7

Super informacja!

0

@kejdzi Kounde też mówił że to lubi

0

@lukkobe a jak. Jak się bawić to się bawić :D

0

@lukkobe a był jeszcze przecież półfinał Real Bayern :D

4

@Astad raczej bardziej zmienna niż Trump po wyborach

0

@lukkobe był jeszcze mecz z Interem :)

0

@lukkobe życzyć zawsze tego można. Ale kontrowersje były, są i będą niestety

1

Żeby tylko nie przewalił nam ligi

3

I tak jestem zdziwiony że dopiero teraz doznał kontuzji. Chłop zagrał niewyobrażalną liczbę spotkań.

24

Powtórka z sezonu 08/09 i tym razem decydująca bramka Pedriego! To byłoby piękne.

20

Marciniak na Inter, Hernandez Hernandez na Real. Co jeszcze? Może Lahoz z emerytury na Valladolid

3

Yamal na rozgrzewce łapał się za krocze i teraz wiadomo czemu - koło ch*ja mu lata obrona Interu

27

Czuję niedosyt po wczorajszym meczu bo znów zabrakło trochę skuteczności. Ale z drugiej strony czuje spokój bo wiem że dla nas teraz to nie problem granie na wyjeździe, i gonienie tam nawet wyniku.

1

Przypomina trochę Ojca Neymara. Mam nadzieję że Yamal będzie patrzył na siebie i nie zwracał uwagi na te wypowiedzi.

41

Ważne że na finał zdąży ;)

9

Pięknie się czyta wypowiedzi nt Yamala. A chlopak dopiero ma 17 lat!

0

Z Atletico w pierwszym meczu też był wysoki remis ;)

2

Cieszy fakt że potrafimy odwracać losy meczu z czego nigdy nie słyneliśmy. Super że udało się to zaszczepić

6

@RoberDzik spokojnie, Kounde rozbiega na ulicy

5

Gdyby nie Martin na LO to poziom stresu byłby o połowę mniejszy

0

Strach myśleć co będzie jak będzie w wieku Messiego.

0

W 2015 Berlin, dziesięć lat później Monachium? :)

0

@totalcrack zawieszeni są

2

Cały dzień na spokojnie. Coraz bliżej meczu lekki stresik z minutami wchodzi na coraz wyższy poziom

0

@Sulimo w ustawieniach nie masz zaznaczonego oszczędzania danych?

0

@Sulimo czyściłeś pamięć podręczną? Prędkość internetu dobra? Poza tym nie lepiej używać Ci aplikacji YouTube niż na przeglądarce?

0

@Sulimo zmień na chrome

6

Ale ten Gerard Martin kole w oczy

2

Materiału im zostało to wykorzystali na linie :D

4

PO PIĄTE na real nie nakładamy kar na jakie zasługują

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?