1

@blakkudium ostatnio oglądałem mecze na DAZN. Tam miałem wrażenie że mecze były tłumaczone przez AI

0

@ArcziArtt jak próbowałeś weryfikacji głosem? W ogóle w jakim kraju mieszkasz, PL?

0

@ArcziArtt masz ustawiony kraj zamieszkania na koncie?

0

@ArcziArtt pisz o co kaman

23

Welcome back i danza Kuduro w obronie

13

Teraz niektórzy chcą jego powrotu, a później znów będzie narzekanie jaki to nie jest słaby w obronie xD

0

Dobrze że tak się nie stało xD

0

Betis jeszcze na świętach

5



Kto by pomyślał jeszcze kilka lat temu

6

Jak tak dalej pójdzie to Garcia będzie gonił Yamala w statystykach sprzedanych koszulek ;)

23

Cena jaką zapłaciliśmy za Garcie, była jakbyśmy go dostali za darmo. KOT

25

Jeszcze nie trafił do Barcelony a już łapie kontuzje. Swój chłop :D

0

Jeszcze nowy rok się nie zaczął i już się zaczyna :D

0

Neymar też chciał być sobą

3

Widocznie lubią spontan

1

Jako zmiennik za małą pensje czemu nie. Tylko obrona u niego kuleje

0

Haaland/Alvarez + Bastoni to byłyby wzmocnienia. Tylko kapuchy brak

1

Do dziś nie mogę się pogodzić z jego odejściem...

0

Wieczysta czeka

4

Zdrowych, spokojnych i wesołych świąt wszystkim!!

4

Dawać Grimaldo!!

11

Był Bobby, nie ma Bobby'ego

0

Gdyby kózka nie skakała, toby nóżki nie złamała

1

Dzięki Bogu że nie kibicuje białym

9

Mamy kocura na bramce jakiego od dawna tu nie było

0

@Dieselzor Bój się Boga. Jeszcze by Alonso zwolnili

0

Ciekawe czy jutro będzie artykuł o Negreirze, czy o skrzywdzonym realu

0

Lepszego sędziego się nie dało :D

4

Szacunek jaki zyskał będąc piłkarzem prysł.

0

@Encore nie ma innego bo w innych drużynach poza realem (mbappe) gra cała drużyna. A tu chłop sam musi zapier...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?