Aż przypomniały mi się słowa Flicka po słabym początku w poprzednim sezonie jak mówił że z Valencia zobaczymy inny zespół. Trzymamy za słowo i tym razem!
No i Wieczysta znów traci punkty w ostatnich sekundach. Mam nadzieję że Wisła Kraków nie zepsuje tego, bo to najlepsza okazja na powrót do ekstraklasy odkąd są w 1 lidze.
0
Masakra ile dzisiaj bramek padło. Chyba będzie jakiś rekord, a przecież jeszcze jutro mecze
1
@Messiah10 pewnie ktoś z AS albo Marca. Albo inny szpieg z rmtv
0
@Bobo25 normalnie działa
0
"...gdy ligi takie jak Premier League lub rozgrywki jak UEFA Champions League ciągle zwiększają swój zasięg i zdolność generowania przychodów..."
Wincyj limitów i robienia pod górkę hiszpańskim klubom.
6
Aż przypomniały mi się słowa Flicka po słabym początku w poprzednim sezonie jak mówił że z Valencia zobaczymy inny zespół. Trzymamy za słowo i tym razem!
2
@norbi77 jak nigdy tego nie lubiłem, tak od zeszłego sezonu musowo trzeba oglądać (jeśli Barcelona nie gra oczywiście)
4
Szkoda że Roony nie od początku
1
Ja chętnie zobaczyłbym Pedriego na skrzydle jak kiedyś Iniesta z konieczności. Myślę że też dałby radę.
1
Ten widzę że za duże ma uszy
1
@Eklerek jak nie odpali w końcu to będzie ładna wtopa
0
@Eto'o9 R10 oni lubią rozkładać nogi przed białymi
0
@RozowaPantera używaj jakiej chcesz, wystarczy ustawić prywatny serwer dns na adguard i po kłopocie
1
No i Wieczysta znów traci punkty w ostatnich sekundach. Mam nadzieję że Wisła Kraków nie zepsuje tego, bo to najlepsza okazja na powrót do ekstraklasy odkąd są w 1 lidze.
5
@kapixx jak psu buda!
8
Tak celebrującego zwycięską bramkę wyobrażałem sobie Araujo odwracającego losy dwumeczu z Interem. Niestety było inaczej :(
Ale za dzisiejsze wejście brawo :)
2
Najważniejsze było zdobyć dziś trzy punkty. Reszta bez komentarza.
21
Nieważne w jakim stylu, po prostu trzeba zgarnąć 3 punkty
0
@Rupert_Haubica oni tak, ale przecież zostają jeszcze sędziowie
0
Żadnego pytania odnośnie ostatnich plotek że rozważa odejście z Barcelony po sezonie?
2
10 najlepiej opłacanych zawodników w 2025 r. według magazynu Forbes.
4
Oby! Bo zasługuje na to.
15
Widzisz Marciniak coś narobił
0
Ja bym dołożył jeszcze jakieś rozgrywki
1
A idioci chcą jeszcze zwiększyć liczbę uczestników w Mistrzostwach Świata
2
Ale ulga! To 12 miesięcy mogłoby zakończyć jej kariere w Barcelonie.
3
@Lanosss innych zawodników też by nie było bo pewnie miałby większy kontrakt niż Lewandowski
1
Jak nie Arabia to pewnie Milan albo Inter
0
Pajor prawodpobnie zerwane więzadła
0
@malypuzon w ostatnim czasie Lewy również lepiej grał wchodząc z ławki :D
1
@malypuzon z ławki? Tak