22 czerwca 2025, 18:35
1
@vangoor pamiętam była jeszcze fcbarcelona com pl
21 czerwca 2025, 18:26
9
Nico Rashford Yamal Raphinha
20 czerwca 2025, 16:17
20
Mecze z Espanyolem i Athletic na wyjeździe będą mieć dodatkowy smak ;)
19 czerwca 2025, 21:26
@fart przecież musi mieć asa w rękawie gdyby biali tracili zbyt dużo punktów
19 czerwca 2025, 20:41
0
Niech sobie spędza wakacje z kim chce. Byle by na boisku nie był na wakacjach
19 czerwca 2025, 16:00
Przy nim to nawet Wieczysta straciłaby cierpliwość.
19 czerwca 2025, 13:00
8
@Derean o juz wtedy mieliśmy Nico
19 czerwca 2025, 12:59
@beter2 cisza przed burzą
18 czerwca 2025, 22:15
@KibicBarcy84 Tebasa zostawili na deser
18 czerwca 2025, 22:13
@Filarrr11 no jeszcze nie, bo napastnika trzeba
18 czerwca 2025, 18:21
Grimaldo i Nico?
18 czerwca 2025, 17:07
@Kondziubarca i vice versa
18 czerwca 2025, 17:06
@Lewy952468xx myślę że gdyby faktycznie taka ofera wpłynęła to Laporta by się nie zastanawiał
18 czerwca 2025, 14:09
2
@Lionel_Messi10 ja akurat wchodziłem na profil Barcy na FB i dosłownie sekunda w sekundę dodali posta
18 czerwca 2025, 14:05
No to teraz można skupić się na Nico
18 czerwca 2025, 08:57
I bardzo dobrze. W końcu to oni będą z nim biegać na boisku a nie Deco
17 czerwca 2025, 22:17
@Kapitan hawk już 1-1
17 czerwca 2025, 18:59
MD odkryło Ameryke
17 czerwca 2025, 16:17
Co roku to samo. Myślisz o transferach, a na samym końcu widzisz jego morde
17 czerwca 2025, 13:17
@Eto'o9 R10 dobrze że nie grają w La Liga. Bo yebas by im pokazał robienie takich transferów :D
17 czerwca 2025, 12:16
4
@Wizz777 spokojnie, Laporta załatwi
16 czerwca 2025, 22:35
@mordini123 na początku chciałem włączyć mecz Chelsea i wyskoczyło mi że muszę mieć subskrypcje. Dopiero w 20-25 minucie udało się odpalić.
16 czerwca 2025, 21:54
@mordini123 a ten mecz nie jest czasem w płatnym abonamencie?
16 czerwca 2025, 18:36
@Fantastyczny Chłopiec no tak, ale z tego co Ty napisałeś to fb chce potwierdzić że to realne konto skoro chce selfie?
16 czerwca 2025, 18:31
@directedbyfcb może Ferran mu odstąpi ;). Pierw to musi tutaj przyjść
16 czerwca 2025, 18:30
@dmcteam nie używasz VPN? Jaka przeglądarka, zaktualizowana?
@Fantastyczny Chłopiec na większości stron coś takiego jest. Niby denerwujące, ale z drugiej strony bardziej chroni Twoje konto. Pytanie tylko gdzie te dane i selfie trafiają po takiej weryfikacji. Ps. A to dowodem osobistym już nie można odzyskać?
16 czerwca 2025, 18:29
@dmcteam na jakim urządzeniu?
16 czerwca 2025, 18:22
Zawsze można sprzedać miejsce na dachu nowego Camp Nou ;)
16 czerwca 2025, 09:19
To niech wspiera drużynę z trybun
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@vangoor pamiętam była jeszcze fcbarcelona com pl
9
Nico Rashford Yamal
Raphinha
20
Mecze z Espanyolem i Athletic na wyjeździe będą mieć dodatkowy smak ;)
1
@fart przecież musi mieć asa w rękawie gdyby biali tracili zbyt dużo punktów
0
Niech sobie spędza wakacje z kim chce. Byle by na boisku nie był na wakacjach
0
Przy nim to nawet Wieczysta straciłaby cierpliwość.
8
@Derean o juz wtedy mieliśmy Nico
0
@beter2 cisza przed burzą
0
@KibicBarcy84 Tebasa zostawili na deser
0
@Filarrr11 no jeszcze nie, bo napastnika trzeba
0
Grimaldo i Nico?
1
@Kondziubarca i vice versa
0
@Lewy952468xx myślę że gdyby faktycznie taka ofera wpłynęła to Laporta by się nie zastanawiał
2
@Lionel_Messi10 ja akurat wchodziłem na profil Barcy na FB i dosłownie sekunda w sekundę dodali posta
2
No to teraz można skupić się na Nico
1
I bardzo dobrze. W końcu to oni będą z nim biegać na boisku a nie Deco
2
@Kapitan hawk już 1-1
1
MD odkryło Ameryke
2
Co roku to samo. Myślisz o transferach, a na samym końcu widzisz jego morde
0
@Eto'o9 R10 dobrze że nie grają w La Liga. Bo yebas by im pokazał robienie takich transferów :D
4
@Wizz777 spokojnie, Laporta załatwi
0
@mordini123 na początku chciałem włączyć mecz Chelsea i wyskoczyło mi że muszę mieć subskrypcje. Dopiero w 20-25 minucie udało się odpalić.
0
@mordini123 a ten mecz nie jest czasem w płatnym abonamencie?
0
@Fantastyczny Chłopiec no tak, ale z tego co Ty napisałeś to fb chce potwierdzić że to realne konto skoro chce selfie?
1
@directedbyfcb może Ferran mu odstąpi ;). Pierw to musi tutaj przyjść
0
@dmcteam nie używasz VPN? Jaka przeglądarka, zaktualizowana?
0
@Fantastyczny Chłopiec na większości stron coś takiego jest. Niby denerwujące, ale z drugiej strony bardziej chroni Twoje konto. Pytanie tylko gdzie te dane i selfie trafiają po takiej weryfikacji. Ps. A to dowodem osobistym już nie można odzyskać?
0
@dmcteam na jakim urządzeniu?
2
Zawsze można sprzedać miejsce na dachu nowego Camp Nou ;)
2
To niech wspiera drużynę z trybun