0

@Laminedependencia pewnie Negreira maczał palce

0

Benzema hattrick w debiucie. Więc Ronaldo chyba kończy przygodę w Arabii Saudyjskiej

3

Betis 2-1 Atletico?

2

@Kapitan hawk toż to prawdziwa nostalgia

9

Idź sobie gwizdnij karnego dla białych

0

@brd42 więcej raczej nie dostanie bo później będzie miał 30 na karku

1

Podzielił się tym co po każdej kontuzji...

3

Najczęściej czytałem artykuły od białych że to wina Negreiry

2

Strzeli gola Niemcom w reprezentacji to będą skakać z radości

0

Technolodżiaa :)

8



Reszta jest piękną historią

0

@Lisek przecież tam za chwilę będą porównywać Hitlera z Ancelottim

12

Mbappe na trenera, vinicius na asystenta xD

3

Dalej boli poprzedni sezon. I ma boleć

2

@Sebolinho zobaczymy za jakiś czas. Nie będzie drugiego Busquetsa, tak jak nie będzie nowego Messiego. Jak będzie, to będzie po prostu Bernal

1

Tebas zabił ligę hiszpańską. Nie wyobrażam sobie tak głupich zasad w Premier League. Tam beniaminek wydaje tyle co nasza cała liga.

9



Spam :D

0

Będzie boleć jeszcze więcej jak nie wygramy u siebie

0

To już tyle lat...

0

Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno xD

0

@BIGCULES skąd wiesz jak grałby w Barcelonie Flicka?

0

No i masz babo placek

0

Neymar coś ty zrobił...

0

@waletpl to i tak za mało xD

12



Jakiś mecz godny uwagi jeszcze dzisiaj do obejrzenia?

31



Dobrze ujęte

1

Mourinho musisz!!

1

@Kapitan hawk miałem to samo właśnie napisać

1

@Majkel34 amen.

21

Czemu tak mało doliczył, znowu tylko 9 minut?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?