Jak został prezydentem to duża liczba chciała jego dymisji i krytykowała go. Ale jest dokładnie tak jak mówiłem, czasem trzeba upaść żeby się podnieść, Laporta wiedział co robi i nie ma lepszego prezydenta obecnie dla Barcelony niż on.
@guciokuba I z taką krótką kadrą chcesz grać w przyszłym sezonie na wszystkich frontach? Gdzie jakiś napastnik, nie wspominając o prawdziwym skrzydłowym
Kiedyś słynął z takiego odrabiania real, zawsze im tego zazdrościłem. Tylko jest lekka różnica, oni odrabiali mimo gównianej gry, my odrabiamy ale przy tym bawimy się piłką i cieszymy grą!
@Stinger_ domyślam się że mu nie działa więc z wyprzedzeniem zapytałem czy ma zaktualizowana aplikacje. Bo sam często miałem problem z działaniem mess jak była stara wersja. Ty jakiś adwokat jesteś? Czy szukasz czegoś u każdego?
Powiem tak. Ten mecz powinniśmy wygrać różnica co najmniej 2/3 bramek. Cieszy mnie fakt że niektórzy z kibiców Realu potrafią przyznać rację a propos karnego.
Sędzia na siłę chciał utrzymać ich w walce o mistrzostwo. Ale chyba drukarka się zacięła.
0
@Pomimo27 no, fajne ma oceny na imdb
1
@Coutinho007 https://www.fcbarca.com/43318-ribery-moglem-byc-graczem-barcy,dyskusja-1317373.html
0
Powinniśmy ściągnąć za wszelką cene Nico.
0
Teraz będą chcieli pokazać że sędziowie wcale się nie mylą na niekorzyść Barcelony. Marciniaka mogą wypożyczyć nawet, i tak już po ptokach
0
Hahaha tytuł ze zdjęciem pasuje idealnie xD
1
Jak został prezydentem to duża liczba chciała jego dymisji i krytykowała go. Ale jest dokładnie tak jak mówiłem, czasem trzeba upaść żeby się podnieść, Laporta wiedział co robi i nie ma lepszego prezydenta obecnie dla Barcelony niż on.
0
Sprzedać ter stegena. Szczęsny na Puchar króla, i kupić Garcie z Espanyolu
12
Sprzedać ter stegena póki można cokolwiek jeszcze za niego wziąć, w jego miejsce kupić Garcie, a Szczena na jeszcze jeden sezon jako numer 2
0
@Figofagot jak skończą cały stadion to wtedy można oceniać efekt
0
Chronić go można, ale przed kontuzją żeby go ktoś kupił
0
@RoberDzik tak czy siak zarabiał byś tyle że mógłbyś być spokojny o przyszłość :D
0
@RoberDzik nie mów że byś nie podpisał :D
0
@Tigana i logo codexa z niezapomnianą muzyczką
6
Macie błąd w tytule. Od a nie do
0
@guciokuba I z taką krótką kadrą chcesz grać w przyszłym sezonie na wszystkich frontach? Gdzie jakiś napastnik, nie wspominając o prawdziwym skrzydłowym
9
Kiedyś słynął z takiego odrabiania real, zawsze im tego zazdrościłem. Tylko jest lekka różnica, oni odrabiali mimo gównianej gry, my odrabiamy ale przy tym bawimy się piłką i cieszymy grą!
0
@Stinger_ znam żarty. Ale to nie brzmiało jak żart.
0
@Stinger_ domyślam się że mu nie działa więc z wyprzedzeniem zapytałem czy ma zaktualizowana aplikacje. Bo sam często miałem problem z działaniem mess jak była stara wersja. Ty jakiś adwokat jesteś? Czy szukasz czegoś u każdego?
0
@MSN30 tak, zaktualizuj może :)
9
Ponoć Soto Grado sędzią z Espanyolem. Haha to są jakieś jajca. Ci chyba nadal wierzą w odrobienie strat.
9
@pt9 w roli Jokera to najlepiej spisuje się Ferran.
1
Taki kurde trochę niedosyt że tylko 4 im wcisnęliśmy
29
To zdjęcie idealnie podsumowuje klasyki z Realem w tym sezonie.
3
Problem w tym Carlo, że Barcelona też mogła strzelić. I to wiele więcej.
1
Żeby tylko zbyt nie grali na Lewego ;)
3
Tymczasem jutro w reżimowej rm tv:
"Barceloniarz pomógł jej w zdobyciu mistrzostwa" :D
2
Powiem tak. Ten mecz powinniśmy wygrać różnica co najmniej 2/3 bramek. Cieszy mnie fakt że niektórzy z kibiców Realu potrafią przyznać rację a propos karnego.
Sędzia na siłę chciał utrzymać ich w walce o mistrzostwo. Ale chyba drukarka się zacięła.
0
MENTAL LEVEL 999999
1
@FcPortoFan1999 stary, ale dobry. Na YouTube masz chyba wszystkie odcinki
2
@FcPortoFan1999 dużo się o nim dowiedziałem oglądając Bercika z Świętej wojny :)