0

@dmcteam nie używasz VPN? Jaka przeglądarka, zaktualizowana?

0

@Fantastyczny Chłopiec na większości stron coś takiego jest. Niby denerwujące, ale z drugiej strony bardziej chroni Twoje konto. Pytanie tylko gdzie te dane i selfie trafiają po takiej weryfikacji. Ps. A to dowodem osobistym już nie można odzyskać?

0

@dmcteam na jakim urządzeniu?

2

Zawsze można sprzedać miejsce na dachu nowego Camp Nou ;)

2

To niech wspiera drużynę z trybun

0

@Walpiano przede wszystkim to niech w końcu Wisła Kraków tam wróci.

1

Obawy to by mogli mieć gdyby trenerem był Koeman

11

Christensen > Araujo

0

@krzywy zapłacić mogą tyle kluby z Premier League, mówiło się też o psg, Arabia Saudyjska.

1

Myślę że Galata z 20-25 może zapłacić za niego więc transfer Joana Garci byłby praktycznie za friko jeśli chodzi o koszt. A co najważniejsze... Trochę budżet odsapnie po jego pensji

1



Ostatnia niedziela

0

0

@FcPortoFan1999 wiem ale ogólnie na którym jest Liga Narodów? Polsat premium?

0

@wlodek54 na którym grają

0

Nieco bardziej xD. Skromny chłopak

0

@AndreSantos jeszcze nie, bo trzeba napastnika

0

@jacek905 Lookmana w naszej układance jakoś nie widzę

0

@BISHBASHBOSH nie wydaje mi się że Ter Stegen przed mistrzostwami chciałby siedzieć na ławce a Araujo nie grać w tym wieku

0

@SirChuck wszystkiego najlepszego :D

1

@Pedryrodryges Nie no, Ferran idealnie pasuje na drugim skrzydle nie? :)

5

@Danielsiwy8 a za rok wisienka na torcie w postaci Haalanda/Alvareza

0

@Marcelinho132 Fati, Ter Stegen załatwią problem z rejestracją

1

@LeoMessiiBarcaPepa tylko jeszcze za tego Lewego Haaland i malyyyna

6

@PietrasCoelho raczej Diaz i Rashford byli zasłoną przed Nico

0

@PerroHerro pewnie że Nico za tą kasę to świetna opcja. Diaz nie byłby zły bo ma dobry wiek do gry i doświadczenie. Ale nie za tyle kapusty

1

@Vurt pisałem na początku wszystkich plotek że tak naprawdę mogą chcieć podpisać Nico. A Rashford i Diaz to była tylko zasłona. Czy miałem rację, to się okaże

1

@ZuczekFCB1899 żeby nas więcej Marciniak w końcówce nie oyebal

0

Nawałka, Brzęczek, Urban czy Magiera.

Czyli Papszun na pewno nie. Z tej czwórki to chyba Nawałka mógłby pomóc, ewentualnie Urban który zawsze stara się utrzymać dobre relacje z zawodnikami (:D)

2

No to jeszcze Kulesza i jesteśmy w domu

0

Grimaldo za tą cenę brać i się nie zastanawiać jak nie ma kasy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?