@Stinger_ jaką głupotę? W skrócie Ciebie cieszą takie osiągnięcia, mnie niezbyt. Tyle w temacie. Cieszyć to się mogę jak Polski klub zagra w LM w obecnym formacie, a w poprzednim jeśli wyjdzie z grupy. Wtedy jak najbardziej.
@Batys no ale to chyba Ty chciałeś zabłysnąć tym tekstem a nie ja? Mniejsza z tym koniec tematu bo to do niczego nie prowadzi. Ty masz swoje zdanie które szanuje, ja mam swoje.
@Stinger_ tu się zgodzę że krok po kroku. Ale mówiąc krok po kroku, gdzieś oczekujesz że ten krok dalej nastąpi. Tutaj od kilku lat jest to samo, tylko drużyny z Polski się zmieniają. Teraz zmienił się format więc ciężko porównywać z tym starym. Może masz mniejsze oczekiwania niż ja, zresztą każdy ma inne. Mnie np nie cieszy pokonanie przykładowo Realu Madryt w grupie, a przegranie pozostałych meczów z słabszymi drużynami i zajęcie ostatniego miejsca.
@Batys to uważaj żebyś nie zrobił pod siebie, skoro uważasz że możesz robić co chcesz :). Jeśli chodzi o Polskie kluby to zawsze wspieram w Europie niezależnie czy jest to Wisła, Legia, Lech czy Jagiellonia. A to że napisałem że szkoda że to tylko LK a nie wyżej, to całkiem inna rzecz.
@Batys może Ciebie kręci taka amatorka i darmowa kiełbacha po meczu. Ja oglądam Ligę Mistrzów. Komentarze są po to żebym mógł wyrazić swoje zdanie (Nie koniecznie TAKIE JAK WSZYSCY), Ty mi odpowiedziałeś i tyle w temacie. Ale nie żebyś mi odrazu narzucał co ja mam oglądać.
@Stinger_ nie chodzi o to że nie rozumieją, tylko żeby nie przyzwyczajać się do poziomu najniższego poziomu rozgrywek, tylko próbować go przeskoczyć. Mało było drużyn które nie są znane a grały kilka razy chociażby w fazie grupowej LM z rzędu, albo stale w LE?
3
To są szalone liczby. Żeby to był bramkarz to jeszcze rozumiem.
4
Jeszcze dziś biali i najlepsze święta wielkanocne!
8
Ehh gdyby tylko Olmo omijały urazy. To te 60 baniek okazałoby się promocją.
1
@Coveta u nas ciężko zrotować skrzydła ;D
14
I tak powinno być. Szczęsny do końca tego sezonu, a od przyszłego czysta rywalizacja.
0
Po tym zdjęciu myślę że znamy już odpowiedź.
0
@Stinger_ jaką głupotę? W skrócie Ciebie cieszą takie osiągnięcia, mnie niezbyt. Tyle w temacie. Cieszyć to się mogę jak Polski klub zagra w LM w obecnym formacie, a w poprzednim jeśli wyjdzie z grupy. Wtedy jak najbardziej.
0
@Stinger_ Ty mnie kolego w ogóle nie zrozumiałeś. Ale to nic, koniec tematu. Szkoda życia i zdrowia na złości.
0
@escarabajo nie pamiętam kto ostatnio miał taką kondyche
1
@escarabajo miałem na myśli żeby za szybko nie poszedł :)
0
@Batys no ale to chyba Ty chciałeś zabłysnąć tym tekstem a nie ja? Mniejsza z tym koniec tematu bo to do niczego nie prowadzi. Ty masz swoje zdanie które szanuje, ja mam swoje.
0
@Batys błysnąć to chyba Ty chcesz, skoro piszesz taki komentarz?
0
@escarabajo oby tylko nie skończył w Al-Ittihad
0
@Stinger_ tu się zgodzę że krok po kroku. Ale mówiąc krok po kroku, gdzieś oczekujesz że ten krok dalej nastąpi. Tutaj od kilku lat jest to samo, tylko drużyny z Polski się zmieniają. Teraz zmienił się format więc ciężko porównywać z tym starym. Może masz mniejsze oczekiwania niż ja, zresztą każdy ma inne. Mnie np nie cieszy pokonanie przykładowo Realu Madryt w grupie, a przegranie pozostałych meczów z słabszymi drużynami i zajęcie ostatniego miejsca.
0
@Batys to uważaj żebyś nie zrobił pod siebie, skoro uważasz że możesz robić co chcesz :). Jeśli chodzi o Polskie kluby to zawsze wspieram w Europie niezależnie czy jest to Wisła, Legia, Lech czy Jagiellonia. A to że napisałem że szkoda że to tylko LK a nie wyżej, to całkiem inna rzecz.
0
@Stinger_ b klasa to nie amatorka według Ciebie?
0
@Batys może Ciebie kręci taka amatorka i darmowa kiełbacha po meczu. Ja oglądam Ligę Mistrzów. Komentarze są po to żebym mógł wyrazić swoje zdanie (Nie koniecznie TAKIE JAK WSZYSCY), Ty mi odpowiedziałeś i tyle w temacie. Ale nie żebyś mi odrazu narzucał co ja mam oglądać.
29
@GREGRTS dobrze mówi
1
Aha przecież Ci wczoraj odpadli, to dziś będą zajmować się transferami Barcelony bo Negreira już się nie klika.
0
@Stinger_ nie chodzi o to że nie rozumieją, tylko żeby nie przyzwyczajać się do poziomu najniższego poziomu rozgrywek, tylko próbować go przeskoczyć. Mało było drużyn które nie są znane a grały kilka razy chociażby w fazie grupowej LM z rzędu, albo stale w LE?
0
@Batys no tak, puchar tymbarka to puchar tymbarka
0
@Stinger_ płakać nie, ale zachwycać się też nie ma czym
3
@adi7adi8 może Perez pomylił konta
3
Żeby w pierwszej połowie wykorzystali setke a Pululu nie zrobił spalonego to kto wie... Betis dzisiaj do ogrania
0
@Batys ale to Liga Konferencji, żeby chociaż LE...
0
Kurw... Jagielonia mogła tutaj mieć wynik i awans bez dogrywki :/
8
@Piotrek1993 p$g tu nie pasuje, wolałbym Aston Ville
0
@eMBeeR możliwość utraty punktów z Mallorca? Chyba żartujesz :D. Inter ma może trudny terminarz, ale ma szerszą kadrę.
1
@dallas123 ale ma szerszą kadre
1
Jeszcze niech ściągną Haalanda, Wirtza, Daviesa, Arnolda, a na deser Salaha. Jestem za, a nawet przeciw