@Fantastyczny Chłopiec na większości stron coś takiego jest. Niby denerwujące, ale z drugiej strony bardziej chroni Twoje konto. Pytanie tylko gdzie te dane i selfie trafiają po takiej weryfikacji. Ps. A to dowodem osobistym już nie można odzyskać?
Myślę że Galata z 20-25 może zapłacić za niego więc transfer Joana Garci byłby praktycznie za friko jeśli chodzi o koszt. A co najważniejsze... Trochę budżet odsapnie po jego pensji
@Vurt pisałem na początku wszystkich plotek że tak naprawdę mogą chcieć podpisać Nico. A Rashford i Diaz to była tylko zasłona. Czy miałem rację, to się okaże
Czyli Papszun na pewno nie. Z tej czwórki to chyba Nawałka mógłby pomóc, ewentualnie Urban który zawsze stara się utrzymać dobre relacje z zawodnikami (:D)
0
@dmcteam nie używasz VPN? Jaka przeglądarka, zaktualizowana?
0
@Fantastyczny Chłopiec na większości stron coś takiego jest. Niby denerwujące, ale z drugiej strony bardziej chroni Twoje konto. Pytanie tylko gdzie te dane i selfie trafiają po takiej weryfikacji. Ps. A to dowodem osobistym już nie można odzyskać?
0
@dmcteam na jakim urządzeniu?
2
Zawsze można sprzedać miejsce na dachu nowego Camp Nou ;)
2
To niech wspiera drużynę z trybun
0
@Walpiano przede wszystkim to niech w końcu Wisła Kraków tam wróci.
1
Obawy to by mogli mieć gdyby trenerem był Koeman
11
Christensen > Araujo
0
@krzywy zapłacić mogą tyle kluby z Premier League, mówiło się też o psg, Arabia Saudyjska.
1
Myślę że Galata z 20-25 może zapłacić za niego więc transfer Joana Garci byłby praktycznie za friko jeśli chodzi o koszt. A co najważniejsze... Trochę budżet odsapnie po jego pensji
1
Ostatnia niedziela
0
Raphinha na FB
https://www.facebook.com/share/p/1BvD9C3UfH/
0
@FcPortoFan1999 wiem ale ogólnie na którym jest Liga Narodów? Polsat premium?
0
@wlodek54 na którym grają
0
Nieco bardziej xD. Skromny chłopak
0
@AndreSantos jeszcze nie, bo trzeba napastnika
0
@jacek905 Lookmana w naszej układance jakoś nie widzę
0
@BISHBASHBOSH nie wydaje mi się że Ter Stegen przed mistrzostwami chciałby siedzieć na ławce a Araujo nie grać w tym wieku
0
@SirChuck wszystkiego najlepszego :D
1
@Pedryrodryges Nie no, Ferran idealnie pasuje na drugim skrzydle nie? :)
5
@Danielsiwy8 a za rok wisienka na torcie w postaci Haalanda/Alvareza
0
@Marcelinho132 Fati, Ter Stegen załatwią problem z rejestracją
1
@LeoMessiiBarcaPepa tylko jeszcze za tego Lewego Haaland i malyyyna
6
@PietrasCoelho raczej Diaz i Rashford byli zasłoną przed Nico
0
@PerroHerro pewnie że Nico za tą kasę to świetna opcja. Diaz nie byłby zły bo ma dobry wiek do gry i doświadczenie. Ale nie za tyle kapusty
1
@Vurt pisałem na początku wszystkich plotek że tak naprawdę mogą chcieć podpisać Nico. A Rashford i Diaz to była tylko zasłona. Czy miałem rację, to się okaże
1
@ZuczekFCB1899 żeby nas więcej Marciniak w końcówce nie oyebal
0
Nawałka, Brzęczek, Urban czy Magiera.
Czyli Papszun na pewno nie. Z tej czwórki to chyba Nawałka mógłby pomóc, ewentualnie Urban który zawsze stara się utrzymać dobre relacje z zawodnikami (:D)
2
No to jeszcze Kulesza i jesteśmy w domu
0
Grimaldo za tą cenę brać i się nie zastanawiać jak nie ma kasy.