0

@Pomimo27 no, fajne ma oceny na imdb

0

Powinniśmy ściągnąć za wszelką cene Nico.

0

Teraz będą chcieli pokazać że sędziowie wcale się nie mylą na niekorzyść Barcelony. Marciniaka mogą wypożyczyć nawet, i tak już po ptokach

0

Hahaha tytuł ze zdjęciem pasuje idealnie xD

1

Jak został prezydentem to duża liczba chciała jego dymisji i krytykowała go. Ale jest dokładnie tak jak mówiłem, czasem trzeba upaść żeby się podnieść, Laporta wiedział co robi i nie ma lepszego prezydenta obecnie dla Barcelony niż on.

0

Sprzedać ter stegena. Szczęsny na Puchar króla, i kupić Garcie z Espanyolu

12

Sprzedać ter stegena póki można cokolwiek jeszcze za niego wziąć, w jego miejsce kupić Garcie, a Szczena na jeszcze jeden sezon jako numer 2

0

@Figofagot jak skończą cały stadion to wtedy można oceniać efekt

0

Chronić go można, ale przed kontuzją żeby go ktoś kupił

0

@RoberDzik tak czy siak zarabiał byś tyle że mógłbyś być spokojny o przyszłość :D

0

@RoberDzik nie mów że byś nie podpisał :D

0

@Tigana i logo codexa z niezapomnianą muzyczką

6

Macie błąd w tytule. Od a nie do

0

@guciokuba I z taką krótką kadrą chcesz grać w przyszłym sezonie na wszystkich frontach? Gdzie jakiś napastnik, nie wspominając o prawdziwym skrzydłowym

9

Kiedyś słynął z takiego odrabiania real, zawsze im tego zazdrościłem. Tylko jest lekka różnica, oni odrabiali mimo gównianej gry, my odrabiamy ale przy tym bawimy się piłką i cieszymy grą!

0

@Stinger_ znam żarty. Ale to nie brzmiało jak żart.

0

@Stinger_ domyślam się że mu nie działa więc z wyprzedzeniem zapytałem czy ma zaktualizowana aplikacje. Bo sam często miałem problem z działaniem mess jak była stara wersja. Ty jakiś adwokat jesteś? Czy szukasz czegoś u każdego?

0

@MSN30 tak, zaktualizuj może :)

9

Ponoć Soto Grado sędzią z Espanyolem. Haha to są jakieś jajca. Ci chyba nadal wierzą w odrobienie strat.

9

@pt9 w roli Jokera to najlepiej spisuje się Ferran.

1

Taki kurde trochę niedosyt że tylko 4 im wcisnęliśmy

29

To zdjęcie idealnie podsumowuje klasyki z Realem w tym sezonie.

3

Problem w tym Carlo, że Barcelona też mogła strzelić. I to wiele więcej.

1

Żeby tylko zbyt nie grali na Lewego ;)

3

Tymczasem jutro w reżimowej rm tv:

"Barceloniarz pomógł jej w zdobyciu mistrzostwa" :D

2

Powiem tak. Ten mecz powinniśmy wygrać różnica co najmniej 2/3 bramek. Cieszy mnie fakt że niektórzy z kibiców Realu potrafią przyznać rację a propos karnego.

Sędzia na siłę chciał utrzymać ich w walce o mistrzostwo. Ale chyba drukarka się zacięła.

0

MENTAL LEVEL 999999

1

@FcPortoFan1999 stary, ale dobry. Na YouTube masz chyba wszystkie odcinki

2

@FcPortoFan1999 dużo się o nim dowiedziałem oglądając Bercika z Świętej wojny :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?