2

Haha typowe jak za dobre mamy wyniki.

1

@Yoohoo bo dużo meczy w kolejnych dniach a nie ma 23lat

1

Czyli jutro my wygrywamy 1-0?

0

Co za mecz. Aż żałuję że wyłączyłem przy 1-1

0

"...gdyby Federacja odmówiła opuszczenia zgrupowania przez piłkarza, a w tym przypadku wyraziła na to zgodę na podstawie dokumentów medycznych przesłanych z Barcelony."

W takim razie po co srOsasuna to zgłaszała? Coś mi się wydaje że inny klub jeszcze maczał tutaj paluchy

14

100 milionów euro? Chyba za jednego palca u nogi

0

@barcanawieki strzelą bramke i będą bronić w 11, a nawet 12

0

@MateuszDoniec z drugiej strony fajnie że tak napisałeś, bo przypomniał mi się w barwach Malagi :)

7

"Manuel Pellegrini traci w ten sposób swojego najbardziej utalentowanego zawodnika." Zabrzmiało to jakby miał 21 lat :D

1

@Elvisek spokojnie Hans-Dieter Flick szykuje go na finał LM

16

Bardzo dobrze Robercik. Wielu ludzi Cię nie docenia, bo myślą że przelecisz pół boiska, zrobisz dwie rulety i strzelisz przewrotką.

0

Ferran lepszy niż Larsson.

4

O Fati na ławce :)

1

Zaraz będą odwracać kota ogonem i artykuł o Negreira :D

1

@TroY_PL chyba nie, bo edytował ;)

0

@RC28 jak Barca wygra wszystkie mecze to jak Real będzie mistrzem? :D

0

Żeby to tak się zakończyło to piękny weekend. Wpadki Atletico, Realu, wcześniej wygrana Wisły Kraków. I na deser jutro Barcelona robi przewagę!

0

Brawo ogórasy!!

6

Nawet bym o tym nie pomyślał

0

Oczywiście, on wie lepiej.

0

Oby to był punkt zwrotny i niech da to wiarę chłopakom że mogą wygrać z każdym.

0

@Sulimo dzięki, ja Tobie też ;)

2

@Kuba_6 czyli jednak jestem już stary :(

3

0

Do takiego pierdolnika to Mourinho only

0

Na X ładnie ich gnoją w komentarzach

6

Wielki minus dla Osasuny. Trzeba ich postawić do segregatora z Getafe

0

Koniecznie poprawić tą skuteczność i będzie więcej bramek

3

Skuteczności Ferran!

1

@blakkudium Tebas pewnie w ogóle nie otworzy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?