało mi się wygrać konkurs (zestaw ciuchów jednej z drużyn). Piszą że pokrywają koszty, ale z tego co czytam możliwe jest też cło i VAT. Sprawdzałem też że istnieje opcja jak DDP (Delivered Duty Paid) dzięki której to nadawca zgadza się pokryć wszystkie koszty?

25

Tak tak, a w 2029 Yamal

2

Mam wrażenie że on cały czas gęga, a i tak nikt go nie słucha

5

@HiBro dla nas to chyba mimo wszystko większa strata. Chociaż Pedri jak grał w ostatnich meczach to był ewidentnie pod formą. Fermin da rade myślę!

1

@blakkudium kto tam broni? Zawodnik z pola?

0

Można gdzieś obejrzeć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?