3

A tutaj ta brameczka:


0

Spokojnie. Flick zaraz znajdzie kolejny diamencik z rezerw. Poza tym ostatnio Casado spisywał się dość słabo.

2

@Patry10 czyli jaki wniosek? Z Atletico trzeba grać gorzej żeby wygrać :)

2

Lewandowski przy pierwszej bramce, przypomniał dokładnie to co robił w Bayernie. A nie pół godziny przyjmować piłkę i nie wiedzieć co robić.

2

Świetne informacje. Nie pojadą na kadrę :)

0

Rekin się obudził!!

2

Znowu to samo niewykorzystuja setek to mają

0

@4drian0 spokojnie, przyjdzie zadyszka

1

@Janas11224 teraz z 100 jak nic trzeba by było dać

0

Jak tam Villareal? Miał szansę to wygrać? Bo nie miałem jak obejrzeć

0

Przemówił bossss

2

@Sienkiewko mógłby im nie pasować ten termin, a Barcelonie tak

0

Przecież pominięcie Raphinhi to śmiech na sali

2

Żeby tylko wrócili cali

7

Bardzo ładny gest

0

@Bernard777 ta... Wybitnych INACZEJ :D

2

Brawo Legia. Gual cały mecz gówno grał, a tu jedna akcja i cyk.

9

Pamiętam jak chcieliśmy go ściągnąć jak grał jeszcze w Sociedad

0

Nagle zmiana narracji, a parę dni temu stękanie na sędziów. Mem nie klub

1

Zamknął wam usta Oblak :D

0

Oby tylko nadal chcieli kupic Lengleta :D

1

Penalti a favor del Real Madrid

0

Kobel dzisiaj niczym Karius. Trzeba będzie próbować strzałów z dystansu :)

2

Niby inny format LM a znów będziemy grać z tą samą drużyną :/

2

Karny z dupy...

2

@hugz czemu? My lepiej jeszcze gramy z mocnymi ekipami :)

0

@Destroyer_of_Worlds niby tak. Ale rewanże na wyjeździe

0

@pato1234 co nie zmienia faktu że z dużymi ekipami gramy lepiej niż z średniakami

0

@Destroyer_of_Worlds ale my się ich możemy obawiać najwcześniej w finale

1

@heniusss piękne słowa całe te

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?