17 marca 2025, 21:15
3
A tutaj ta brameczka:
17 marca 2025, 20:00
0
Spokojnie. Flick zaraz znajdzie kolejny diamencik z rezerw. Poza tym ostatnio Casado spisywał się dość słabo.
17 marca 2025, 08:30
2
@Patry10 czyli jaki wniosek? Z Atletico trzeba grać gorzej żeby wygrać :)
17 marca 2025, 08:29
Lewandowski przy pierwszej bramce, przypomniał dokładnie to co robił w Bayernie. A nie pół godziny przyjmować piłkę i nie wiedzieć co robić.
17 marca 2025, 07:27
Świetne informacje. Nie pojadą na kadrę :)
16 marca 2025, 22:41
Rekin się obudził!!
16 marca 2025, 21:48
Znowu to samo niewykorzystuja setek to mają
16 marca 2025, 21:01
@4drian0 spokojnie, przyjdzie zadyszka
16 marca 2025, 16:00
1
@Janas11224 teraz z 100 jak nic trzeba by było dać
15 marca 2025, 20:22
Jak tam Villareal? Miał szansę to wygrać? Bo nie miałem jak obejrzeć
14 marca 2025, 21:54
Przemówił bossss
14 marca 2025, 15:05
@Sienkiewko mógłby im nie pasować ten termin, a Barcelonie tak
13 marca 2025, 23:42
Przecież pominięcie Raphinhi to śmiech na sali
13 marca 2025, 23:41
Żeby tylko wrócili cali
13 marca 2025, 23:40
7
Bardzo ładny gest
13 marca 2025, 23:39
@Bernard777 ta... Wybitnych INACZEJ :D
13 marca 2025, 23:23
Brawo Legia. Gual cały mecz gówno grał, a tu jedna akcja i cyk.
13 marca 2025, 18:29
9
Pamiętam jak chcieliśmy go ściągnąć jak grał jeszcze w Sociedad
13 marca 2025, 11:00
Nagle zmiana narracji, a parę dni temu stękanie na sędziów. Mem nie klub
12 marca 2025, 23:43
Zamknął wam usta Oblak :D
12 marca 2025, 22:30
Oby tylko nadal chcieli kupic Lengleta :D
12 marca 2025, 22:27
Penalti a favor del Real Madrid
12 marca 2025, 20:41
Kobel dzisiaj niczym Karius. Trzeba będzie próbować strzałów z dystansu :)
12 marca 2025, 20:32
Niby inny format LM a znów będziemy grać z tą samą drużyną :/
12 marca 2025, 19:56
Karny z dupy...
12 marca 2025, 07:30
@hugz czemu? My lepiej jeszcze gramy z mocnymi ekipami :)
11 marca 2025, 22:24
@Destroyer_of_Worlds niby tak. Ale rewanże na wyjeździe
11 marca 2025, 22:23
@pato1234 co nie zmienia faktu że z dużymi ekipami gramy lepiej niż z średniakami
11 marca 2025, 22:11
@Destroyer_of_Worlds ale my się ich możemy obawiać najwcześniej w finale
11 marca 2025, 22:09
@heniusss piękne słowa całe te
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
A tutaj ta brameczka:
0
Spokojnie. Flick zaraz znajdzie kolejny diamencik z rezerw. Poza tym ostatnio Casado spisywał się dość słabo.
2
@Patry10 czyli jaki wniosek? Z Atletico trzeba grać gorzej żeby wygrać :)
2
Lewandowski przy pierwszej bramce, przypomniał dokładnie to co robił w Bayernie. A nie pół godziny przyjmować piłkę i nie wiedzieć co robić.
2
Świetne informacje. Nie pojadą na kadrę :)
0
Rekin się obudził!!
2
Znowu to samo niewykorzystuja setek to mają
0
@4drian0 spokojnie, przyjdzie zadyszka
1
@Janas11224 teraz z 100 jak nic trzeba by było dać
0
Jak tam Villareal? Miał szansę to wygrać? Bo nie miałem jak obejrzeć
0
Przemówił bossss
2
@Sienkiewko mógłby im nie pasować ten termin, a Barcelonie tak
0
Przecież pominięcie Raphinhi to śmiech na sali
2
Żeby tylko wrócili cali
7
Bardzo ładny gest
0
@Bernard777 ta... Wybitnych INACZEJ :D
2
Brawo Legia. Gual cały mecz gówno grał, a tu jedna akcja i cyk.
9
Pamiętam jak chcieliśmy go ściągnąć jak grał jeszcze w Sociedad
0
Nagle zmiana narracji, a parę dni temu stękanie na sędziów. Mem nie klub
1
Zamknął wam usta Oblak :D
0
Oby tylko nadal chcieli kupic Lengleta :D
1
Penalti a favor del Real Madrid
0
Kobel dzisiaj niczym Karius. Trzeba będzie próbować strzałów z dystansu :)
2
Niby inny format LM a znów będziemy grać z tą samą drużyną :/
2
Karny z dupy...
2
@hugz czemu? My lepiej jeszcze gramy z mocnymi ekipami :)
0
@Destroyer_of_Worlds niby tak. Ale rewanże na wyjeździe
0
@pato1234 co nie zmienia faktu że z dużymi ekipami gramy lepiej niż z średniakami
0
@Destroyer_of_Worlds ale my się ich możemy obawiać najwcześniej w finale
1
@heniusss piękne słowa całe te