26 kwietnia 2025, 18:59
0
@lukasoon15 ale teraz prezydentem nie jest Bartomeu
26 kwietnia 2025, 16:23
Gdyby Araby dały z 200 to myślę że można byłoby się zastanowić po zakończeniu sezonu.
26 kwietnia 2025, 16:22
Ahhh te szczekające psy
26 kwietnia 2025, 15:39
Haha trochę mi to przypomina Rusków. Niby Putin, a Kreml trzyma za jajeczka
26 kwietnia 2025, 12:34
4
@gumaz przecież Suarez go zje
25 kwietnia 2025, 21:19
1
"Telewizja" nie daje rady to wzięli się za oficjalne oświadczenia. Bo każdy już leje z tego ich całego rm tv. Klubowa telewizja kojarzy mi się z informacjami o klubie, wspominaniem jakiś momentów. A nie wywieraniem presji na sędziach.
25 kwietnia 2025, 20:43
2
Żeby odpowiedź ich przekonała to musieliby im obiecać ze trzy karne
25 kwietnia 2025, 20:42
@patjak wszyscy już wyśmiewają tą ich żałosną "telewizje" to teraz biorą się za oficjalne oświadczenia
25 kwietnia 2025, 20:26
Zawsze lepszy walkower bo będzie tylko 3-0. Mam nadzieję że nie ugną się przed nimi. Są takim klubem jak wszystkie pozostałe w lidze.
25 kwietnia 2025, 20:24
7
No to panie Belleti wygraj pan ten finał jak kiedyś w 2006
25 kwietnia 2025, 19:27
@RoberDzik walkower to 3-0, czyli zaoszczędzą w statystykach troche
25 kwietnia 2025, 19:24
To zagrają w końcu czy nie xD?
25 kwietnia 2025, 19:23
Im się chyba sufit na łeb...
25 kwietnia 2025, 17:05
12
Im się chyba na łeb coś zwaliło. Oni chcą i mają mieć. Kim oni są żeby decydować o czymś takim?
25 kwietnia 2025, 14:12
Naprawcie cloudflare bo czasem kilka minut mieli stronę zanim się wejdzie :/
25 kwietnia 2025, 07:52
Cud w Sokółce. Zawsze przy pierwszej lepszej okazji karali klub.
24 kwietnia 2025, 14:32
Trypletu już nie będzie
23 kwietnia 2025, 20:46
Wiedziałem jak przychodził że to talent, ale gość przechodzi samego siebie. Jest genialny.
23 kwietnia 2025, 14:29
Piękne słowa w tytule!
23 kwietnia 2025, 12:06
O kurde a mi się cały czas pieprzylo że gramy na wyjeździe. Pewnie dlatego że odbyliśmy ostatnio trening na Bernabeu jak u siebie
22 kwietnia 2025, 19:20
Lepszego momentu nie będzie, niech wyładuje złość na boisku. Nie pójdzie to po połowie można zmienić.
22 kwietnia 2025, 17:13
Niech tworzą 8 grup i tak będą robić swoje
22 kwietnia 2025, 12:22
Strzelić szybko 3,4 bramki i zmiany
21 kwietnia 2025, 18:53
10
Tah IN, Araujo i Christensen OUT. Będzie fajny zysk
21 kwietnia 2025, 14:30
Haha z rezerwowym Bilbao męczyli bułe i jeszcze na sędziów zwalają xD
20 kwietnia 2025, 22:40
@dawidlampa więcej takich żartów proszę
20 kwietnia 2025, 22:22
Pewnie w końcówce wcisną
@dawidlampa ale dzisiaj nie prima aprilis tylko wielkanoc :D
20 kwietnia 2025, 22:06
@Criss18Barca zawsze może pomóc rezerwom w utrzymaniu
20 kwietnia 2025, 22:04
Mam nadzieję że to nieprzypadkowe zdjęcie :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@lukasoon15 ale teraz prezydentem nie jest Bartomeu
0
Gdyby Araby dały z 200 to myślę że można byłoby się zastanowić po zakończeniu sezonu.
0
Ahhh te szczekające psy
0
Haha trochę mi to przypomina Rusków. Niby Putin, a Kreml trzyma za jajeczka
4
@gumaz przecież Suarez go zje
1
"Telewizja" nie daje rady to wzięli się za oficjalne oświadczenia. Bo każdy już leje z tego ich całego rm tv. Klubowa telewizja kojarzy mi się z informacjami o klubie, wspominaniem jakiś momentów. A nie wywieraniem presji na sędziach.
2
Żeby odpowiedź ich przekonała to musieliby im obiecać ze trzy karne
0
@patjak wszyscy już wyśmiewają tą ich żałosną "telewizje" to teraz biorą się za oficjalne oświadczenia
1
Zawsze lepszy walkower bo będzie tylko 3-0. Mam nadzieję że nie ugną się przed nimi. Są takim klubem jak wszystkie pozostałe w lidze.
7
No to panie Belleti wygraj pan ten finał jak kiedyś w 2006
1
@RoberDzik walkower to 3-0, czyli zaoszczędzą w statystykach troche
0
To zagrają w końcu czy nie xD?
0
Im się chyba sufit na łeb...
12
Im się chyba na łeb coś zwaliło. Oni chcą i mają mieć. Kim oni są żeby decydować o czymś takim?
1
Naprawcie cloudflare bo czasem kilka minut mieli stronę zanim się wejdzie :/
0
Cud w Sokółce. Zawsze przy pierwszej lepszej okazji karali klub.
1
Trypletu już nie będzie
12
Wiedziałem jak przychodził że to talent, ale gość przechodzi samego siebie. Jest genialny.
1
Piękne słowa w tytule!
0
O kurde a mi się cały czas pieprzylo że gramy na wyjeździe. Pewnie dlatego że odbyliśmy ostatnio trening na Bernabeu jak u siebie
1
Lepszego momentu nie będzie, niech wyładuje złość na boisku. Nie pójdzie to po połowie można zmienić.
0
Niech tworzą 8 grup i tak będą robić swoje
0
Strzelić szybko 3,4 bramki i zmiany
10
Tah IN, Araujo i Christensen OUT. Będzie fajny zysk
2
Haha z rezerwowym Bilbao męczyli bułe i jeszcze na sędziów zwalają xD
0
@dawidlampa więcej takich żartów proszę
0
Pewnie w końcówce wcisną
0
@dawidlampa ale dzisiaj nie prima aprilis tylko wielkanoc :D
0
@Criss18Barca zawsze może pomóc rezerwom w utrzymaniu
0
Mam nadzieję że to nieprzypadkowe zdjęcie :D