3 maja 2025, 19:38
7
Super informacja!
3 maja 2025, 11:06
0
@kejdzi Kounde też mówił że to lubi
2 maja 2025, 18:03
@lukkobe a jak. Jak się bawić to się bawić :D
2 maja 2025, 16:17
@lukkobe a był jeszcze przecież półfinał Real Bayern :D
2 maja 2025, 16:16
4
@Astad raczej bardziej zmienna niż Trump po wyborach
2 maja 2025, 15:24
@lukkobe był jeszcze mecz z Interem :)
2 maja 2025, 14:12
@lukkobe życzyć zawsze tego można. Ale kontrowersje były, są i będą niestety
2 maja 2025, 14:11
1
Żeby tylko nie przewalił nam ligi
2 maja 2025, 12:47
3
I tak jestem zdziwiony że dopiero teraz doznał kontuzji. Chłop zagrał niewyobrażalną liczbę spotkań.
2 maja 2025, 12:46
24
Powtórka z sezonu 08/09 i tym razem decydująca bramka Pedriego! To byłoby piękne.
1 maja 2025, 21:40
20
Marciniak na Inter, Hernandez Hernandez na Real. Co jeszcze? Może Lahoz z emerytury na Valladolid
1 maja 2025, 16:11
Yamal na rozgrzewce łapał się za krocze i teraz wiadomo czemu - koło ch*ja mu lata obrona Interu
1 maja 2025, 15:46
27
Czuję niedosyt po wczorajszym meczu bo znów zabrakło trochę skuteczności. Ale z drugiej strony czuje spokój bo wiem że dla nas teraz to nie problem granie na wyjeździe, i gonienie tam nawet wyniku.
1 maja 2025, 15:01
Przypomina trochę Ojca Neymara. Mam nadzieję że Yamal będzie patrzył na siebie i nie zwracał uwagi na te wypowiedzi.
1 maja 2025, 14:59
41
Ważne że na finał zdąży ;)
30 kwietnia 2025, 23:26
9
Pięknie się czyta wypowiedzi nt Yamala. A chlopak dopiero ma 17 lat!
30 kwietnia 2025, 23:06
Z Atletico w pierwszym meczu też był wysoki remis ;)
30 kwietnia 2025, 21:56
2
Cieszy fakt że potrafimy odwracać losy meczu z czego nigdy nie słyneliśmy. Super że udało się to zaszczepić
30 kwietnia 2025, 21:51
6
@RoberDzik spokojnie, Kounde rozbiega na ulicy
30 kwietnia 2025, 20:29
5
Gdyby nie Martin na LO to poziom stresu byłby o połowę mniejszy
30 kwietnia 2025, 20:28
Strach myśleć co będzie jak będzie w wieku Messiego.
30 kwietnia 2025, 19:40
W 2015 Berlin, dziesięć lat później Monachium? :)
30 kwietnia 2025, 19:39
@totalcrack zawieszeni są
30 kwietnia 2025, 18:56
Cały dzień na spokojnie. Coraz bliżej meczu lekki stresik z minutami wchodzi na coraz wyższy poziom
30 kwietnia 2025, 17:58
@Sulimo w ustawieniach nie masz zaznaczonego oszczędzania danych?
30 kwietnia 2025, 17:20
@Sulimo czyściłeś pamięć podręczną? Prędkość internetu dobra? Poza tym nie lepiej używać Ci aplikacji YouTube niż na przeglądarce?
30 kwietnia 2025, 17:13
@Sulimo zmień na chrome
30 kwietnia 2025, 10:10
Ale ten Gerard Martin kole w oczy
29 kwietnia 2025, 22:41
Materiału im zostało to wykorzystali na linie :D
29 kwietnia 2025, 21:15
PO PIĄTE na real nie nakładamy kar na jakie zasługują
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
7
Super informacja!
0
@kejdzi Kounde też mówił że to lubi
0
@lukkobe a jak. Jak się bawić to się bawić :D
0
@lukkobe a był jeszcze przecież półfinał Real Bayern :D
4
@Astad raczej bardziej zmienna niż Trump po wyborach
0
@lukkobe był jeszcze mecz z Interem :)
0
@lukkobe życzyć zawsze tego można. Ale kontrowersje były, są i będą niestety
1
Żeby tylko nie przewalił nam ligi
3
I tak jestem zdziwiony że dopiero teraz doznał kontuzji. Chłop zagrał niewyobrażalną liczbę spotkań.
24
Powtórka z sezonu 08/09 i tym razem decydująca bramka Pedriego! To byłoby piękne.
20
Marciniak na Inter, Hernandez Hernandez na Real. Co jeszcze? Może Lahoz z emerytury na Valladolid
3
Yamal na rozgrzewce łapał się za krocze i teraz wiadomo czemu - koło ch*ja mu lata obrona Interu
27
Czuję niedosyt po wczorajszym meczu bo znów zabrakło trochę skuteczności. Ale z drugiej strony czuje spokój bo wiem że dla nas teraz to nie problem granie na wyjeździe, i gonienie tam nawet wyniku.
1
Przypomina trochę Ojca Neymara. Mam nadzieję że Yamal będzie patrzył na siebie i nie zwracał uwagi na te wypowiedzi.
41
Ważne że na finał zdąży ;)
9
Pięknie się czyta wypowiedzi nt Yamala. A chlopak dopiero ma 17 lat!
0
Z Atletico w pierwszym meczu też był wysoki remis ;)
2
Cieszy fakt że potrafimy odwracać losy meczu z czego nigdy nie słyneliśmy. Super że udało się to zaszczepić
6
@RoberDzik spokojnie, Kounde rozbiega na ulicy
5
Gdyby nie Martin na LO to poziom stresu byłby o połowę mniejszy
0
Strach myśleć co będzie jak będzie w wieku Messiego.
0
W 2015 Berlin, dziesięć lat później Monachium? :)
0
@totalcrack zawieszeni są
2
Cały dzień na spokojnie. Coraz bliżej meczu lekki stresik z minutami wchodzi na coraz wyższy poziom
0
@Sulimo w ustawieniach nie masz zaznaczonego oszczędzania danych?
0
@Sulimo czyściłeś pamięć podręczną? Prędkość internetu dobra? Poza tym nie lepiej używać Ci aplikacji YouTube niż na przeglądarce?
0
@Sulimo zmień na chrome
6
Ale ten Gerard Martin kole w oczy
2
Materiału im zostało to wykorzystali na linie :D
4
PO PIĄTE na real nie nakładamy kar na jakie zasługują