7 stycznia 2026, 18:37
1
@blakkudium ostatnio oglądałem mecze na DAZN. Tam miałem wrażenie że mecze były tłumaczone przez AI
7 stycznia 2026, 16:48
0
@ArcziArtt jak próbowałeś weryfikacji głosem? W ogóle w jakim kraju mieszkasz, PL?
6 stycznia 2026, 18:41
@ArcziArtt masz ustawiony kraj zamieszkania na koncie?
6 stycznia 2026, 17:31
@ArcziArtt pisz o co kaman
5 stycznia 2026, 20:15
23
Welcome back i danza Kuduro w obronie
4 stycznia 2026, 22:07
13
Teraz niektórzy chcą jego powrotu, a później znów będzie narzekanie jaki to nie jest słaby w obronie xD
4 stycznia 2026, 18:17
Dobrze że tak się nie stało xD
4 stycznia 2026, 18:16
Betis jeszcze na świętach
4 stycznia 2026, 13:59
5
🚨| Hansi Flick leads the league despite spending less than even Real Betis.😳 https://t.co/R0lBQLttWf">pic.twitter.com/R0lBQLttWf— GOAL ZONE (@GoalZoneX) January 4, 2026
🚨| Hansi Flick leads the league despite spending less than even Real Betis.😳 https://t.co/R0lBQLttWf">pic.twitter.com/R0lBQLttWf
3 stycznia 2026, 23:06
6
Jak tak dalej pójdzie to Garcia będzie gonił Yamala w statystykach sprzedanych koszulek ;)
3 stycznia 2026, 23:05
Cena jaką zapłaciliśmy za Garcie, była jakbyśmy go dostali za darmo. KOT
30 grudnia 2025, 21:29
25
Jeszcze nie trafił do Barcelony a już łapie kontuzje. Swój chłop :D
29 grudnia 2025, 17:35
Jeszcze nowy rok się nie zaczął i już się zaczyna :D
29 grudnia 2025, 15:19
Neymar też chciał być sobą
28 grudnia 2025, 18:29
3
Widocznie lubią spontan
28 grudnia 2025, 15:56
Jako zmiennik za małą pensje czemu nie. Tylko obrona u niego kuleje
28 grudnia 2025, 14:00
Haaland/Alvarez + Bastoni to byłyby wzmocnienia. Tylko kapuchy brak
27 grudnia 2025, 22:36
Do dziś nie mogę się pogodzić z jego odejściem...
27 grudnia 2025, 15:57
Wieczysta czeka
24 grudnia 2025, 15:05
4
Zdrowych, spokojnych i wesołych świąt wszystkim!!
23 grudnia 2025, 18:35
Dawać Grimaldo!!
23 grudnia 2025, 01:34
11
Był Bobby, nie ma Bobby'ego
22 grudnia 2025, 17:03
Gdyby kózka nie skakała, toby nóżki nie złamała
21 grudnia 2025, 20:02
Dzięki Bogu że nie kibicuje białym
21 grudnia 2025, 17:54
9
Mamy kocura na bramce jakiego od dawna tu nie było
17 grudnia 2025, 23:30
@Dieselzor Bój się Boga. Jeszcze by Alonso zwolnili
17 grudnia 2025, 23:21
Ciekawe czy jutro będzie artykuł o Negreirze, czy o skrzywdzonym realu
16 grudnia 2025, 21:30
Lepszego sędziego się nie dało :D
16 grudnia 2025, 18:58
Szacunek jaki zyskał będąc piłkarzem prysł.
16 grudnia 2025, 00:47
@Encore nie ma innego bo w innych drużynach poza realem (mbappe) gra cała drużyna. A tu chłop sam musi zapier...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@blakkudium ostatnio oglądałem mecze na DAZN. Tam miałem wrażenie że mecze były tłumaczone przez AI
0
@ArcziArtt jak próbowałeś weryfikacji głosem? W ogóle w jakim kraju mieszkasz, PL?
0
@ArcziArtt masz ustawiony kraj zamieszkania na koncie?
0
@ArcziArtt pisz o co kaman
23
Welcome back i danza Kuduro w obronie
13
Teraz niektórzy chcą jego powrotu, a później znów będzie narzekanie jaki to nie jest słaby w obronie xD
0
Dobrze że tak się nie stało xD
0
Betis jeszcze na świętach
5
Kto by pomyślał jeszcze kilka lat temu
6
Jak tak dalej pójdzie to Garcia będzie gonił Yamala w statystykach sprzedanych koszulek ;)
23
Cena jaką zapłaciliśmy za Garcie, była jakbyśmy go dostali za darmo. KOT
25
Jeszcze nie trafił do Barcelony a już łapie kontuzje. Swój chłop :D
0
Jeszcze nowy rok się nie zaczął i już się zaczyna :D
0
Neymar też chciał być sobą
3
Widocznie lubią spontan
1
Jako zmiennik za małą pensje czemu nie. Tylko obrona u niego kuleje
0
Haaland/Alvarez + Bastoni to byłyby wzmocnienia. Tylko kapuchy brak
1
Do dziś nie mogę się pogodzić z jego odejściem...
0
Wieczysta czeka
4
Zdrowych, spokojnych i wesołych świąt wszystkim!!
4
Dawać Grimaldo!!
11
Był Bobby, nie ma Bobby'ego
0
Gdyby kózka nie skakała, toby nóżki nie złamała
1
Dzięki Bogu że nie kibicuje białym
9
Mamy kocura na bramce jakiego od dawna tu nie było
0
@Dieselzor Bój się Boga. Jeszcze by Alonso zwolnili
0
Ciekawe czy jutro będzie artykuł o Negreirze, czy o skrzywdzonym realu
0
Lepszego sędziego się nie dało :D
4
Szacunek jaki zyskał będąc piłkarzem prysł.
0
@Encore nie ma innego bo w innych drużynach poza realem (mbappe) gra cała drużyna. A tu chłop sam musi zapier...