0

Masakra ile dzisiaj bramek padło. Chyba będzie jakiś rekord, a przecież jeszcze jutro mecze

1

@Messiah10 pewnie ktoś z AS albo Marca. Albo inny szpieg z rmtv

0

@Bobo25 normalnie działa

0

"...gdy ligi takie jak Premier League lub rozgrywki jak UEFA Champions League ciągle zwiększają swój zasięg i zdolność generowania przychodów..."

Wincyj limitów i robienia pod górkę hiszpańskim klubom.

6

Aż przypomniały mi się słowa Flicka po słabym początku w poprzednim sezonie jak mówił że z Valencia zobaczymy inny zespół. Trzymamy za słowo i tym razem!

2

@norbi77 jak nigdy tego nie lubiłem, tak od zeszłego sezonu musowo trzeba oglądać (jeśli Barcelona nie gra oczywiście)

4

Szkoda że Roony nie od początku

1

Ja chętnie zobaczyłbym Pedriego na skrzydle jak kiedyś Iniesta z konieczności. Myślę że też dałby radę.

1

Ten widzę że za duże ma uszy

1

@Eklerek jak nie odpali w końcu to będzie ładna wtopa

0

@Eto'o9 R10 oni lubią rozkładać nogi przed białymi

0

@RozowaPantera używaj jakiej chcesz, wystarczy ustawić prywatny serwer dns na adguard i po kłopocie

1

No i Wieczysta znów traci punkty w ostatnich sekundach. Mam nadzieję że Wisła Kraków nie zepsuje tego, bo to najlepsza okazja na powrót do ekstraklasy odkąd są w 1 lidze.

5

@kapixx jak psu buda!

8

Tak celebrującego zwycięską bramkę wyobrażałem sobie Araujo odwracającego losy dwumeczu z Interem. Niestety było inaczej :(

Ale za dzisiejsze wejście brawo :)

2

Najważniejsze było zdobyć dziś trzy punkty. Reszta bez komentarza.

21

Nieważne w jakim stylu, po prostu trzeba zgarnąć 3 punkty

0

@Rupert_Haubica oni tak, ale przecież zostają jeszcze sędziowie

0

Żadnego pytania odnośnie ostatnich plotek że rozważa odejście z Barcelony po sezonie?

2



10 najlepiej opłacanych zawodników w 2025 r. według magazynu Forbes.

4



Oby! Bo zasługuje na to.

15

Widzisz Marciniak coś narobił

0

Ja bym dołożył jeszcze jakieś rozgrywki

1

A idioci chcą jeszcze zwiększyć liczbę uczestników w Mistrzostwach Świata

2

Ale ulga! To 12 miesięcy mogłoby zakończyć jej kariere w Barcelonie.

3

@Lanosss innych zawodników też by nie było bo pewnie miałby większy kontrakt niż Lewandowski

1

Jak nie Arabia to pewnie Milan albo Inter

0

Pajor prawodpobnie zerwane więzadła

0

@malypuzon w ostatnim czasie Lewy również lepiej grał wchodząc z ławki :D

1

@malypuzon z ławki? Tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?