"...gdyby Federacja odmówiła opuszczenia zgrupowania przez piłkarza, a w tym przypadku wyraziła na to zgodę na podstawie dokumentów medycznych przesłanych z Barcelony."
W takim razie po co srOsasuna to zgłaszała? Coś mi się wydaje że inny klub jeszcze maczał tutaj paluchy
2
Haha typowe jak za dobre mamy wyniki.
1
@Yoohoo bo dużo meczy w kolejnych dniach a nie ma 23lat
1
Czyli jutro my wygrywamy 1-0?
0
Co za mecz. Aż żałuję że wyłączyłem przy 1-1
0
"...gdyby Federacja odmówiła opuszczenia zgrupowania przez piłkarza, a w tym przypadku wyraziła na to zgodę na podstawie dokumentów medycznych przesłanych z Barcelony."
W takim razie po co srOsasuna to zgłaszała? Coś mi się wydaje że inny klub jeszcze maczał tutaj paluchy
14
100 milionów euro? Chyba za jednego palca u nogi
0
@barcanawieki strzelą bramke i będą bronić w 11, a nawet 12
0
@MateuszDoniec z drugiej strony fajnie że tak napisałeś, bo przypomniał mi się w barwach Malagi :)
7
"Manuel Pellegrini traci w ten sposób swojego najbardziej utalentowanego zawodnika." Zabrzmiało to jakby miał 21 lat :D
1
@Elvisek spokojnie Hans-Dieter Flick szykuje go na finał LM
16
Bardzo dobrze Robercik. Wielu ludzi Cię nie docenia, bo myślą że przelecisz pół boiska, zrobisz dwie rulety i strzelisz przewrotką.
0
Ferran lepszy niż Larsson.
4
O Fati na ławce :)
1
Zaraz będą odwracać kota ogonem i artykuł o Negreira :D
1
@TroY_PL chyba nie, bo edytował ;)
0
@RC28 jak Barca wygra wszystkie mecze to jak Real będzie mistrzem? :D
0
Żeby to tak się zakończyło to piękny weekend. Wpadki Atletico, Realu, wcześniej wygrana Wisły Kraków. I na deser jutro Barcelona robi przewagę!
0
Brawo ogórasy!!
6
Nawet bym o tym nie pomyślał
0
Oczywiście, on wie lepiej.
0
Oby to był punkt zwrotny i niech da to wiarę chłopakom że mogą wygrać z każdym.
0
@Sulimo dzięki, ja Tobie też ;)
2
@Kuba_6 czyli jednak jestem już stary :(
3
Pamięta ktoś z tu obecnych tego newsa? :)
https://www.fcbarca.com/21566-ronaldinho-odejdzie-z-barcelony-za-darmo,sortuj-najlepsze.html
0
Do takiego pierdolnika to Mourinho only
0
Na X ładnie ich gnoją w komentarzach
6
Wielki minus dla Osasuny. Trzeba ich postawić do segregatora z Getafe
0
Koniecznie poprawić tą skuteczność i będzie więcej bramek
3
Skuteczności Ferran!
1
@blakkudium Tebas pewnie w ogóle nie otworzy xD