0

@lukasoon15 ale teraz prezydentem nie jest Bartomeu

0

Gdyby Araby dały z 200 to myślę że można byłoby się zastanowić po zakończeniu sezonu.

0

Ahhh te szczekające psy

0

Haha trochę mi to przypomina Rusków. Niby Putin, a Kreml trzyma za jajeczka

4

@gumaz przecież Suarez go zje

1

"Telewizja" nie daje rady to wzięli się za oficjalne oświadczenia. Bo każdy już leje z tego ich całego rm tv. Klubowa telewizja kojarzy mi się z informacjami o klubie, wspominaniem jakiś momentów. A nie wywieraniem presji na sędziach.

2

Żeby odpowiedź ich przekonała to musieliby im obiecać ze trzy karne

0

@patjak wszyscy już wyśmiewają tą ich żałosną "telewizje" to teraz biorą się za oficjalne oświadczenia

1

Zawsze lepszy walkower bo będzie tylko 3-0. Mam nadzieję że nie ugną się przed nimi. Są takim klubem jak wszystkie pozostałe w lidze.

7

No to panie Belleti wygraj pan ten finał jak kiedyś w 2006

1

@RoberDzik walkower to 3-0, czyli zaoszczędzą w statystykach troche

0

To zagrają w końcu czy nie xD?

0

Im się chyba sufit na łeb...

12

Im się chyba na łeb coś zwaliło. Oni chcą i mają mieć. Kim oni są żeby decydować o czymś takim?

1

Naprawcie cloudflare bo czasem kilka minut mieli stronę zanim się wejdzie :/

0

Cud w Sokółce. Zawsze przy pierwszej lepszej okazji karali klub.

1

Trypletu już nie będzie

12

Wiedziałem jak przychodził że to talent, ale gość przechodzi samego siebie. Jest genialny.

1

Piękne słowa w tytule!

0

O kurde a mi się cały czas pieprzylo że gramy na wyjeździe. Pewnie dlatego że odbyliśmy ostatnio trening na Bernabeu jak u siebie

1

Lepszego momentu nie będzie, niech wyładuje złość na boisku. Nie pójdzie to po połowie można zmienić.

0

Niech tworzą 8 grup i tak będą robić swoje

0

Strzelić szybko 3,4 bramki i zmiany

10

Tah IN, Araujo i Christensen OUT. Będzie fajny zysk

2

Haha z rezerwowym Bilbao męczyli bułe i jeszcze na sędziów zwalają xD

0

@dawidlampa więcej takich żartów proszę

0

Pewnie w końcówce wcisną

0

@dawidlampa ale dzisiaj nie prima aprilis tylko wielkanoc :D

0

@Criss18Barca zawsze może pomóc rezerwom w utrzymaniu

0

Mam nadzieję że to nieprzypadkowe zdjęcie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?