Nawet gdyby było jasne że Font go kupi, Laporta nie, mimo wszystko wolę Laporte żeby dokończył to co zaczął. Mimo tylu problemów w klubie, całym sercem ciągnie ten klub.
@AmigoBlancos pamiętam do dziś ten jego obrót przy linii z piłką, później wprowadzili trik Berbatova w FIFA 11 jak się nie mylę. Ale ten czas zapierdziela
@Gary zapytałem ich właśnie czy DDP jest możliwe. +- wartość tych ciuchów nie jest duża bo chyba coś około 130$. Z tego co wiem też ich nie obchodzi czy to wygrałem za darmo, a nie kupiłem.
Miał ktoś kiedyś jakąś paczkę z USA? Udało mi się wygrać konkurs (zestaw ciuchów jednej z drużyn). Piszą że pokrywają koszty, ale z tego co czytam możliwe jest też cło i VAT. Sprawdzałem też że istnieje opcja jak DDP (Delivered Duty Paid) dzięki której to nadawca zgadza się pokryć wszystkie koszty?
1
To już jest lekka przedada. Raúl Asencio bardziej tutaj pasuje
1
Chyba do rezerw pomoc awansować
0
No i sporting spier.... Kupon
3
Przecież oni za to dadzą im jeszcze karnego z Sociedad
0
Chyba będzie powrót do teamspeak bo discord ma wprowadzić weryfikację wieku dowodem osobistym lub skanem twarzy
4
Nawet gdyby było jasne że Font go kupi, Laporta nie, mimo wszystko wolę Laporte żeby dokończył to co zaczął. Mimo tylu problemów w klubie, całym sercem ciągnie ten klub.
0
To coś im nie siadło bo to jeden z wielu utalentowanych w naszej szkółce, gdzie regularnie wychowujemy bardzo dobrych zawodników w porównaniu do psg.
2
@kanver_ Francuz ma utrudnione zadanie bo jego drużyna odpadła z pucharu króla, ale może nadrobić to w play-off LM
2
Ahh Jezus Maria jakby to wczoraj weszło!
3
Spokojnie by u nas mógł jeszcze pograć na 10
2
To możemy być spokojni bo Laporta nie ma konkurencji i niech dokończy to co zaczął.
1
@TaughtMule PAN TRENEIRO
1
Czyli nam żeby karny został podyktowany to musi komuś nogę chyba uje...c
0
@ali3gator zmarnowane 3 setki to jakby grał od początku. Ja przykładowo żadnej setki nie marnuje :D
0
Garcia szef jak kiedyś Mascherano
3
Czyli tradycyjnie Ferran z ławki i brameczka
6
Al-Khelaifi załatwi
12
Ktoś sobie chyba robi ewentualny grunt w przypadku porażki w najbliższym meczu xD
2
Lepiej późno niż wcale.
1
@AmigoBlancos pamiętam do dziś ten jego obrót przy linii z piłką, później wprowadzili trik Berbatova w FIFA 11 jak się nie mylę. Ale ten czas zapierdziela
20
A tak krytykowały niektóre hiszpańskie media Lecha. A tu proszę, Lech ruszył sprawę do przodu :)
0
@MOLESTA tak to przeczytałem, ale dlatego mówię o opcji DDP
0
@Gary zapytałem ich właśnie czy DDP jest możliwe. +- wartość tych ciuchów nie jest duża bo chyba coś około 130$. Z tego co wiem też ich nie obchodzi czy to wygrałem za darmo, a nie kupiłem.
1
@tomek8756 dobrze. Wisełka wygrywa 2-1 do przerwy
1
Miał ktoś kiedyś jakąś paczkę z USA? Udało mi się wygrać konkurs (zestaw ciuchów jednej z drużyn). Piszą że pokrywają koszty, ale z tego co czytam możliwe jest też cło i VAT. Sprawdzałem też że istnieje opcja jak DDP (Delivered Duty Paid) dzięki której to nadawca zgadza się pokryć wszystkie koszty?
25
Tak tak, a w 2029 Yamal
2
Mam wrażenie że on cały czas gęga, a i tak nikt go nie słucha
5
@HiBro dla nas to chyba mimo wszystko większa strata. Chociaż Pedri jak grał w ostatnich meczach to był ewidentnie pod formą. Fermin da rade myślę!
1
@blakkudium kto tam broni? Zawodnik z pola?
0
Można gdzieś obejrzeć?