5 lutego 2026, 21:05
0
@Laminedependencia pewnie Negreira maczał palce
5 lutego 2026, 21:03
Benzema hattrick w debiucie. Więc Ronaldo chyba kończy przygodę w Arabii Saudyjskiej
5 lutego 2026, 20:05
3
Betis 2-1 Atletico?
5 lutego 2026, 19:25
2
@Kapitan hawk toż to prawdziwa nostalgia
5 lutego 2026, 19:15
9
Idź sobie gwizdnij karnego dla białych
5 lutego 2026, 14:09
@brd42 więcej raczej nie dostanie bo później będzie miał 30 na karku
5 lutego 2026, 14:07
1
Podzielił się tym co po każdej kontuzji...
5 lutego 2026, 14:06
Najczęściej czytałem artykuły od białych że to wina Negreiry
4 lutego 2026, 17:48
Strzeli gola Niemcom w reprezentacji to będą skakać z radości
4 lutego 2026, 16:41
Technolodżiaa :)
4 lutego 2026, 16:29
8
22 years ago, Leo Messi signed his first Barcelona contract.The start of something special 🥺 https://t.co/aB0JHTBf9B">pic.twitter.com/aB0JHTBf9B— B/R Football (@brfootball) February 4, 2026
22 years ago, Leo Messi signed his first Barcelona contract.The start of something special 🥺 https://t.co/aB0JHTBf9B">pic.twitter.com/aB0JHTBf9B
4 lutego 2026, 16:12
@Lisek przecież tam za chwilę będą porównywać Hitlera z Ancelottim
4 lutego 2026, 16:09
12
Mbappe na trenera, vinicius na asystenta xD
4 lutego 2026, 16:07
Dalej boli poprzedni sezon. I ma boleć
3 lutego 2026, 22:04
@Sebolinho zobaczymy za jakiś czas. Nie będzie drugiego Busquetsa, tak jak nie będzie nowego Messiego. Jak będzie, to będzie po prostu Bernal
3 lutego 2026, 19:19
Tebas zabił ligę hiszpańską. Nie wyobrażam sobie tak głupich zasad w Premier League. Tam beniaminek wydaje tyle co nasza cała liga.
3 lutego 2026, 17:05
https://t.co/7nSbZvXlOu">pic.twitter.com/7nSbZvXlOu— Out Of Context Football (@nocontextfooty) February 3, 2026
https://t.co/7nSbZvXlOu">pic.twitter.com/7nSbZvXlOu
3 lutego 2026, 15:45
Będzie boleć jeszcze więcej jak nie wygramy u siebie
3 lutego 2026, 15:43
To już tyle lat...
3 lutego 2026, 00:23
Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno xD
3 lutego 2026, 00:22
@BIGCULES skąd wiesz jak grałby w Barcelonie Flicka?
3 lutego 2026, 00:17
No i masz babo placek
2 lutego 2026, 23:25
Neymar coś ty zrobił...
1 lutego 2026, 17:11
@waletpl to i tak za mało xD
1 lutego 2026, 17:09
Penalty FC https://t.co/d4ZoJGLGKX">pic.twitter.com/d4ZoJGLGKX— Troll Football (@TrollFootball) February 1, 2026
Penalty FC https://t.co/d4ZoJGLGKX">pic.twitter.com/d4ZoJGLGKX
1 lutego 2026, 17:07
31
The summary of the Negreira case. https://t.co/a0ESQx3lYN">pic.twitter.com/a0ESQx3lYN— BarçaTimes (@BarcaTimes) February 1, 2026
The summary of the Negreira case. https://t.co/a0ESQx3lYN">pic.twitter.com/a0ESQx3lYN
1 lutego 2026, 16:13
Mourinho musisz!!
@Kapitan hawk miałem to samo właśnie napisać
1 lutego 2026, 16:06
@Majkel34 amen.
1 lutego 2026, 16:05
21
Czemu tak mało doliczył, znowu tylko 9 minut?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@Laminedependencia pewnie Negreira maczał palce
0
Benzema hattrick w debiucie. Więc Ronaldo chyba kończy przygodę w Arabii Saudyjskiej
3
Betis 2-1 Atletico?
2
@Kapitan hawk toż to prawdziwa nostalgia
9
Idź sobie gwizdnij karnego dla białych
0
@brd42 więcej raczej nie dostanie bo później będzie miał 30 na karku
1
Podzielił się tym co po każdej kontuzji...
3
Najczęściej czytałem artykuły od białych że to wina Negreiry
2
Strzeli gola Niemcom w reprezentacji to będą skakać z radości
0
Technolodżiaa :)
8
Reszta jest piękną historią
0
@Lisek przecież tam za chwilę będą porównywać Hitlera z Ancelottim
12
Mbappe na trenera, vinicius na asystenta xD
3
Dalej boli poprzedni sezon. I ma boleć
2
@Sebolinho zobaczymy za jakiś czas. Nie będzie drugiego Busquetsa, tak jak nie będzie nowego Messiego. Jak będzie, to będzie po prostu Bernal
1
Tebas zabił ligę hiszpańską. Nie wyobrażam sobie tak głupich zasad w Premier League. Tam beniaminek wydaje tyle co nasza cała liga.
9
Spam :D
0
Będzie boleć jeszcze więcej jak nie wygramy u siebie
0
To już tyle lat...
0
Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno xD
0
@BIGCULES skąd wiesz jak grałby w Barcelonie Flicka?
0
No i masz babo placek
0
Neymar coś ty zrobił...
0
@waletpl to i tak za mało xD
12
Jakiś mecz godny uwagi jeszcze dzisiaj do obejrzenia?
31
Dobrze ujęte
1
Mourinho musisz!!
1
@Kapitan hawk miałem to samo właśnie napisać
1
@Majkel34 amen.
21
Czemu tak mało doliczył, znowu tylko 9 minut?